Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yay to treba i igoru, i on je u 1 ujutro pospan uzimao ringove =o))

Ma nisam bio pospan nego me zli ljudi navukli da na prvom karazanu sto sam isao budem holy... I kad sam izasao napolje, u ludilu zvanom "bio sam bolji healer od prista ovaj run" uzeh healing ring... Tja, sreca pa sam vrlo brzo dosao sebi [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Smatrajte da sam opet okacio film gde kole pokusava da skoci uz stepenicu, kad smo kod skilla :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

killy brate get help =o)

i ti i svi sto alterishesh non stop izmedju hejta i nezdravih izliva ljubavi ka ovoj igri =o))

[:D]

bio sam u fazi kada sam pokusavao da quitujem ali posle nekog vremena svatio da je to ne moguce i posle prodavanja accounta [:D] i da cu igrati ovo dok ne izadje warhamer online i sc2 svaki dan :D:D:D:D:D:D:D:D:

Link to comment
Share on other sites

Ajmeeee... koja lepota kad udjesh u BG na novijem serveru (malo ili nimalo twinkova). I koji horor kad pokushavash da radish instance na tom istom serveru.

Seronje koji zapale istog momenta kad zavrshe svoj quest. - "You're not done? Ah, ok." ..... -> leave party

Bajomir koji rola need na SVE i pritom se pravi mutav kad ga neko prozove za to.

IMA INVNCIBEL!11! low lvl fighter koji charguje u sred grupe umesto da sacheka da rogue povuche. Chak i kad mu sto puta kazesh da to ne radi. Chak i kad zamalo wipe-ujemo zbog toga.

I shaman idiot koji padne sa litice 2 sekunde pre fight-a sa boss-om, navuche mobove u pokushaju da se vrati (HELP PLZ!1!!) i pritom ne dobije kill koji mu treba za quest zato shto je bio suvishe daleko kad je boss pao... dobro de, ovo poslednje sam ja. [:D] Od 5 instance pokushaja samo mi je jedan bio uspeshan + jedan kroz koji me je proveo lik iz guild-a... [V] Jel' to normalno?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ajmeeee... koja lepota kad udjesh u BG na novijem serveru (malo ili nimalo twinkova). I koji horor kad pokushavash da radish instance na tom istom serveru.

Seronje koji zapale istog momenta kad zavrshe svoj quest. - "You're not done? Ah, ok." ..... -> leave party

Bajomir koji rola need na SVE i pritom se pravi mutav kad ga neko prozove za to.

IMA INVNCIBEL!11! low lvl fighter koji charguje u sred grupe umesto da sacheka da rogue povuche. Chak i kad mu sto puta kazesh da to ne radi. Chak i kad zamalo wipe-ujemo zbog toga.

I shaman idiot koji padne sa litice 2 sekunde pre fight-a sa boss-om, navuche mobove u pokushaju da se vrati (HELP PLZ!1!!) i pritom ne dobije kill koji mu treba za quest zato shto je bio suvishe daleko kad je boss pao... dobro de, ovo poslednje sam ja. [:D] Od 5 instance pokushaja samo mi je jedan bio uspeshan + jedan kroz koji me je proveo lik iz guild-a... [V] Jel' to normalno?

Manje-više jeste. Na svim serverima i na svim low level instancama. A Ramparts se sada računa u low level. :) Razlika je ako naletiš na neke rerolere ili, eventualno, na nekog alta, mada altovi uglavnom cimaju gildije da ih provedu kroz sve instance. :)

A i vala, teško mi je danas da mislim na wow, već sam se zakucao na starcraft2.com i nekako ne mogu da se skinem...

Link to comment
Share on other sites

Blizzard je napravio bolest ... sada nam daje lek !!!

ZIVEO BLIZARD !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lol funny 'cause Lord misli da je wulfi negde u rampartsu/bf/cfr a on je zapravo stvarno u low lvl instancama =o))

blagoslovljen da si wulfi

rado bih ponovo gledao usual suspectse po prvi put kao i igrao prvog lika u wowu ;o))

Link to comment
Share on other sites

kako u manualu nigde ne pominju promenu jezika chekiraj u optionsima kao i na char menadzhment sajtu

ako zavisi bash od kopije, probaj da skines sa neta endglesku verziju/ pozajmish diskove od drugara bez da ti da svoje keyeve pa samo reinstalirash sa svojim brojevima i nadash se najboljem =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...