Jump to content

How to irritate people?


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

babe i dede smarachi..

Inache, volim da podjebavam [:D]

Auu kad se setim shta smo ja i Jack-O-Lantern radili drugarici iz razreda, znachi devojka je znala i da zaplache [:D]

Naravno da je ne vredjamo, ali toliko se shalimo, nas dvojica umiremo, a ona zaplache.. Ali nikad se nije naljutila, zna da mi nju volimo ( bh posebno ti vac [:D] )

@Jokerman

devojka je iz male bosne, onda ti je sve jasno [:D]

A Divac, jel ti nedostaje to?

Link to comment
Share on other sites

mene recimo najvise iziritira kad krenem nekog da gazim u diskusiji i kad druga licnost poraz ne moze da prihvati i krene da me prekida u pola recenice sa izrazom "ne to nije istina nisi u pravu necu vise da pricam o tome"

najvise mrzim kad mi neko nesto ponovi vise od jednog puta. reci mi jednom i kraj krajeva.

a inace obozavam da iritiram ljude :)

inace sto ljude do jaja iziritira je sledece, neko krene da ti nesto objasnjava pola sata a ti uradis kao da "pricas" sa rukom i pocinjes iznova i iznova da ponavljas "pricaj s'patkicom priiiiiiiicaj s'patkicom"

pravi dar u iritiranju ljudi je da ljude iziritiras toliko puno da popizde ali ipak na taj nacin da te ne udare i ne zakucaju :)

tj da nadjes tu delikatnu granicu kad ljudi iz sveg srca zele da te istuku ali opet znaju da bi to bilo pogresno i nece to da urade . sjajno sjajno sjajno :)

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

realno glupi ljudi i svaka vrsta konverzacije sa njima.

ne mogu podneti da nekome objasnjavam nesto vise od 1om 2put. ne mogu da podnesem kad neko nece da prihvati da nije u pravu kad neko skonta da nije u pravu pa kao necu vise o tome (sto kaze bleki) i slicno.

a da podjebavam ljude obozavam, pogotovo jer sam strasno cinican i imam neki odvratan cinican humor mada ja uzivam u tome

Link to comment
Share on other sites

Previse puta u zivotu sam izigravao tehnicku podrsku ljudima koji imaju problema da zamene osigurac. Tako da e mnogo verovatnije da cu da pocnem da se smejem nego da se iznerviram.

A druge ljude pokusavam da ne nerviram.

Bolje je ispasti ljubazan nego ispasti u parvu.

Link to comment
Share on other sites

mene recimo najvise iziritira kad krenem nekog da gazim u diskusiji i kad druga licnost poraz ne moze da prihvati i krene da me prekida u pola recenice sa izrazom "ne to nije istina nisi u pravu necu vise da pricam o tome"

najvise mrzim kad mi neko nesto ponovi vise od jednog puta. reci mi jednom i kraj krajeva.

a inace obozavam da iritiram ljude :)

inace sto ljude do jaja iziritira je sledece, neko krene da ti nesto objasnjava pola sata a ti uradis kao da "pricas" sa rukom i pocinjes iznova i iznova da ponavljas "pricaj s'patkicom priiiiiiiicaj s'patkicom"

pravi dar u iritiranju ljudi je da ljude iziritiras toliko puno da popizde ali ipak na taj nacin da te ne udare i ne zakucaju :)

tj da nadjes tu delikatnu granicu kad ljudi iz sveg srca zele da te istuku ali opet znaju da bi to bilo pogresno i nece to da urade . sjajno sjajno sjajno :)

taj rad totalno

nemam vise nista da kazem ni da dodam

ustvari imam

kad nekog krenes da gazis i kad krene spika "ti si uvek u pravu" obavezno ide i spika "RAZMAZENKO"

ne znam zasto ljudi slabijih verbalnih sposobnosti to potenciraju :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja recimo jesam uvek u pravu, kad nisam u pravu sto se tice necega, odnosno kad nisam dovoljno upucen u odredjenu tematiku ja samo cutim i kupim argumente za neku buducu diskusiju. sto mi je skroz super jer sad mogu relativno da izgazim bilo koga i bilo kojoj diskusiji :)

a najvise volim opklade. prosto jer nikad ne gubim, doce vreme kad ne budem imao para pa kad krenem da povlacim opklade ima da jedem po restoranima mesecima :)(posto kad se ja kladim uvek ide u rucak)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja recimo jesam uvek u pravu, kad nisam u pravu sto se tice necega, odnosno kad nisam dovoljno upucen u odredjenu tematiku ja samo cutim i kupim argumente za neku buducu diskusiju. sto mi je skroz super jer sad mogu relativno da izgazim bilo koga i bilo kojoj diskusiji :)

a najvise volim opklade. prosto jer nikad ne gubim, doce vreme kad ne budem imao para pa kad krenem da povlacim opklade ima da jedem po restoranima mesecima :)(posto kad se ja kladim uvek ide u rucak)

ae recimo i ja

samo sto se ja kladim u kintu

:)))))

milion puta kad krene neka diskusija

samo onako doleti iz coska

"ma zna se ko je uvek u pravu"

:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo ja pizdim kad gledam ove odgovore Albanaca na b92 o KiM temi, ajde sto su glupi nego sto su bezobrazni krajnje, popizdim kad procitam ta sranja, jebo sam im mater pa mi dajemo bulju svima da nas jebu pa im nije dosta, ne kapiram uopste tu pedersku politiku a onaj izdajnik Tadic prica kako je KiM maltene nezavisno eeeej pa u kojoj iole normalnoj zemlji sme predsednik da prica takve stvari, pa on prvi ne sme ni da pominje nezavisnost, sramota ko je nama na vlasti...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...