Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Treba mi Draenei male mage ili neki drugi Alliance mage. Ponude na privatnu poruku. Thanks.

Mora da bude 70, da ima enchanting 375 i neku drugu profesiju (bilo koju), da ima epic flying mount i da je PCT UP.

Pozeljno S2/3 ili Tier oprema T5/6.

Edited by kakarotto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozz svima, Prodajem account sa:

Level 70 rogue - Gnome, Male , 2/5 gladiator , vecina pvp itema + itemi iz karazana , jos 5-6 itema za full epic , ali svi ostali

non-epix itemi su dobri , znaci ni jedan od njih zelen svi su outland q/instance high lvl. Na liku ima ~700

arena poena i oko 5-6k honora (ako kupite dan - dva posle ovog posta sigurno ce biti vise )

Level 41 Paladin - Human , Female , Gear za svoj lvl ima sasvim solidan( retribution ) i + dosta itema iz ZFa ( coveku bilo

dosadno pa me boostovao u ZF) , mada trenutno sluzi kao banka jer ima dosta dobar enchanting 200+

takodje zavisi kada kupite acc moze biti i veci lvl

Level 35 Druid - Night elf , Male , Takodje za svoj lvl imba gear ( feral spec) planirao sam da od njega napravim twinka 39 jer

ima dosta dobrih itema za lvl 39 a i druid je tada dosta jak na bgima ...

Na svim charovima PCT je spreman ,acc nikad nije bio banovan , suspendovan ...

Ponude slati svejedno PM ili dragan_gagi92@yahoo.com ( mail preporucujem jer cesce njega proveravam )

Mozda prodje i neka dobra ponuda za trade ali molim vas samo OZBILJNI ljudi nemojte da me kontaktujete pa onda

razmisljate...

Link to comment
Share on other sites

WTS acc orc hunter 70 lvl server spinebreaker. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Timotije

Imam 300 arenaw poena, 10 k honora, oko 800 g... Acc nikad nije bio banovan, hakovan...

Ima epic ground mount i obican flying mount. Profesije mining 375 i skining 375.

Transferable,prvi vlasnik

Imam sav info o acc,cd-key,sqa...

Cena 80 eura.

kontakt tadija_l@hotmail.com ili 064/4606116

Link to comment
Share on other sites

E ovako,

Prodajem acc sa 70 draenei hunterom na Frostmane pvp serveru!

Na hanteru imam 3 ground mounta Slona,Tigra i Jarca(pvp iz AV-a) i 60% belu pticu

Kljucevi:The Masters key(Otvara vrata karazhana) svi heroik kljucevi!

imam 219 resi u pvp gearu i 1800 ap u pve,za igraca je moguc transfer i ja cu platiti ako treba naravno uz doplatu!

Dajem sve info sq,cd keys,promena maila i kopija pasosa ako treba!

Armory link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Smradonja

oko cene bih se dog na mail odje_mobilni@yahoo.com na msn nisam cesto ali rashko_wow@hotmail.com ako ikada budem online! :D

Da i na accu ima brdo altova 30 bf lock na silvanasu 21 human priest na frostmane onda puno low level altova! Ko je zaintrestovan neka mi pise na mail ili na pm ! :))

Farewell

Link to comment
Share on other sites

Caos

Prodajem wow + tbc.Account sadrzi 70 lvl fulll epiced paladina [Maxal] profesije:Alchemy 375/Herbalism 375 .Njegove statistike mozete videti na ovoj slici.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009319xpiAZ.png

Takodje na accountu imam 3 fully twinkovana alta 38 rogue [Macal] profesije:Leatherworking 187/Skinning 260.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009278djmjl.png

Pa zatim 24 lvl hunter isto twinkovan sa veoma dobrim enchantovima na oruziju i itemima [Maxel] bez profesija.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009290pVWGU.png

Takodje 25 lvl mage profesije:Enchanting 205/Tailoring 168[Maxol].Jos informacija Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009299OkumR.png

Ko je zainteresovan moze da mi posalje private message ovde ili da posalje e mail na maxso90@yahoo.com

<<<Cena 110eura>>>

Svi likovi su na realmu Aggramar EU server

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa 3 lvl 70 chara:

BELF male paladin full epic holy (SSC, TK) t4, t5 + dosta epic tank i retri geara u banci. ima i par pvp itema i oko 1500 arena poena, attunovan za MH/BT u guildi koja radi iste

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jankoj

BELF female spriest frozen shadow set i par S1 itema

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Syzyke

BELF male hunter nista posebno od geara sve plavo poneki epic

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jankko

ima tu jos par charova, 19lvl rogue twink, 67 lvl mage

prvi vlasnik imam kutije cd key etcetc

cena: 150 eura ILI ZAMENA ZA 70 lvl UD MAGE NA PVP SERVERU NEBITAN GEAR

ponude na wootmen@gmail.com ili ovde na pm

ujedno ako neko prodaje UD maga (obavezno pvp server) nek se javi sa ponudom

Edited by Jagger
Link to comment
Share on other sites

WTS 70lvl Female Feral Druid named Pachanga on Aggamaggan sever!

