Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upravo sam skontao da se dream dust iz meni nepoznatih razloga prodaje na AH za 5-6g po komadu i da se taj isti dream dust dobija od lvl

48-49 armora i to po 3-5 komada ....stavio sam oko 50 dream dust u proseku 3-4g po komadu ...sada samo da sacekam sta ce biti sutra ...ako ovo uspe ..omg glods ....lots of glods....vredi pokusati

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

http://img184.imageshack.us/img184/4589/73398694vm0.jpg

uzeo i ja danas 70-ti,posle otprilike mesec dana(brat mi je pomogo dosta,tj igrao je vishe od mene =) )

respecovao se holly sa imp hoj (moj licni build) [:X]

*edit*

i napravismo na brzinu arena team ja(pala),druid,shaman,rogue i hunter.nece to na dobro da izadje imo

ali zato cu 3vs3 da pravim sa feral druidom i shamanom koji pravi dmg veci nego rogue [8)]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ona slika gore ribe je starija nego vecina klinaca koji sada pocinju da igraju wow .

@Psy . Trenutno igram arena 3x3 tim

Paladin - Retribution

Warlock - Destruction

Druid - Feral

i pawnujemo .

Bio sam full holy build i sve i problem sa tim buildom je kada naidjes na malo jache timove oni jednostavno tebe ce da pwnuju kao healera .

TO ces vec i sam videti ... kada izadjes vs

Pametnog MS warriora

Warlocka koji ce da ti baca Curse of tongues

ta 2 ponajvishe .

Da ne govorim o 1000 kickova fearova itd .

Jache kombinacije na koje smo naleteli trenutno su :

2x Elemental Tauren shaman ( 2x stomp gg )

1x Paladin Blood elf ( aoe silance )

druga jaka kombinacija vs nase ( jer koristimo fear etc )

Undead Rogue

Undead Priest ( shadow )

Undead Warlock .

Ima beskonachno kombinacija .

Trenutno koristim retribution jer je mnogo bolje nego da healuje samo ...

Evo i zasto . 99 % ljudi fokusira naseg warlocka ja bacam bop na njega i mi se zalecemo na 1 metu koja prima IMBA dmg od mog stun + seal of command + crusader strike + judgemnt of command i onda fearl druid cat form udara imba dmg i on je gg ko god da je .

Warlock fearuje jednog za to vreme i posle toga je gg .

Kada taj 1 padne od burst dmga ja samo uradim bubble i healujem ... Kada prodje bubble samo se vratim na dmg itd .

Repentance je isto tako imba kada se koristi na startu ...

Recimo naletimo na

Healing priest

Shaman Elemental dps

i neki random dps

ja lepo zatrcim se prvi ( warlock ubije grounding totem i tremor totem ) ja bacam repentance i stun na priesta i jednsotavno priest pada za 3 sec od 10k + dmga u sec koji pravim ja + feral druid .

itd .

Naravno svaka grupa ima mane itd . Fora je napraviti setup itd protiv velike kolicine kombinacija ... a ima ih beskonachno

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

http://www.nihilum.co.uk/albums/7010/68/Wo...2606_123830.jpg

Winner for life , poslao je ovo , jer sam video i jos neke scrn shotove dok je pricao sa gm-om :) [:D][:D]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

vrnuo sam moju kravicu iz blizzardovog recycle-bin-a i pochetkom sledeceg meseca dobijam neki kesh, i sa njime se vracam na wownolifelol, jbga imam vishak slobodnog vremena, i bicu totalni casual, i specovacu se na oomkina [:D]

2-3-4sata svaki dan, bez raidova, taman [:D]

Link to comment
Share on other sites

nema ljudi se uvek vrate na wow

barem 80% ...

ja ne mogu da se vratim

samo zato sto ne mogu vise da podnesem 4 human charactera koja imam i klase koje sam rollovao

kada bi mi neko dao neki account sa klasom/rasom koju nemam a da je 70. lvl vratio bi se na stare puteve [:)]

ima da sacekam sledecu expanziju da rollam neku novu rasu

nage ili pande zavisi sta ubace [:D]

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc oko par addonova . . . Do sad sam koristio Titan Panel i default action bar, a hteo bih da pocnem da koristim Fubar i Bartender ( verovatno circled - skillovi su u obliku kruga , mislim da se tako zove ) pa ako moze neko da mi kaze koje su najnovije verzije i odakle je najbolje da skidam dodatke za Fubar itd.

Verovatno ce neko da mi kaze : potrazi , ali ne mogu da trazim nista po netu jer mi net radi na foru pola minuta pa mi ne radi 5 minuta. . . ><

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc oko par addonova . . . Do sad sam koristio Titan Panel i default action bar, a hteo bih da pocnem da koristim Fubar i Bartender ( verovatno circled - skillovi su u obliku kruga , mislim da se tako zove ) pa ako moze neko da mi kaze koje su najnovije verzije i odakle je najbolje da skidam dodatke za Fubar itd.

Verovatno ce neko da mi kaze : potrazi , ali ne mogu da trazim nista po netu jer mi net radi na foru pola minuta pa mi ne radi 5 minuta. . . ><

http://files.wowace.com/

Link to comment
Share on other sites

Samo mi recite sto se tice Fubara , da li ove dodatke treba da iskopiram u Fubar folder ili da u wow/interface/addons bude posebno fubar i ostali dodaci

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Meni samo pise IPB Image :( ne vidim sliq

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

I da , smorio sam al' jbg , da li aguf ima opciju da prikaze 3D sliq na frame-u . .

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...