Jump to content

Zreo za penziju


Chale

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

The Master( gay Master of course) has spoken...

jebote...nema teche i mene par meseci i svi zaborave bokijevu originalnu titulu - FLUTEmaster!!! =o)))

Volim i ja vas.

Poshto je ovo topik koji svi ljudi sa homorusha posecuju, hteo sam kolektivno da vam chestitam novu godinu, puno zdravlja, srece i ljubavi, za ostalo cete lako ;)

Edited by Melkor

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

jbg, dok sam bio mladjan wower ja, mislio sam da bi to bila fora da krenem protiv storma i tarabe(koje sam znao irl). kasnije(puno kasnije) sam uvideo svoju gresku, ali jbg, ta greska me je obelezila za ceo moj wowerski zivot, tako da nikada nisam igrao hordu... iako nikada nisam imao nista protiv horde(za igrati sa), jednostavno nikada nisam nasao ljude sa kojima bih igrao hordu bez nekih "MA KO JEBE ALIJE" razloga...

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio da si ti krenuo samo protiv tarabe a da sam ja bio tvoj dobar drugar ... dok te nisam gankovao :PPP

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Vidim /spit -ujete me ovde..neka, neka [:D]

E pa samo da znate da sam uzeo redovno odsustvo 15.01. samo zbog TBC-a....sad recite da nisam za PRO HC Fag flutemasterleadership guild. [:D]

Kupujem ponovo WoW+TBC i kretjem BE Lock-a ili Krava Druid-a.

Taman dok sjebem 14 dana redovnog mogu da naguram na 60lvl. Za dalje videtjemo...uvek mogu da odem kod psihitja i objasnim mu moju adikciju. 15 dana kucne nege za WoW ....first in hystori of V.J a.k.a V.S [roflmao]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha TARABAAAAA!!! jebote koja pricha je to!!! =oD

i realno treba da igrash nekog shamana jer kvalitetno pecanj pochinje tek kad dobijesh water walking =oD

E da jebote...SRETjNA VAM NOVA GODINA, sve lepo i "epic-asto" [8D] u Novoj.

Ja "slavio" u askari pa nisam bash u tripu da je doshla Nova godina...ono...dan kao svaki drugi, posle kog sam se probudio sa mamurlukom i blagim bolom u predelu lobanje. [:D]

E a za pecanje...pa jebiga...mozda shaman ima water walking, ali shta se deshava posle 4 sata pecanja...neizbezhan smor i raspad nervnog sistema. Zato, kao warlock, uvek imash Imp-a pored sebe koji kenja 200km/h i nikad ti nije dosadno.

@Chale: Ajde bre shta si se stegao, igramo za Good Ol' Days...

Vidimo se uskoro a sad idem da krkam palachinke...uzeleo sam se, jebiga. [:p]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovog Sumadinca, ide da ceka sam u Golsvortijevoj a ja i Deske se lepo dogovorili da rakijamo par sati, odemo do Platoa, warstomp-ujemo svu klincadiju i uzmemo TBC :D

Kakav covek...kakav lik!

Jeee Saleeee, moze moze, ideja je prihvacena... kad dogovorite vreme samo mi javnite...

Srecna nova svima...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...