Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

Koja je ovo fora da event otvaranja Dark portala pocinje u 00:00, ne kapiram kako ce ljudi da stignu na otvaranje kad se radnje otvaraju u 00:00 , dok kupis , dok instaliras...

mi bc kupujemo u 00:00 15og uvece

a dark portal event je 16og uvece u 00:00

ako ti 24h nije dovljno da instaliras onda ne moras ni da ucestvujes [:)]

ne znam koliko mb-a ali nebi trebalo vise od 50

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ct mode mi baguje targetovanje

znaci targetujem nekoga i udjem u kombat i kada ne targetujem vise istu metu i vratim se na prethodnu metu sa tabom ili misem

ne vidi se nista i vise nikoga ne mogu da targetujem ni hordu ni alijansu dok ne izadjem iz kombata

skinuo sam najnoviji ctmode i nista i dalje

samo kad iskljucim ctmode i sve njegove dodatke onda sve radi normalno ...

Link to comment
Share on other sites

ct mode mi baguje targetovanje

znaci targetujem nekoga i udjem u kombat i kada ne targetujem vise istu metu i vratim se na prethodnu metu sa tabom ili misem

ne vidi se nista i vise nikoga ne mogu da targetujem ni hordu ni alijansu dok ne izadjem iz kombata

skinuo sam najnoviji ctmode i nista i dalje

samo kad iskljucim ctmode i sve njegove dodatke onda sve radi normalno ...

Ista situacija i kod mene ... ne vidim nista osim kombo poena !!!

....

Link to comment
Share on other sites

A sto se bug-uje raid to je druga prica. Ja video one nove "jezicke" za klase i kao da prevucem da vidim kako radi i lepo izvucem npr. mage-ove i posle desni klik i close, ali jbg kada se svaki put neko join-uje raid-u ili nesto se menja u grupama meni popup-uju mage-ovi ili bilo koji drugi class window koji ste izvukli pa ugasili. [:(]

Link to comment
Share on other sites

isto se to desava ako si kao npr nesrecni mag kao ja...kad god sumonujes watera ili nestane..ISkACE mage fooking prozor zomg..i to stalno tako jbt.kad neko udje u raid i kad pet ode/dodje jebeni spam ffs

niko mi nije odgovorio na ovo..odgovarajte ! :P

So there has been confirmation that the 69-70lv undeads at khazaran tower in deadwing pass drop netherweave cloths and even some high level (60lv+) greens.

Go on and farm! Probably need more than 1 person tho. Some dude said that resto druid with that new shield thingy and a rogue can do them even as duo.

T_T

Link to comment
Share on other sites

bili sinoc nas petorica u deadwind passu

namucili se ko idioti

mobovi nisu posebno zajebani, ali se brzo respawnuju pa se dosta gine ako se ne pazi (sto mi nismo radili)

bacaju taj cloth, ali to je sve

u stvari pala nam je i neka klopa koja leci oko 4.5k healtha, ali od zelenih itema ni traga ni glasa

Link to comment
Share on other sites

Ja solujem te mobove ... samo mi treba vremena ... sve resistuju jebo im pas mater ... ne isplati se u svakom sluchaju .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja aoe po tri,cetiri,np

naravno , samo ne zaboravi da ih fearujes ...

a da ti nisi pala ...l o l

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...