Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MENJAM :

Dwarf - Priest

lvl 60

server : Xavius

oprema - solidna sa nesto plavih i nesto epica

profesije : herb-300

char je u solidnom guildu i nikad nije bilo menjanja guildova kikovanja i ostalih gluposti !!!

nikad nije radjen transfer !!!

na istom acc je alt rogue 35 lvl sa alhemijom 300 i sa uglanvom svim potrebnim receptima !!!

u obzir za menjazu dolazi WARR/PRIEST/DRUID samo da je HORDA i da moze da se transferuje ... najbolje bi bilo da je na BOULDERFIST-u !!! oprema/profesije manje bitne

/pm me ;)

Edited by sunjalo

....

Link to comment
Share on other sites

prodajem troll warriora

lvl - 60

herbalizam i inzhenjerstvo na 300

ceo rank 14 set, sva oruzhja puta 2, sem kasterskih koja su kupljena iz zajebancije. jednoruchne sekire i dvoruchni machevi svi imaju crusader. rukavice +15 agi, na glavi i nogama je libram of voracity (svaki po +8 agi), bracersi imaju staminu mislim, a chizme isto agi. pored r14 seta, tu su i svi ostali pvp epici + choker of the shifting sands (neck koji se dobije akd se preda glava od zadnjeg bosa iz aq20), i nekoliko plavih trinketa (ukljuchujutji i svemotjni hand of justice za koji se trebalo dosta pomuchiti). tu su i 5 epic mountova (2 raptora, kodo, vuk, UD steed)

char takodje ima i jako dobru fire resistance i nature resistance opremu. NR oko 200, FR oko 180 ako se setjam dobro.

ne setjam se koliko tachno kesha ima ali mislim da je preko 400g.

sve u svemu, full pvp warrior koji se kasnije budzio za pve.

napravljen na Shattered Hand serveru pre 19 meseci. tamo je stigao i do r14 u najstarijoj i najjachoj pvp gildi na serveru (ne znam kakvo je stanje sada do dushe), u jednom trenutku mu je chak ponudjeno da preuzme vodjstvo gilde... dakle odlichna reputacija tamo. pre par meseci migrirao na Anh'Quiraj server.

ctprofies trenutno zajebava, inache bih napravio normalan profil, chim proradi sreditju i to.

cena 150e, ponude na pm.

p.s. lik nije moj, nego od drugara, ali ispada se da sam ga ja vishe igrao nego on pa ako vas zanima josh neshto, pitajte. PM je tu.

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju account sa 4 lvl 60 chara. Svi imaju epic mount sem warriora. Profesije koje navodim su naravno 300.

1. Lvl 60 Tauren Hunter

Slanina - Jaedenar PVP

FULL T2, ostali itemi aq40/bwl, otrilike najbolje sto ima za huntera, fali samo jedan prsten. Dok sam igrao pre dva-tri meseca bio je najjaci aktivni hunter na serveru (class officer u jedinoj horde naxx gildi, server je bio samo 6 meseci star, a sada je jos slabiji nego tad :D).

http://ctprofiles.net/2906677

Na njemu (tj altovima) na tom serveru ima 3700g (da, tri hiljade sedamsto) plus barem 500g u matsima.

CC exalted,ZG exalted dragonscale leatherworking, cak imam i 12 dreamscaleova u banci :) za dreamscale breastplate. Herbalizam.

2. Lvl 60 Night Elf Druid (female)

Ecliptica - Chromaggus PVP

6/8 T2, pojas T3, ostali itemi iz Naxxa ili aq40 (bar vecina :)). Trenutno class officer u guildi koja ubija 8 boseva u naxx-u.

http://ctprofiles.net/4840394

ctprofiles je nesto ubagovan, ima i Ring of the Martyr od huhurana (najbolji kombo prstenja :))

Enchanting: svi recepti koji se grindaju / kupuju ukljujuci i +22 int na wep (TB revered!!), na zalost samo 2 recepta iz aq40. Tailoring: Flarecore leggings recept.

