Jump to content

Depresija


Recommended Posts

500 dindzi...390 jack daniels+350 red bull je 740 dinara za jednu turu pica.racunaj da obrnes to 5 puta za vece ispadne 3700+taxi...cca 4000 hiljade za jedan izlazak.bez 50e se ne izlazi...jednom nedeljno. 4x50e=200e mesecno ako ti se izlazi "normalno".

skupi shke za kola nemoj se vozati taxijem

omg

decko ti si dosao na forum da se palis kako su tvoji drugari u top50 po bogatstvu, kako pijete jd i rb i sl... haha brate

i da je tako ne treba time da se palis, jer to nije tvoj zaradjen kesh nego tvojih/njegovih jadnih roditelja i izgledas kao malogradjanin kad pricas o tome ovde. realno, to ti je savet ne zajebavam te. boli me kurac kolko trosis za izlazak i sl.

realno, sto se devojaka tice, vecina ce reci da joj kes nije bitan ali da hoce garija koji moze da je izvede na pice sto je i normalno i sigurno da vise vole lika koji ima kolima da dodje po nju nego busom bila nebila sponzorusa. realno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skupi shke za kola nemoj se vozati taxijem

omg

decko ti si dosao na forum da se palis kako su tvoji drugari u top50 po bogatstvu, kako pijete jd i rb i sl... haha brate

i da je tako ne treba time da se palis, jer to nije tvoj zaradjen kesh nego tvojih/njegovih jadnih roditelja i izgledas kao malogradjanin kad pricas o tome ovde. realno, to ti je savet ne zajebavam te. boli me kurac kolko trosis za izlazak i sl.

realno, sto se devojaka tice, vecina ce reci da joj kes nije bitan ali da hoce garija koji moze da je izvede na pice sto je i normalno i sigurno da vise vole lika koji ima kolima da dodje po nju nego busom bila nebila sponzorusa. realno

Ti onda treba da se zabrinesh [:D]

Lek za depresiju:

bobby mcferrin - dont worry be happy

Link to comment
Share on other sites

Realno, lik se hvali kako ima drugare u top50 po bogatstvu, a taj isti drugar vozi neka besna kola a ovamo nema leba da jede da bi platio corbu? I to je top50? Decko sta pricas pobogu? I sad posle spominjanja ovog red bulla i gluposti izrecenih stvarno ne kapiram zasto se bakcete sa njim.

Mozda je lik ovako ok, ali mu je proradio alter ego.

Machino, ajde ovako, popi malo vode, iskuliraj, i onda pokusaj da pogledas objektivno na ove stvari sto si napisao.

Link to comment
Share on other sites

pa bem li ga za izlazak u rimu 50-100jura... ako cesh da imash sto i 2-3 flashe i da vas petoro minimum placa;) ( u najboljem slucaju :D )

mada u poslednje vreme, nas 4-5 kupimo se lepo sredimo posle flajke Jack`a i Coca cole + nargile (na gajbi)... i onda 15e za koktel u klubu i voila :)

za bg i nemam pojma d abudem iskren, nisam bash u ekipi ljudi koji ce da izadju spiskaju xx-e da bi se napili u nekom klubu i divljali... tipa odemo na par piva oshashavimo se i vidimo de cemo, uvek neko akcijanje... mada ako cemo da se napijamo uzmemo po 2-3 gajbe jelena... kod ortaka na gajbu i cirka, filmovi, igrice, zaebavanja, podjebavanja, i u 5-6 kod gardosha na pogacice i raznorazna peciva :D (tako smo letos)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Jebote sx mashino pa daliludsiti sta to pises?

@stator : nisi tru.

Pravi izlazak na akademiju izgleda tako sto ti je skupo pivo na akademiji pa odes u dragstor u zetskoj (ne znam dal jos radi) i naroljas se i ne odes nigde.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@ crash:dragi moj covece,ja subotom i nedeljom radim, a ostalim danima idem na fax dakle u vecini slucajeva svojim novcem placam izlaske.

@daki:ja sam "dosao" na forum....ja sam daki dolazio na ovaj forum dok ti jos nisi znao sta je internet.kola imam,ne vozim posle 5 jackova

i uopste svi koji mi ne veruju-zabole me.to je moj lifestyle i ako se nekad upoznamo videcete.a i cisto sumnjam da bi 90% vas smelo i da mi se obrati sa takvim recima da me sretne.

peace!

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

REd Bull 350?!!? jel ga srchem iz pupk kovrdzave kubanke koja mi istovremeno pushi kurac?

ma gde (nazalost) ne kosta, sta ti je ... Silom prilika imam neke veze sa odredjenim brojem domacih "in" klubova, i te cene tamo su da padnes na dupe. Nije ni cudo sto sve vishe ljudi osim onih ultra-mega punisha popije par tura kod kutje pa u tako nekom mestu jedno pitje, cisto "reda radi". Doduse, niko ne kazhe da moras da popijes PET tura i to bas dzek+bull.

btw, ako hocete da vam bude super, neka vam dovla da recept za amstelbull, sjajan napitak :>

Ali definitivno bez 500 dindzi za solo (znaci puta dva ako ides sa nekim) za izlazak ne treba ici. Doduse, i tri puta nedeljno je malo puno, ali opet je to solidna kolicina kesha ako je prosecna zarada 20000.

Link to comment
Share on other sites

a ako dodjem po nju 128icom?

Da li ce joj onda autobus postati primamljiv;)?

Kec ti dodje inferiorno dobro

sto je vise vozis kecom to ce vise zavoleti autobus.

[:D]

to zato sto su glupe

kec ftw

u spaniju u prodavnici bakardi brizer 0.80 evra red bul isto

ne znam sto su ovde toliko roknuli cenu

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

@stator : nisi tru.

Pravi izlazak na akademiju izgleda tako sto ti je skupo pivo na akademiji pa odes u dragstor u zetskoj (ne znam dal jos radi) i naroljas se i ne odes nigde.

Desavalo se samo nije da ne odemo nigde nego budem ispred rokamo pivo slusamo ono malo zike sto izadje napolji i kelebrecimo se :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...