Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

POZ ;) menjam acc sa 3 lika lvl 60+ za bilo koji acc samo da ima na njemu caracter sa 60 na sylwanasu alianca! oprema nije bitano moze da budem i bela samo da je aly na sylwani :)

ovako ja imam: tauren warr 65 lvl na xaviusu ceo warlord set fury 2 highwarlord sekire i i 2h hakarrov mac imam ja jos dosta opreme ; BWL NAXX MC imam ring od nefariona i extra guild profesije bs i mining i tako ..

orc hunter je 61 na ah quiraju ima outland plavu imaba opremu talenti markmaship i tako . . .

mage human 60 lvl na dentragu ceo marshal set par epick i 1 deo t 1 seta . . .

i SVE OVO ! menjam za samo 1 ili vise aly likova na sylwani ! PO MOGUCSTVU DROD ILI ROUG gear nema veze !! ponude slati na 064 584 33 74 i 011 2493020 ili meil vukivoid@sezampro.yu [:)][:)][:)]

ajde ljdui dajete bilosta na sylwani da ima tbc i da je 60 + znaci bilo sta i pristajem !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem kompletan wow account, a na njemu:

PvP server Stormreaver

priest lvl 70 + hunter lvl 70

Priest je main char, trenutno specced na healing. U jednom on 3 najbolja PvE guilda na Stormreaveru, uvek dobija pozive za raidove - mnogo dobro stoji sa DKP-om, moze da lootuje bokvalno STA HOCE. Od geara ima Odlican healing set (+1700 healinga na opremi) - full Whitemend i primal Mooncloth set - od sve opreme mozda jedino pre t5 moze da se nabudzi novi neck (pokisavam vec neko vreme da uzmem teeth of gruul - nece da padne). Ostatak opreme su exalted/heroic epici, i kara/gruul dropovi (pogledati armory profil - oprema je jaca od t4 ). Za craftovanje / enchantovanje opreme (svi soketi su epic / ili najbolji moguci craftable) potroseno vise od 4000 golda. Inace guild radi Kara na farm statusu i Gruula takodje, Magtheridon's Lair se trenutno uci, mada i on pada za 10-ak dana. Preq za Serpentshrine Cavern zavrsen, od trials of naruu treba jos samo Shattered halls. Sve reputacije Revered, mnoge i Exalted. Raidovi su svaki dan osim subote, ko voli da raiduje moci ce, i to u ritmu kojim on zeli (priest ce dobiti poziv kad god on to zeli, a na sajtu guida postaviti samo dane kojima zelis / mozes da raidujes)

Od profesija alchemy 375 (transmutation specced, zaradio sam mnogo golda tako), tailoring 375 (ima formulu za spellstrike pants i Vengence wraps, trenutno jedini ally koji pravi Vengence wraps - imam 3 roga i jednog warriora koji cekaju da dobijem nethere da napravim :D). Fishing/Cooking 375 takodje, sto moze da bude vrlo korisno

Inace reputacija na serveru mu je ODLICNA - svi ga znaju kao dobrog healera

Sto se tice huntera on je powerlevelovan za svrhu gold grindinga, ima plavu opremu - nista posebno. Samo da mi pravi kes za raidovanje. Ako neko zeli moze da ga ubaci u priestov guild bez problema i nacini ga mainom

priest profil: http://armory.wow-europe.com/#character-sh...ver&n=Deusx

Acc je uplacen do juna

Ponude za account slati na johnnyradovic@sezampro.yu

EDIT: Trenutna ponuda je 250e

Edited by JohnnyR
Link to comment
Share on other sites

Prodaje ork Warriora 70lvl na Arathor realmu (pve).

Ima hodajuceg epic mounta i obicnog leteceg

enchanting: 365

mining 375

cooking 360

Nova Cena: 5000din.

Znaci na prodaju je ceo nalog, ne samo taj lik. osim warriora postoji jos par lowlvl altova koji su banke zapravo.

warrior je prodat.

