Jump to content

Sreca


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zenskih usana boje pokislih treshanja

Ne bih da zvucim kao neko ko kiseli kupusa :) , ali zar tresnje nemaju istu boju bez obzira mokre/suve.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Kako vi definisete srecu?

sta je za vas sreca?

takoreci koje je vase vidjenje srece?

podelite vase osecaje zadovoljstva, srece i radosti?

:)

vreme je praznika da svi budemo veseli! :)

Sreća bi bila videti te kako visis na drvetu poput čamosa u dobra vremena! Prokletniče musavi.

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

omg kako njateke:)))

sreca je kad si srecan i to je to, nema tu ostalih faktora tipa nemam nogu/imam nogu, poginula mi deca/ziva mi deca, imam rak/nemam rak, a najveci rofl je povezivanje s parama...

a naravno da se topik ne odnosi na 'naso sam dinar srecu' ili pak na rados...

ja recimo nikad necu biti srecan jer sam sklon depresivnosti, a i mnogo sam pametan:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sreca je kad ti imash full a on boju a igra se odlucujuca ruka.

p.s.

Nisam citao topic samo odgovaram na ime topica. Ako ste pricali o nekoj duboko umnoj definiciji srece : sreca je kad si srecan i nishta ne moze to da promeni.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

eto vidite kako sting zna:)

vizel: ma bre, to se ja tesim, ubijas dve muve jednim udarcem - imas opravdanje sto nisi srecan, a i ispadas pametan [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma svi govore pametan covek nikad ne moze da bude srecan.

Meni je to mnogo glupo i smesno .

Pa pametan čovek i ne može da bude potpuno srećan. Može da bude zadovoljan trenutnim životom, ali to nije isto što i srećan. Mislim, čak i da si pametan, i da si u recimo srednjim godinama i da si se obezbedio do penzije, ne možeš reći "e sad mi seva paja do smrti". Takav je život danas da sa 10 godina može da izbije novi rat i sve ode u kurac, ili da se poslovne prilike preokrenu, neko u porodici baci kašiku, ostavi te žena, deca ogreznu u drogu i kriminal, ma milion stvari postoje koje sprečavaju čoveka da bude potpuno srećan, što podrazumeva potpuni piece of mind. Prema tome, pametan čovek nikad ne može da bude potpuno srećan u tom smislu.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...