Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodaje ork Warriora 70lvl na Arathor realmu (pve).

Ima hodajuceg epic mounta i obicnog leteceg

enchanting: 365

mining 375

cooking 360

Cena: 6500din.

http://armory.wow-europe.com/#character-sh...mp;n=Jorgovanko

edit: znaci na prodaju je ceo nalog, ne samo taj lik. osim warriora postoji jos par lowlvl altova koji su banke zapravo.

Edited by trader
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JOSH UVEK AKTUELNO

WTS Tauren Druid lvl 70

-na Laughing Skul PVP serveru.Oprema solidna,2k golda na liku gomila epic healing pre tbc opreme,pretplata aktivna jos 4nesto manje od 2 meseca.Mogucnost ulaska u gildu na Sylvanasu koja radi Karazhan i to ga radi vrlo dobro ;) Lik je pre transfera na Laughing skull bio veoma postovan i uvazen.Attunement za Karazhan je uradjen.Cena vrlo vrlo povoljna.Oko 1k healinga sa healer opremom,11khp u bear formi,9,5k armora.Javiti se na PM.Extra cena [:p]

Link to comment
Share on other sites

Trejdujem Orc Huntera 70. PvP realm, ~200g atm zajedno sa 60% flying mountom, herbalism/alchemy profesije, ima zulian tiger land mounta. Zainteresovani na PM. Uzimam u obzir Palu, Rogalja, Druida, Locka i Maga.

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa 45 rogue, 29 mage , 27 hunt. [:0]

Cena 1500din , acc traje do 27. aprila. [;)]

Kontakt na vvlepa@hotmail.com (nije duplo v ) [:D]

ili 064/335-0-422

ili na PM

Pozdrav [:p]

Edited by Wlepa

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

Ako ko zeli na Maghteridon(horda) golda nek se javi na pm za info... Uzimam u obzir ako neko hoce nek kupi novi BC i da mi key za gold! Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep Cheep

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

imam malo cudan predlog ali sta znam mozda nadjem nekog da mu odgovara.

na mom acc-u na kojem vec imam nekoliko likova hocu da izlvl-ujem warr-a ili huntera, horda ali me ultra mrzi.

tako da ako ima neko ko bi mogao to da mi izleveluje na lvl60, oprema i sve ostalo nebitno samo da je krava ili orc a ja bi mu za uzvrat dao drugi acc na kome imam lvl60paladina sa t2/ t2,5 opremom i hand of raggy + lvl43 mage

za sve dalje informacije na pm ili brankojo@yahoo.com

Edited by Revenger
Link to comment
Share on other sites

WTT night elf hunter 70 lvl Romerus- (server stormreaver guild "made in serbia")

Armory

52 dana played

karahzan ready, dosta opreme u banci,dva leteca mounta 60%... sa oko 4000g,

na acc ima jos manjih likova + warlock 44 lvl

zamena prednost rogue 70 lvl

ponude na pm ili sms na 063/868-94-11

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

POZ ;) menjam acc sa 3 lika lvl 60+ za bilo koji acc samo da ima na njemu caracter sa 60 na sylwanasu alianca! oprema nije bitano moze da budem i bela samo da je aly na sylwani :)

ovako ja imam: tauren warr 65 lvl na xaviusu ceo warlord set fury 2 highwarlord sekire i i 2h hakarrov mac imam ja jos dosta opreme ; BWL NAXX MC imam ring od nefariona i extra guild profesije bs i mining i tako ..

orc hunter je 61 na ah quiraju ima outland plavu imaba opremu talenti markmaship i tako . . .

mage human 60 lvl na dentragu ceo marshal set par epick i 1 deo t 1 seta . . .

i SVE OVO ! menjam za samo 1 ili vise aly likova na sylwani ! PO MOGUCSTVU DROD ILI ROUG gear nema veze !! ponude slati na 064 584 33 74 i 011 2493020 ili meil vukivoid@sezampro.yu [:)][:)][:)]

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW EU account.

1. Madbro Undead Mage lvl70 - Haomarush, polu epix geared. Veoma poshtovan na serveru trenutno u najjachem guildu Jotun (Karazhan, Grull's Lair na farmu); Tailoring 375 (Battle Cast hood od rare recepata,3 primal nethera u banci chekaju)/Enchanting 365 (Enchant bracer +15 spell power od retkih)...Svi heroic kljuchevi rdy to go!