Na ovom serveru (likovi +altovi) ima 250g, plus matsa u vrednosti oko 500g

3. Lvl 60 Human Warlock

Rubber - Chromaggus PVP

Oprema meshana, T1, T2, zg i dva plava itema :)

Herbalizam. Alhemija: svi protection potioni sem fire, na zalost nema recepata za flaskove.

na ovom serveru je jos i alt lvl 35 rogue

4. Lvl 60 Undead Warrior

Tantor - Haomarush PVP

Plava tenking oprema i nesto iz ZGa, davno beshe kada sam tu igrao :)

400g plus nekoliko stotina golda u matsima

SVI charovi mogu da se transferuju, svi su na PVP serverima i nikada nisam koristio transfer ni za jednog.

Charovi imaju odlicnu "reputaciju" na svojim serverima, znaci nikada se nisam svadjao ni sa kim, nikad nista nindzario i charove poznaje mnogo ljudi, pogotovu iz jakih gildi. Naravno, u trenutku prodaje cu obavestiti gildashe da sam prodao acc, pa ukoliko zelite da igrate u gildi, bicete na trialu.

EDIT : Account je opet uplacen i aktivan je do 29 januara, cena je smanjena na 200 evra buyout. Bargain [^]

dovlos12@yahoo.com

Acount se prodaje tako sto se nadjemo negde irl, ja sam iz Beograda tako da ako je zaintresovan neko van Beograda morao bi da dodje do ovde.

Edited by KAPAMA3OB
Link to comment
Share on other sites

menjam lvl60 ud priesta server Aerie peak za warlocka lvl60 (prednost ako je pvp server)

full epic sa oko 800 bonus healing (+talenti) (uglavnom bwl,aq oprema)

takodje ima i pvp opremu

ima 4 epic mounta + aq mount

trenutno je u najjacem horde guildu na serveru , sad su poceli naxx (mlad server )

ench/herbalism

najveci rank : champion

Healing oprema : http://ctprofiles.net/4734692

Pvp oprema : http://ctprofiles.net/4847144

kontakt

ostavite pm ili :

msn : tuntatunta@hotmail.com

mail : manve@3dnet.co.yu

Link to comment
Share on other sites

Prodajem lvl 60 human priest i lvl 60 warlock:

Human priest - http://ctprofiles.net/4742725 je healing oprema.

http://ctprofiles.net/4852583 - je pvp oprema

3 epic mounta(horse, ram, tigar.exaleted sa Darnassus). Jos 10+ epica(spell dmg ili healing) u torbicama. Poceo je da skuplja delove Atiesh-a, ali gilda trenutno ne radi pve.

Dobra reputacija na realmu.

Human warlock 2 epica, ostalo plavo,zeleno.

+ nekoliko alta 20-30lvl.

Oba lika na realmu Drak'tul.

100 E.

Kontakt email: mozaks@gmail.com

Edited by Blodo
Link to comment
Share on other sites

na prodaju PRIEST

Human - 60 lvl

T1 - full

T2 - 5/8

jos mnogo healing i pvp opreme, najbolji enchanti u igri na svim itemima, epic mount, oko 500g na acc trenutno, alc/herb 300/300 sa svim mogucim receptima + altovi sa nabijenim skilovima za pravljenje kesha

vise informacija na PM

Link to comment
Share on other sites

Troll Mage - 60

Server - Khadgar (PvE)

Oprema - http://ctprofiles.net/4860052

Reputacija - BoN Fali 2k za exalted , CC revered ( 5k ) , AD revered ( 14k ) , ZG exalted , TBH honored.

Od profesija ima Herbalism - 300 Tailoring - 300 sve mooncloth recepte i sve ono sto ide sa reputacijom iz gore navedenih.

Sto se tice samog lika niko me nema na ignore niti je poznat kao ninja , u najjacem je guildu u hordi trenutno i moze da udje u bilo koji drugi guild bez problema.