Sada prodajem WOW+TBC uplacen jos mesec dana (do 18. maja), cena 4000din. U radnji ovakva varijanta kosta 5000din.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,prodajem account sa 3 chara 60 i mali milion nekih low lvl

60 su:

Warrior http://ctprofiles.net/3988416 to je nekako i najjaci char,uz ovu opremu takodje ima i fr opremu (dark iron helm,onyxias scale cloak i tako to)

Mage http://ctprofiles.net/4776045

Hunter http://ctprofiles.net/4321707 to je samo izlevelovani alt,ali uz ovu opremu takodje ima i veliku fr opremu koja mu omogucuje da udje u jak guild(dok sam ga ja igrao bio je u guildi koja je radila bwl)

OVI LIKOVI SU WARR 65 HUNTER 61 MAGE 60 ACC JE UPLACEN DO 18 JUNA

Za bilo kakav dogovor kontaktirajte me na 011 2493 020 ILI 064 584 33 74

\CENA JE 6000 DIN KO NAZOVE PRVI DOBIJA POPUST [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

E ovako prodajem :

Caracter : Paladin lev 70

Server : Silvermoon (najaci Pve server )

Gear : 3 Tier4 + SSc + karazan epix + flying Mount + 600g na accountu

Prodajem lika zato sto prestajem da igram wow .znaci lik je sada U najacoj guildi na serveru Numen ali neverujem da bi ga ostavio u gildi ako prodam account .ali ima jos dosta gildi koje rade ssc i tako to .Znaci samo Serious Offer plx na

thcja@hotmail.com isti mail i za Msn tako ono Offer za sada pa ce da vidimo

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Undead maga na sylvanasu 987 (sa arcane specom moguce podici spelldmg na 1100) fire spelldmg-a bez bafova 4000+ golda na accu nema epic flying mounta. od itema ima 11 epica na sebi craftovan spellfire i spellstrike set + 2 heroic epic-a za badgeve (trinket i offhand), braceri iz karazhana (od maidenke). uradjeni pre questovi za karazhan i SSC.

od profesija ima tailoring i alchemy (mogu da pravim battlecast hood flask of fortification titans i destiled wisdom).

takodje je moguce kupiti samo golde. account trenutno nije produzen ali bice za dan dva pa cete moci da pogledate opremu i na armory.

http://armory.wow-europe.com/#character-sh...nas&n=Nebra

Check out n enjoy [8D]

cena 220e+ sa sve goldima [:)] (po dogovoru). zainteresovani neka se jave na 0642915087.

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

Prodajem wow+tbc account, i takodje mozete da uzemete kutiju/cd key/diskove :P

Characters:

-Rogue female Ne lvl 67 (realm Xavius)- ostalo mi je par epica iz obicnog wow + mnogo plavi itemi iz tbc-a :) kao i 400golda i epic mounta :)

-Priest male human lvl 48 (realm Xavius) - klasican alt, sluzi kao banka i kao zanimacija, takodje ima enchantig na 265 pa sluzi kao dissenchanter itema koje rogue skupi...

-Mage male gnome(lol) lvl 48(realm Magheteridon) - nista posebno

I par drugih malih low lvla :P

Posaljite ponude na PM... ili na bljam@sezampro.yu

kkthxbai :)

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

poz [:)] ovako trazim nekog ko bi mi nabudzio huntera na 70 lvl ili warra takodje na 70 lvl !

ovako hunter je 61 ima outland gear na ah quiraju je

warr je 65 ima warlord gear i puno epick na xaviusu

ako bi mi neko pomogao pri lvl ovanju hunta ili warr naravno platio bi mu novac nije problem samo mi je bas hitno [:D][:D][:D]

ponude na 064 584 33 74 i 011 2493020 (ako na fix zovete trazite vuksana) [8D]

Link to comment
Share on other sites

Okay, trenutna ponuda je 250E, ovom prilikom ppostavljam buyout na 300, vazi do ponedeljka, ili highest bider dobija acc

Prodajem kompletan wow account, a na njemu:

PvP server Stormreaver

priest lvl 70 + hunter lvl 70

Priest je main char, trenutno specced na healing. U jednom on 3 najbolja PvE guilda na Stormreaveru, uvek dobija pozive za raidove - mnogo dobro stoji sa DKP-om, moze da lootuje bokvalno STA HOCE. Od geara ima Odlican healing set (+1700 healinga na opremi) - full Whitemend i primal Mooncloth set - od sve opreme mozda jedino pre t5 moze da se nabudzi novi neck (pokisavam vec neko vreme da uzmem teeth of gruul - nece da padne). Ostatak opreme su exalted/heroic epici, i kara/gruul dropovi (pogledati armory profil - oprema je jaca od t4 ). Za craftovanje / enchantovanje opreme (svi soketi su epic / ili najbolji moguci craftable) potroseno vise od 4000 golda. Inace guild radi Kara na farm statusu i Gruula takodje, Magtheridon's Lair se trenutno uci, mada i on pada za 10-ak dana. Preq za Serpentshrine Cavern zavrsen (ceka se da svi tankovi nabudze resistance gear - trebalo bi da pocnemo da raidujemu za do kraja sedmice), od trials of naruu treba jos samo Shattered halls. Sve reputacije Revered, mnoge i Exalted. Raidovi su svaki dan osim subote, ko voli da raiduje moci ce, i to u ritmu kojim on zeli (priest ce dobiti poziv kad god on to zeli, a na sajtu guida postaviti samo dane kojima zelis / mozes da raidujes)

Od profesija alchemy 375 (transmutation specced, zaradio sam mnogo golda tako), tailoring 375 (ima formulu za spellstrike pants i Vengence wraps, trenutno jedini ally koji pravi Vengence wraps - imam 3 roga i jednog warriora koji cekaju da dobijem nethere da napravim :D). Fishing/Cooking 375 takodje, sto moze da bude vrlo korisno

Inace reputacija na serveru mu je ODLICNA - svi ga znaju kao dobrog healera

Sto se tice huntera on je powerlevelovan za svrhu gold grindinga, ima plavu opremu - nista posebno. Samo da mi pravi kes za raidovanje. Ako neko zeli moze da ga ubaci u priestov guild bez problema i nacini ga mainom

priest profil: http://armory.wow-europe.com/#character-sh...ver&n=Deusx

Acc je uplacen do juna

Ponude za account slati na johnnyradovic@sezampro.yu

Edited by JohnnyR
Link to comment
Share on other sites

OSH UVEK AKTUELNO

WTS Tauren Druid lvl 70

-na Laughing Skul PVP serveru.Oprema solidna,2k golda na liku gomila epic healing pre tbc opreme,pretplata aktivna jos 4nesto manje od 2 meseca.Mogucnost ulaska u gildu na Sylvanasu koja radi Karazhan i to ga radi vrlo dobro ;) Lik je pre transfera na Laughing skull bio veoma postovan i uvazen.Attunement za Karazhan je uradjen.Cena vrlo vrlo povoljna.Oko 1k healinga sa healer opremom,11khp u bear formi,9,5k armora.Javiti se na PM.Extra cena icon_smile_tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Levelujem accove za veoma povoljan kesh.od 1-60 za 100 evra.Isto vazi i za 60-70.Sto se tiche profesija za to mozemo da se dogovorimo preko PM-a.

Special offer je 1-40 - 50 evra + mount.

Kontaktirajte me na email doink83@yahoo.com ili na PM.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem US WoW account. Likovi ispod 30-og lvl-a i nije ih vredno spominjati ali ima 100 golda na Illidan i 100 golda na Blackrock serveru.Account moze da ide na ime sledeceg vlasnika, dajem uz njega i sifru za e-mail na koji je registrovan acc [^] Ukoliko zelite, dajem user i pass kako bi se ulogovali na sajt itd itd. JAVITE SE

A takodje kupujem EU account, ali samo ako neko nudi bas jeftino, sa ili bez likova i TBC-om nebtino.

Takodje sam i otvoren za svaki vid trampe ovo, ono, saljite ponude na mail ili PP.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW + BC nalog lvl 70 pally + lvl 70 warr + 61 hunter + 60 rogue + 59 druid .... jos brdo likova........... samo Novi Sad ili oni koji dolaze do NS-a kontakt : 064 265 - 3702 il marko_p92@yahoo.com

odlicna oprema na lvl 70 likovima warr pvp oprema pally pve oprema.. odlican i guild

cena 150e (verujem da ovo i nije tako skupo :) ) samo zelim da se otarasim WoW-a dok nisam doso u iskusenje da uplatim ponovo..

Edited by marko_nsw

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

WTT Shaman dunemaul server horda tauren.ima odlican healing gear vrh dps gear i za elemental i za enchament flying mount nesto sitno golda sve i svasta u banci jos mesec dana traje preplata.E ovako menjao bi ga za nesto na dunemaulu za locka huntera ili maga ponude na 064 367 62 83

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...