Evo nekoliko Sreenshotova sa tanikng, dps i PvP gearom!

DPS th.ff3b10762c.jpg

Tanking th.50522a84b5.jpg

i PvP th.73ade7ec55.jpg

a istom accountu imam elemental shamana sa S1 (isti server) th.560cd9a86b.jpg

Druid ima swift formu kao i oko 4000g! pach takodje ima i solidan Pve healing gear

Cena za oba lika je negde oko 300e

Zainteresovani neka mi se jave na 0646355179 ili preko skype na bukum86

Cena spustena na 250e

Link to comment
Share on other sites

p0zz...

WTS/WTT

menjao bi ili prodao!

MAGE-SERVER:SYLVANAS

menjao bi za shamana, warriora, rogua i druge klase takodje...

morali bi da imaju malo bolji gear kao sto i moj ima:P

znaci moj mage je pve igrac ima t5 shuldere 2x t4 i jos neke stvarcice... ima normal fly mounta..

4x epik mount (dinosaurus,vuk,kodo i nevidljivi konj-omiljeni)

ako bi neko imao shamana ili warriora rogua mogao bi da nabavim i neki pvp gear

ovako za prodaju po dogovoru)))

kontakt: mob.: 062-11-82-825

tako da sms ili poziv moze restit vase probleme

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju Blood Elf Female Priest lvl 70,Normal Server Emerald Dream (PvE)

Priest je PvE orijentisan i ima 1600 na healing. Sa enchantima moze da se izvuche do 1850 +

Od profesija ima Enchanting 359 i Tailoring 375

Ima full Mooncloth set i nekoliko random epika za level 70,ima i healing neck od world bossa.

Exalted je sa Cenarion,Shatar i Scryer frakcijama,kao i sa Undercity-em i Trolovima

Ima flying mounta 60% kao i Raptora,UD konja i Gusku 100%

To je ukratko..

Vishe informacija:

Kontakt : Paja 063 850 29 01 ili ovde na PM

Cena: 100/120 eura

Napomena: Lik je od moje devojke,nije uplacen vec duze vreme,ali je odluchila da joj vishe ne stoji iz razloga jer ima obaveze oko Faxa..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM ORC WARRIORA LEV 70 (HAOMARUSH) OPREMA FULL EPIC I ENCHANTOVANA(I TANKING I PVP). OD TANKING OPREME IMA 3 DELA T4 I T5 SHOLDERE... PROFESIJE MINING 375 I BLACKSMITHING 375 SKILL, IMA EPIC FLY MOUNTA (SWIFTWINDRIDER I NETHERDRAKE, A EXALTED JE I SA SKYGUARDOM TAKO DA MOZE DA SE UZME I NETHER RAY)... LIK IMA OKO 1000G U KESHU I OKO 50K HONOR KILLOVA:)... LIK JE FREE ZA TRANSFER... NA NALOGU IMA I DRUID LEV 61 NA SILVANASU

INFORMACIJE NA PM ILI 0631084919

Edited by diletant
Link to comment
Share on other sites

WTS Mage 70 Rogue 70

Server : Sylvanas

Mage:Full epic PVP gear Full epic PVE gear ima dobar guild koji radi ssc tk itd...Ima obicnog fly maunta oko 200g na charu i u banci matsi za jos 1k , ima enchanting 320 i tailoring 375 ...Ima jos 550a poena u steku i oko 20k honora extra reputacije na serveru sa dosta exalteda...

Rogue:Full epic PVE obican fly maunt i ima dobre reputacije 375 skining 375 lw ima 750 a poena u steku i oko 10k honora....

Na acc se nalazi jos i : Hunter 56lvl Koga brzo mozete izlevelovati na 70 Server Xavius... 39 Hunter na Dunemaul...i jos nekih charova 10 lvl ^^

Uz acc ide sq mail cd...itd.itd...

Cena : Offer...

Mozete me naci : Mob:0645262139 Msn:Igor_izzy-94@hotmail.com

Caos.....

Edited by boomnis88
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 level male night elf rogua : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Ac%C3%ACd...