Prestao sam da igram zato sto je igra jednostavno izgubila smisao posle ovog novog patcha a i nemam vremeda na se cimam oko kupovine tBC-a

cena - bid 200e bo 300e

ponude saljite na PM ili na mail aca_marko@yahoo.co.uk

Link to comment
Share on other sites

Prodaje Nightelf priest-a lvl60 sa servera Stormreaver (alliance)

Oprema : full t1 , t2 , 2 dela tier 2.5 (bice full t2.5) raptor epic mount iz ZG-a, zilion ostalih epix-a od random bosova, zul gurub itd itd..

Moguc transfer, moguce da se ostane u guildu, guilda radi 10 bosova u naxxu (nisam nista uzeo iz naxx-a ali mogu da uzmem sta god pozelim) , moguce su sve opcije.

Nisam napisao i uradio ct profil ali ako je bas potrebno da se uradi nije problem, za sve ostale informacije i ponude PM.

Hvala

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

MENJAM

PRIEST - a

Human - 60 lvl

T1 - full

T2 - 5/8

jos mnogo healing i pvp opreme, najbolji enchanti u igri na svim itemima, epic mount, oko 500g na acc trenutno, alc/herb 300/300 sa svim mogucim receptima + altovi sa nabijenim skilovima za pravljenje kesha !!!

za bilo koju klasu/rasu samo da je horda i da moze da se transferuje na drugi server !!!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem level 60 maga, na PVP serveru, nije iskoriscen paid niti free transfer. Stoga, moguc je tranfser u svakom smislu biggrin.gif

Mage je trenutno obucen u 5/8 T2 i 3/5 T 2.5. Dva epic mounta. Herbalism/Alchemy 300/300. Za profil i detaljnije informacije javiti se na private.

Takodje na istom accountu se nalazi i NE druid koji je skoro dingovo 60, (PvP server, free transfer iskoriscen),stoga ima svega par epica koji su feral orijentisani.

Profil maga na http://wow.allakhazam.com/profile.html?2198839

Current bid je 180 EU.

Napomenuo bih da sam ja iz Novog Sada i iskljucivo bih se licno nalazio sa kupcem.

Razlog prodaje je sto je vlasnik accounta otisao u vojsku pre mesec dana, moj najbolji drug inace, stoga nece vise igrati. On dolazi 13. na odsustvo tako da moze i on da prisustvuje primoprodaji ;)

Link to comment
Share on other sites

Ovako prodajem Account Warlock 60 i Warrior 50 ... Znachi Warlock je bio u najboljem Guildu na Serveru u Hordi on je Undead ali sam ga posle Guild Disband ja obrisao i samim tim izgubio iteme znachi sada se shetam u nekoj tamo plavoj opremi A warrior je zato mnogo bolji ima Dobra oruzhija poznato je ko mi je Main bio tako da se guild mozhe vrlo lako naci Ima mount i 50g :P...Warlock ima 2 Epic mounta (Dreadsteed i Puple Undead Warhorse) takodje na warlocku su profesije Ench 300 i Tailoring 300 ima dobru reputaciju znachi ima dobre recepte i mnogo je dobar za pravljenje para za warra :P....

Prodajem ovaj Account zato shto nemam nameru da igram u TBC...

P.S. Warlocka je wrlo lako Equipovati sa ovim novim PvP Sistemom i ima 7k Honora ...

Oba lika su na Sylvanasu i transferable...

Mozhete da me kontaktirate preko PM ili preko gr_ilic@yahoo.com

Josh jedna stvar Account se iskljuchivo prodaje tako shto cemo se ja i potencijalni kupac sastati...

Cena je 70 Eura ....

vulgarni potpis

--admin

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa 1 characterom:

server: frostmane

strana: alijansa

character: night elf druid lvl 50

Imao sam i main-a paladina sa tier1/tier2 ali je obrisan i disenchantovana oprema.

Cena? Prava sitnica, 25eurica

Kontakt putem pm-a ili mail-a filler.125 [at] gmail [dot] com

A, transfer novca putem post net-a ili kako se vec dogovorimo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...