Jump to content

Zreo za penziju


Chale

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja cu da bacim novu na vrata i blink na prodavacicu

pazi samo ako budes isao na obilicev venac :>

@ kole - CompLand je distributer i mikica je lepo napisao na forumu tj. dao link do sajta na kojem pishe gde ce biti prodaja od ponoci plus pokloni. Znaci tu i nigde vishe :) Moguce da ce plato da ima sopstvenu neku promociju ako se dogovori sa CompLand-om, ali ne zaboravite da lokacija mora da bude pogodna za rad posle ponoci, znaci recimo plato u knezu koji iovako radi do tako negde mora da zadrzi sve svoje radnike jos cuku dve da bi se prodavao Burning Crusade, a to nije bas zgodno.

Link to comment
Share on other sites

A ne Chale, ako 'oces na rakiju mora i da se uzme jedna kopija TBC-a! Makar zbog ambalaze ako neces da igras.

Evo saljem Desketu na private fontele radi organizacije i sl. , ko ima pitbulove pozeljno je da ih povede (Chale ti macora Ljubisu ostavi kod kuce), ko zna da se 'udizelasi' samo napred, bitno je samo da sto manje vremena provedemo u redu a sto vise u kafani.

Link to comment
Share on other sites

evo ovako

kako smo uopste dosli na ideju da idemo da cekamo u 00.00 -16 januara tj.to je 15 uvece

ja isale smo nesto kucali kako bi mogli da ponovimo ono vece iz rakija bara

tako da je ovaj 15 uvece idealan za tako nesto

dodjemo oko 20 h u rakija bar pa polako udri do 12 onda platimo (svako c imati bar 3000 din u dzepu :P) i onda se lagano prosetamo do city pasaza po kopiju ako ugrabimo (ja i misa u prve redove tanking a vi ostali hilujte odpozadi) btw od rakije do radnje ima 2 minuta peske bukvalno

ko oce nek postje da znam koji sto da rezervisem mada je to ponedeljak uvce tako da nije frka nece biti guzve

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za ako me primate :p, dolazi danas Jabra kod mene pa cu valjda i njega da nagovorim!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

e dobro si se javio, bas sam hteo da ti posaljem uvredljivu poruku ;)

ja se juce nakanim da poskidam sve jebene patcheve i govnarije i posle visecasovnog instaliranja ulogujem se u wow, kad ono nema nikog.

cast izuzecima kao sto su kha, shomy i car, od cega treba izuzetak napraviti za ludog holandjanina koji je tu ocigledno po ceo dan :)

dakle, idemo po tbc ili ne? ja sam za ako oce jos ljudi sa kanala (sale, balti, ti...)

p.s. sto ne igrate? smorili ste se ili vam je istekla pretplata?

p.p.s. dal da uplacujem jos mesec dana ili ce to da se dobije uz ekspanziju?

Link to comment
Share on other sites

p.p.s. dal da uplacujem jos mesec dana ili ce to da se dobije uz ekspanziju?

to i mene interesuje, jel se dobija makar tih mesec dana "free" sa expanzijom?

btw, kole and the rest of you... nemam vremena sad da chitam ceo topik, ali poshto su mi neki poznati, jel igrate na haomi i jel planirate neshto?

Link to comment
Share on other sites

e dobro si se javio, bas sam hteo da ti posaljem uvredljivu poruku ;)

ja se juce nakanim da poskidam sve jebene patcheve i govnarije i posle visecasovnog instaliranja ulogujem se u wow, kad ono nema nikog.

cast izuzecima kao sto su kha, shomy i car, od cega treba izuzetak napraviti za ludog holandjanina koji je tu ocigledno po ceo dan :)

dakle, idemo po tbc ili ne? ja sam za ako oce jos ljudi sa kanala (sale, balti, ti...)

p.s. sto ne igrate? smorili ste se ili vam je istekla pretplata?

p.p.s. dal da uplacujem jos mesec dana ili ce to da se dobije uz ekspanziju?

Naravno da se ide, ni ja ni buraz nismo u BG a dolazimo u nedelju, vidimo se u ponedeljak u rakiji, a i stalja se javio na PM tako da ce i on da se pojavi u hilovanju tenkova (desketa i mog buraza). Posto ni ja nisam vise sitan ko nekad mogu i ja da se prikljucim pomenutoj dvojici u laktanju i sl (imam nesto iskustva iz klinacke kosarkaske karijere sto u ovakvim situacijama moze biti jako korisno).

Nego staljo, oce li i file da se pridruzi ili ce da pusti kuma da krvari umesto njega? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...