Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem account sa TBC nadogradnjom na kojem ima par likova na Maelstrom serveru (aliance). Jedan od njih je level 70 warrior sa http://www.thottbot.com/?i=54310 i pratecom tank i dps opremom, 375 mining, 358 sword bs, 375 first aid, 278 fishing, 363 cooking, 225 riding, dosta stvari u banci, 2 epic mounta, leteci mount i 3500 zlata. Ostali likovi su 31 warr, 20 rogue, 15 warr, 13 lock, 12 druid, 8 priest. Za ostale informacije obratite se sms-om na 064/458-55-28. Milos

cena oko 200 eura

Edited by Milos_va
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cao ljudi,Trazim nekog pro igraca da mi naleveluje rogua 35lvl na 60 stim sto cu i ja pomagati pri levelovanju.Pozeljno je da je covek iz Beograda(ili ako mu pare nisu vazne moze i da bude iz kine [:p] ).....Lik je na Dunemaul Serveru.Ako ima neko zainteresovan neka javi.za ostalo ce mo se lako dogovoriti.HItno!!!

Greska,25 lvl je rogue [:D]

Link to comment
Share on other sites

Kupio bih wow+tbc account ko ima na priv ponude plzorz! Nisu bitni charovi, treba mi samo igra i account.

P.S.

Not a word from you Kole :PpP

edit by teh silent one:

#1 ovo nije topic za raspravu, hejtovacu te negde drugde ;o)

#2 - c e n s o r e d -

=o)))))

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW acc sa paladinom 70 lvl sa par epica za lvl 70 kao i 1500 golda flying mount 375alchemy skoro sve flaskove i potove moze da pravi ,herbalizam 375, revered sa svima imam kljuceve za sve heroic instance u odlicnoj je guildi char . Samo ozbiljne ponude na Maji4tebe@yahoo.com ili poziv na 011/2422416 trazite Borisa prodaja po dogovoru :)Ili menjam za shamana 60 ili vise lvl na dunemolu zovite ili na fiz ili mail ili evo i mobilni 064 367 62 83

Edited by Nikola86bg
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Ork Warriora (60lvl) na Arathoru PVE. Nema neku opremu, jednostavno je 60lvl. Nalog nema TBC. Ima epic mounta. Exalted sa TB, Org, trolovima.

Ima epic mounta. 300enc (dosta recepata nauceno), 300 mining, 330 first aid.

Cena 65e. Placen do 4.3.

Vise informacija na PM ili 064/612-512-4

Link to comment
Share on other sites

hteo bi da menjam lvl 70Ne druida na magnateridonu sa solidnim girom healing + fearl + nesto spell dmg geara to je sve lvl 70 plav gear sa encatingom 350 i skiningom 375 na to serveru se takodje nalazi lvl 60 gnome mage i nekoliko altova takodje na ovom accout imam lvl 60 ud rogue na boulderfist ono shto ja trazim je da lik za koga aja ocu da se trejdujem bude horde lvl 60+ tj da ima tbc account da nije orc warloc :P i da nije trol :P ostalo cu sve uzeti u razmatranje

mozete me kontaktirati preko msn : wolfmanfed@hotmail.com

tel : 0648221911 vuk

Link to comment
Share on other sites

Prodajem druida nightelf, frostmane lvl 60, nax opremljen, 4 T3 epix mount, sav najbolji pretbc healgear koji se i na lvl 70 dosta koristi(tj necete manjati mnogo opreme cak mozda 3-4 dela max). Nije TBC upgraded jer igram rogue-a na 2. accountu. Inace ovaj acc je od ortaka iz norveshke koji je prestao da igra jer se smorio i ima full time job pa mi je dao, nazalost pogubio je Cd key i sve pa neam to. ( ne znam jel moze nekako da se napravi novi) Zbog toga cena smesna samo 60e. (transferable je btw)

Zainteresovani mogu da me kontaktiraju preko pm ili msn-a zelenlist@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTT ... 3 acc

1. acc - Priest 54 lvl - Xavius - alijansa TBC + produzena pretplata 2 meseca

2. acc - Druid 65 lvl - Xavius - alijansa Produzena pretplata 2 meseca

- Mage 65 lvl - Xavius - alijansa

3. acc - Priest 66 lvl - Stormreaver - alijansa Produzena pretplata 2 meseca 2 000+ golda

Za ova 3 acc trazim .... 2 hordaska lika 65+ lvl i da ih je moguce transferovati na boulderfist PVP realm !!!!

sve ponude na pm ili msn sinisa_ru@hotmail.com

Edited by sunjalo

....

Link to comment
Share on other sites

Kupujem WoW account, ne mora da bude TBC upgradeovan ni charovi nisu bitni, pozeljno je (ako ih ima) da su horda na Dunemaul-u. Zainteresovani na PM ili vanaxftw@hotmail.com!

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

e ovako . draenei shaman 70 lvl na silvani alijansa.

guild minority . mislim da je 3 po progresu u kharazanu.

od opreme 2 thidefury , 2 kharazan 70 lvl epica , ostalo plava oprema 1100heal ( resto ) 500 spell dmg ( elemental ) 1000 atack power ( ench ) [:p]

epix mount , flying mount . oko 500g .

jewelcrafting 300 mining 350

ponude na pm il mail kicpe@yahoo.com ( prefer mail ) samo ozbiljne ponude ofc.

acc jos mesec + traje .

wow mirise na nov :)

znaci pm ! ako ne pm onda kicpe@yahoo.com < samo ozbiljne ponude

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Da li bi neko bio zainteresovan za kupovinu WoW golda? Pravim anketu, molim PM me ako biste, pocinjem gold selling uslugu, likovi ce biti napravljeni na serverima ka kojima ima najvece potraznje, tako da, posaljite mi privatnu poruku sa imenom servera na kojem biste bili zainteresovani da kupite zlato (cisto u smislu prikupljanja informacija). Cene ce biti barem duplo jeftinije nego ostale strane usluge istog tipa. Takodje nudim i powerleveling

Link to comment
Share on other sites

Podajem PALADINA Aliansa. Paladin je lvl 70 sa par epica za lvl 70 sve ostalo je superior gear imam oko 1550 healing powera (svi te vole) :P 500 golda na charu od profesija ima alchemy i herbalizam 375 oboje nalazim se u jednom od boljih guilda na pvp serveru executus guilda je pve orijentisana ali rade i pvp odredjenim danima revered sam sa svima sto znaci da imam kljuceve za sve heroic instance i skoro sve recepte za alchemy :) atunovan sam za karazahan.Imam sve mauntove epic, flying mount njega imam obicnog.Accaunt traje jos nekih mesec na 064 367 6283 Pladina prodajem za 120 E alimoze i dogovor HITNO :)

Edited by Zviz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...