Jump to content

Ginisova knjiga rekorda


Recommended Posts

verovatno su to bili idelalni uslovi za hrkanje :D

ja procitah negde da da je bio jednom jedan covek od 600i nesto kg

onda da ima neki koji je zubima vukao 11 vagona

pa avion :D i tako :D pa gidra koji je uradio 24000sklekova :D pa imao neke skokove na stomaku :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

onda da ima neki koji je zubima vukao 11 vagona

pa avion :D i tako :D pa gidra koji je uradio 24000sklekova :D pa imao neke skokove na stomaku :D

ovo sa zubima sam gledao na tvu .. koliko se secam to je neka porodica iz azije. tipa cale vuche avion glavom, sin vagone zubima, a cerka autobus kosom =)

a ko gidru nije gledao taj ne zna shta je propustio =) samo koliko znam sjebane su totalno te sportske kategorije u smislu da vishe ne mere "za redom" nego koliko uradish za 1h/24h. nekako mi je vishe tr00 koliko mozhesh da uradish za redom .. i tu rekord koliko se secam drzhi neki japanac sa 10000+ komada sunce mu ebem :O

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ovo sa zubima sam gledao na tvu .. koliko se secam to je neka porodica iz azije. tipa cale vuche avion glavom, sin vagone zubima, a cerka autobus kosom =)

a ko gidru nije gledao taj ne zna shta je propustio =) samo koliko znam sjebane su totalno te sportske kategorije u smislu da vishe ne mere "za redom" nego koliko uradish za 1h/24h. nekako mi je vishe tr00 koliko mozhesh da uradish za redom .. i tu rekord koliko se secam drzhi neki japanac sa 10000+ komada sunce mu ebem :O

lol taj zuca mora da ima ~30 kg

a j kad sam dostigao 70 in row mislio sam da sam jak....

ma stici cu ga kad-tad...

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...