P.S. Ne vredi da gledate Armory poshto mi je acc istekao a mage je sachuvan u PvP opremi :P Updateovacu to asap

2. Mindtaker Undead Priest lvl63 - Haomarush, alt koji pravi primal might i razne spell dmg potione za maga <3

3. Victimizer Human Warrior lvl70 - Vek' Nilash, prot warr bio tank ceo zivot i trenutno sam u Karma guildu (Karazhan na farmu i grull na 20%-ak) kao friend spot jer sam prestao da igram Warr-a ali ukoliko zelite da ga igrate,recite mi da porazgovaram sa GM-om da vas prebaci u Core Memeber :P

4. Lejla Night Elf Rogue lvl63 - Vek' Nilash, Hemo rogue sa ok opremom za taj lvl inache ex twink :D

5. Zonsa Human Paladin lvl60 - Frostwhisper, HEAL BOT!!! ne igram ovog lika vec duze vreme jer me pala smorio ali ako neko voli da ga igra,ima opremicu za questovanje i instance opusteno!

To e to! Ne dajem starting bid, ochekujem samo ozbiljne ponude jer ovaj acc vredi dosta para :P Da napomenem da sam ja prvi i jedini korisnik ovog acc-a tako da imam sve vezano za wow...Kutiju,Manual etc etc... Ukoliko neko zeli samo jednog chara moze da se izvede da kupite novi acc,da ga stavite na moje ime pa da prebacimo lika, naravno kupac snosi troshkove za novi acc i transfer chara. Pishite na e-mail ili na mob. 064/2797625

Link to comment
Share on other sites

ljudi poz ;) znaci dajem 3 extra jaka lika za samo 1 aly lika na sylwnasu ! moji likovi su svi 60+ acc je uplacen do juna ;) i imam

tauren warr je najaci ima iteme naxx bwl mc ceo warlord gear fury 2x warlordove sekire bs i mining extra guild

xavius i 65 je lvl

hunter orc 61 lvl ah quiraj ima outland plavi gear

mage human 60 lvl dentrag tejloring enc extra je jak

brdo altova (15-30+)lvla na svim zivim serverima

ako hocete da vidite imam profil na 2 ili 3 strani !

i ovo sve bi menjo samo za 1 LIKA U ALY NA SERVERU SYLWNAS ZNACI MOZE DA JE I DISENCHENTOVAN GEAR SAMO DA JE ALY NA SYLWANI !!!!!!!! PRDNOST DOBAR GEAR I DROD ALI SVE UZIMAM U OBZIR!!!!!!!!!!

KONTAKT ; 064/584-33-74 ;011/2493-020;VUKIVOID@SEZAMPRO.YU I NA PM HITNO!!!!!!!!!! [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Prodaje ork Warriora 70lvl na Arathor realmu (pve).

Ima hodajuceg epic mounta i obicnog leteceg

enchanting: 365

mining 375

cooking 360

Nova Cena: 5000din.

Znaci na prodaju je ceo nalog, ne samo taj lik. osim warriora postoji jos par lowlvl altova koji su banke zapravo.

Link to comment
Share on other sites

### Nove nize cene ###

Zanimam se sa TCG WOW-om (karticna verzija igre). Izvukao sam neke ultra retke karte koje se koriste za online igru. Kako ne igram WOW online, ko ponudi vise , njemu ode mlada [:)] .

SALTWATER SNAPJAW EXTREMELY RARE (RANDOMLY INSERTED APROX. ODDS ..ONLY 1 IN 576 PACKS)

REDEEMABLE FOR A Riding TURTLE MOUNT for your WOW ONLINE character.

CAN BE USED by any character level 20 or higher. NO MOUNT TRAINING REQUIRED

Trenutna najvisa ponudjena cena 5000 din, ako neko ima bolju ponudu, bar za 500 din vise, neka se javi (PM ili mail drakonija@gmail.com )

http://cgi.ebay.com/SALTWATER-SNAPJAW-LOOT...1QQcmdZViewItem

2. THUNDERHEAD HIPPOGRYPH PET

REDEEMABLE FOR UNIQUE HIPPOGRYPH ONLINE PET, ONLY OBTAINABLE FROM THE CODE ON THIS CARD

cena 1500 din

http://cgi.ebay.com/THUNDERHEAD-HIPPOGRYPH...1QQcmdZViewItem

Za info PM ili mail drakonija@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...