Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

iskreno ne znam to u vezi servera

meni je do jaja, imam odlican guild za bc i imba premade za pvp

kako je drugima ne znam ... moraces ljude da spamujes na serveru

jedino sto je sranje je sto nema puno ljudi low populated server je

a verujem da ce dosta njih rerrolovati ponovo na bc server

pa ce biti jos manje ljudi ali me opet ne dotice uopste posto ne igram zbog

drugih ljudi

i ako budes rollovao nemoj samo huntera molim te ...

fazon 40% ljudi na serveru su hunteri bas previse huntarda ima i sigurno

neces naci guild sa hunterom ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

G G

GOOD GAME ?

GOOD GAME :)

secate se onog famoznog legendary oruzja ... za koje su mislili da paladinima nikad nece dati ...

e pa sa zadnjim patchom

HERE IT IS TURALYONS PRIDE

http://wow.curse-gaming.com/en/gallery/det.../legendary-tbc/

:)

<-= HAPPY

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa znaci bice ok server? :) bar ti tako mislis :P....inace kakva je situacija sa drugim classama? posto planiram da re-rollaujem nesto ali nikako da se odlucim sta,taman sad odlucih huntera al .!. kad je 40% servera hunteri :X....i da nemozes nekako da me ubacis u gild ^.^

Link to comment
Share on other sites

The first look into Tier 6 Gear graphics

http://www.curse-gaming.com/en/general-new...-gear-graphics/

Killy ne igras na fmane vishe ?

nice link

ima i ispod tier6 ss-tovi

gde je lepo prikazano koliko plavi itemi ownuju sadasnje epice

ne igram posto se raspao grief a i smorio me human i alijansa

@PainLorD

ne mozes da linkujes direntno na njihovu sliku ili neki deo sajta

jel vidis da lepo pise obavestenje ...

@paladin orange

ko je turalyon ?

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

lvl 70 plavi item = tier 3

lvl 65-68 plavi item = tier 2

lvl 60-63 zeleni / plavi = tier 1

naravno to je generalizovano .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nice link

ima i ispod tier6 ss-tovi

gde je lepo prikazano koliko plavi itemi ownuju sadasnje epice

ne igram posto se raspao grief a i smorio me human i alijansa

@PainLorD

ne mozes da linkujes direntno na njihovu sliku ili neki deo sajta

jel vidis da lepo pise obavestenje ...

@paladin orange

ko je turalyon ?

lotharov paladin ortak ... ostao u outlandu kao last stand ne zna se nsta o njemu , veruje se da nije preziveo ... onaj baja u stormwindu kada ulazish onaj veliki kip humana .

Osim ako nisam pomeshao .

Shamani kao lesser klass ne dobijaju legendary . :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

DAKLE ZNACHI JA kada uzmem tbc u 01 00 i instaliram do 02 00 ima da cekam ceo dan dok ne krenem da igram ....

omfg

slava mi ... farewell cruel world :(

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lotar je bio knight i osnivach silver handa, ono sto je nabitnije kod njega je da se nije bablovo ko gej najgori samim tim mozhe da bude sta oce ;oP

Turalyonov sin se zove Arator i eno ga u krchmi u Honor Holdu, daje kstove =o)

also nosi full judgement sa helm off opcijom, a koristi BE model i to gadan sa frizurom gde mu je kika pebachena preko ramena napred...tuga =o(

Link to comment
Share on other sites

sada sam u igronici gledao bc betu kakva je

sa 62im lvl roguom i mnogo bolesni itemi iz kvestova

ali fazon je sto je vecina tih imba itema iz kvestova za instance

dakle ko bude lvlovao hardcore to 70og grdno ce da se zajebe

sve instance treba probati i uradite sve kvestove

jer ce nam trebati mnogo reputacije i sranja za bc u buducnosti

tier 5 i 6 se naravno dobijaju iz 70ih lvla instanci koje ce biti mnogo zajebane

trebace da padne farm prvo slabijih instanci da se ljudi opreme (naxx pokriva takodje) pa tek onda da se proba sve

i realno svi guildovi 50+ members mogu da napisu disband

jer su sve istance 5-10 men kknp

blizzard jeste da sjebava sve sto sada postoji ali kada budemo usli u fazon sa bcom niko nece prestati da igra dugo dugo ...

do sledece expanzije naravno [:D]

ja svog trolla ima da opremim sa kvest itemima i sakupljam sada 30k honora za 70 lvl hw bow da odma kupim kad dingujem i verujem da mi vise itemi do nuekih uber itema iz uber instance nece trebati

da ne pricam sto ce svi hteti da igraju eye of storm ko ludi jer daje

NENORMALNE ITEME, na exalted reputaciji naravno( gogo humans:))

Link to comment
Share on other sites

Ja ovog momka nista ne razumem, ko da prica o gajenju tekunica :)

Ali to ne moze poreci cinjenicu da sam happy :)

wwa.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Truli undeadovi , smrdi im iz usta ffs .. .. I would never let undead kick my ass , i would just say , bitch , go in the kitchen and make me some pie !

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ako dobro pratim, mislim da se veruje da jeste živ. Sad, pošto otvaranje lorea zahteva jedan klik bookmarksa, nekoliko pokreta mišem i kucanje imena u loreu, evo iz glave pišem pa može da me ismeje neko ko će da proveri. Valjda je on drugi sin Highlorda Mograinea (neprovereno) a inkvizitor ferbanks iz sm-a u chainu za legendary kaže da mograine ima i drugog sina koji je živ u outlandu.

Elem, Turalyon ima sina sa Alerijom, videćemo ga u TBC-u. A to što ima sina paladina sa Alerijom, znači da mu je Sylvanas tetka. Prava Dinastija. :D

(Inače, wowwiki lore navodi da je Lotar bio war, a tu raspravu sam ovde vodio sa nekim. Elem, tog nekog sam ubedio da je Lotar bio loladin jer je bio član Silver Handa. Ili je wiki pogrešio, ili je lotar jedini izuzetak, ili blizza opet zabole za lore.)

A šta ćeš da radiš do 1? Prodavnica se otvara u 00.01. Ulazim, ako mi krenu neki promotivni crap, biće samo "cut the crap", evo pare, daj igru, izadjem, sačekam ostatak ekipe, nazad do kola, kući...instalacija bi trebalo da počne do 00.18, po mom računu.

Jebote, osećam se ko kartman kad čeka nintendo wii.

lothar je bio warrior ... ali se druzio sa paladinima kao prava faca ... aka bio je pro . Slava my .

Turalyon Veruje se da je ziv ... dakle zasigurno se ne zna ... ja mislim da je poginuo i jednostavno necu da se nadam da je ziv ... ako me iznenade i pokazu da greshim tim bolje ;P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Erm, sem shto su Magni i Muradin Bronzebeard chisti warrior, sem shto je Grom Hellscream warrior, sem shto je Broxigar (za one koji su chitali War of the Ancients knjige) warrior.. Ima ih, samo neshto je nejasno ko su pravi warriori kod humana, jel dosta ljudi imaju titulu 'knighta'.

Imash neki sajt sa tim lore stvarima? Sobzirom da sam poprilichno zainteresovan za to.

Za braću dwarfove se sla

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Lothar je bio warr ... to sto je stvorio red paladina ne cini ga paladinom .. kk ?

elem sto ste svi zaboravili DoomHammera ... koja je on jebena faca bio ... omiljeni mi ork ... hellscream i thrall su pickice za njega :P

blademaster ili ne = to je warrior classa ... samo ti ime kaze ... nije ni rogue ni thief .

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...