Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[roflmao]

@ dvny

kako si ti zavrsio na lezbo seminaru le(z)ba ti ????

prvobitno sam bio na seminaru profesionalnog novinarstva, na kojem je jedan od predavaca bila devojka iz organizacije, a one su kasnije pravile svoj semniar pa su nam rekle ako hocemo da se prijavimo

Nisu valjda sve te kjut vimin na seminaru lezbejke? :O

nisu bas sve :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@ Dvny

i, sta ste se koji moj prijavili, kad ne mozete da kresnete nista u to ime ???

[:D]

i jebote voodoo, nisu bas sve kjut o_O

eh ch1zra, kad bih ja isao samo tamo gde mogu da kresnem, ostajao bih kuci za zivota :)

kjut je sama ideja da se neke od njih lizuckaju u pauzama seminara.

hahaha :))

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dobro je, polako se privikavate na mikija, samo dve strane i ništa za brisanje. za jedno pet godina će moći da dođe peder i da se javno deklariše a da draganu ne umre server :)

koji si ti sht od skole upisala lawl

puši kurac

seminar1.jpg

joj znam ovu levu, preko neke užasne NGO priče naravno. nisam znao da je dyke, ali to objašnjava mnogo toga.

Pa naravno da su ljudi culi za najskuplji mini-market u univerzumu!

blue market pwnz taj tvoj sigurno.

Link to comment
Share on other sites

dobro je, polako se privikavate na mikija, samo dve strane i ni

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ti sad mene ubeđuješ da se stvari kojima sam prisustvovao nisu desile, i to ne znajući uopšte o kakvim se to stvarima radi.

(ovo nije odgovor, samo mala provera činjenica za dvinitija) :)

Link to comment
Share on other sites

predrasuda je da su sve NGO placene da lobiraju za interese zapada

A kao nisu? Skoro sve ngo se finansiraju iz fondova raznih internacionalnih organizacija tj organizacija internacionalnog polja delovanja ali u sustini zapadnih korena. Eto i ja sam u jednoj ngo koja dobija fondove za razne projekte poboljshanja telekomunikacija u srbiji, ta riba je u ngo koja dobija fondove da propagira sexualnu slobodu. Sve su to tekovine zapadnog drustva, mislim na napredne telekomunikacije, slobodu sexualnog izrazavanja i sl. Ali sustina je da te stvari nisu lose, a ovde vlada mishljenje da je sve sem bmw-a sto dolazi sa zapada lose.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ovaj topik ne sluzi nicemu, therefore sluzi svemu.

paradoks, ali cinjenice govore sve.

ja eto slusam skoro ceo dan novu pesmu megadeth-a, neki demo/promo/studio leak, nazovite kako ocete, ali ona ce biti na novom albumu :

nowplay: Megadeth - Sleepwalker (demo) [05:49] // [united Abominations]

i bas je kvl psma...

osim toga, poceo mart, meaning jos 13 dana do Maidena.

jos danas ovo lepo vreme, puca me adrenalin za sve pare

\o/

\o/

\o/

\m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahha iguana ima simulator koštunice, c/p mohijev post i on ti da odgovor u stilu narodne mangupske dosetke za instant smehić [:D]

ali simulator kostunice ololololololo [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ti sad mene ubeđuješ da se stvari kojima sam prisustvovao nisu desile, i to ne znajući uopšte o kakvim se to stvarima radi.

(ovo nije odgovor, samo mala provera činjenica za dvinitija) :)

ok istina, ne znam cemu si prisustvovao i sta si video. pretpostavio sam da si nacuo nesto o njoj. ja mogu da kazem to sto sam vec napisao, bez ikakvog globalno-liberalisticnog pogleda, da sam se sa njom super zezao i da je na seminaru pricala o osnovnim ljudskim pravima i kako je lose nekog javno i medijski lincovati zbog drugacijeg seksualnog opredeljenja. mislim da smo svi ovde dovoljno intelektualno napredni da ne moram da branim prethodnu tezu.

a cemu si ti prisustvovao?

A kao nisu? Skoro sve ngo se finansiraju iz fondova raznih internacionalnih organizacija tj organizacija internacionalnog polja delovanja ali u sustini zapadnih korena. Eto i ja sam u jednoj ngo koja dobija fondove za razne projekte poboljshanja telekomunikacija u srbiji, ta riba je u ngo koja dobija fondove da propagira sexualnu slobodu. Sve su to tekovine zapadnog drustva, mislim na napredne telekomunikacije, slobodu sexualnog izrazavanja i sl. Ali sustina je da te stvari nisu lose, a ovde vlada mishljenje da je sve sem bmw-a sto dolazi sa zapada lose.

u principu jesu, ali dobijati kintu od zapadnih donatora ne znaci i lobirati za njihove interese. Mislim tesko da bi nam neki ruski ili kineski donator mogao udeliti kintu :) sustinu si izvukao, a to je da vlada misljenje da je prikriveni cilj svih donatora sistematsko unistavanje srpskog drustva i omladine i nametanje zapadnog nacina razmisljanja, kako bi jednog dana lakse zavladali o-toliko-bitnom srbijom. i sustina kojom se vecina donatora, pa i ozloglaseni helsinski odbor za ljudska prava bavi jesu bas ta ljudska prava. I ako govorimo o nekoj ceni koju moramo da platimo, svakako da cu tolerisati dva geja na ulici, u zamenu za moje pravo da javno kazem jebo vas tadic (nevezano ko) ili da u svojoj vesti javno iskritikujem neku opstinsku / vladinu instituciju, bez straha da cu zbog toga dobiti metak, ili da krenemo od najbanalnijih stvari, da me niko nece prebiti na ulici ili mi psovati kevu ako sutra ofarbam kosu ili krenem da furam neki forevero-like fazon. to bi bio neki opsti zakljucak, na stranu moj stav da svacija sloboda treba da se postuje, nevezano za druge stvari.

opet ovaj analno-liberalni lik truje forum [;)]

:*

:)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne razumeju jednu prostu stvar, niko ne daje pare za dzabe, niti ijedan donator daje pare zato sto je dobar covek, vec zato sto zeli da ima interese od toga u sta ulaze, ja bih to lepo resio kao Putin, zabranio da se bilo koja nevladina organizacija bavi politikom.

Nikoga ne zanima da nama pomogne vec ih zanima kako da na nama zarade, a mohi ima viziju da svet hoce da nam pomogne a da smo mi glupi pa ne shvatamo i mislimo da je sve zavera.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...