Ukratko, vengeful rukavice, gladiator's chest, gladiator's leggings, merciless shoulders, merciless kapa, merciless gladiator shanker, merciless gladiator's shiv, gladiator mace-ovi i vengeful mh mace, medallion of the ally ofc, pvp trinket sa resilience-om ( heal na use), ap trinket od 30k honora, 2 veteran itema i ostalo vindicator...ima samo jos jedan alt 34 lvl ud rogue na auchindounu, nekoliko 8-9 nbt naravno...nikada nisam koristio migraciju ni za jednog lika...

Cena bi bilo nesto manja jer su profesije unlearnovane a golda ne znam ni da li ima :/, obican flying :/ to bi bilo to.... pm!

Offer price

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

E ovako menjao bi ud femail rogue name beka server spinebreaker pvp gear 5/5 gladiator + vindikator nesto josh malo random epika 2 glad mace merceles main hand fist ostao mi josh offhand da uzmem 10k honora trenutno mada cu kupiti nesto do sledece ponude :P epik hodajuci + obican flying mount brdo matsa u banci 300 encantinga 375 skininga ets ets takodje na accu ima NE mail 70 druid 5/5 glad glad mace offhand vindikator venge ruke i idol ets ets nesto malo gold forma flying 60% na magnateridnu je drood takodje tamo ima i lvl 62 mage 45 lock ets ets i tako samo sto je uplaceno 2 meseca

ono sto ja trazim TAUREN shamana resto (prednost) TAUREN drooda resto (sledece pozeljno) tauren wara ili ud wara sa solidnim girom slicnim po mogustvu ako ne barem neki normalan pve gear da je na pvp serveru obavezno

kontak na wolfmanfed@hotmail.com (msn + mail) ili 0648221911 ali posle 8pm

Link to comment
Share on other sites

WTS Blood Elf PALADIN Iwa

EU Server Laughing Skull Transferable

Imam CD key,SQA,dajem kutiju i sve sto treba jer sam prvi vlasnik,nikad nisam bio hackovan/banovan/suspendovan....

GEAR:

Holy: Healing PVE oprema vecinom iz TK/SSC (2/5 T5) sa najboljim enchantima i rare gemovima (ne BT/MH)

stats: 21.95% crit na holy, 1796+healing,102 mana regen while casting ARMORY

WARCRAFTER (u slucaju da sam retri)

Prot: Tanking oprema KZ/crafted sa slabijim gemovima i enchantima

stats: 505 Def,11k HP WARCRAFTER*

Retri: Retri PVE oprema KZ/SSC/TK/crafted sa najboljim enchantima i rare gemovima (ne BT/MH) + Hammer of Naaru u banci

stats: 1662 AP,26.53% Crit WARCRAFTER*

JC i Mining 375,od rare designs tu su Bright living ruby,Luminous Noble Topaz,Wicked Noble Topaz,Dazzling Talasite,Sovereign Nightseye,Rigid Dawnstone itd..

1100g,epic flying Netherdrake,epic pala ground mount,u gildi koja je stigla do Kael-a u TK(za MH attune fali KT vial,za BT attune fali prvi boss u MH)

,imam sve Blessing karte osim nr. 8,dosta gemova i primala u banci...

Bid: 150eur

contact:

064/932-1288

msn iwanm@ns.sbb.co.yu

ili pm

*stavio sam linkove ka warcrafter stranici jer zelim da neko ko je zainteresovan vidi i onu opremu koju trenutno moj char nema na sebi.

Edited by _iwan_
Link to comment
Share on other sites

Poz.

Prodajem original wow acc

lvl 70 Hunter (Halluciogen) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Halluciogen Full PVP 3/Vengeful 2/Merc, veteran, vindicator.. 367 ressilenca 34% crit ~1850RAP, PVE - nesto T4/T5 ~ 2.2k RAP. 375skining/375letherworking, par epic recepata.

lvl 70 Priest (Dzidza) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...er&n=Dzidza Takodje full PVP 3/Veng 2/Merc, resto sve vindicator, 447 ressilenca i 1650 hil u PVP opremi, PVE - nesto T4/T5opreme - oko 1900 hil. 375tailor/375JC sa svim receptima.

Sve ukupno oko 9k golda + ~2k u bankama. Oko 100 dana played na oba lika, dobra reputacija na serveru, prvi (i jedini) vlasnik acc-a. vec 2 godine na serveru, nikad hacked etc. priest je trenutno guild master TK/SSc guilda (uz dogovor - moze i da ostane:))

Takodje na acc-u je i lvl50 Rogue http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...er&n=Imhigh

lvl37 Druud http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...her&n=Bizon

i lvl 28 Pala http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ther&n=Pajp

Svi low lvls bili su twink_s i imaju imba gear za svoj lvl.

Cena: 200e, Za INFO na pm ili mail: halluciogen@live.com

Link to comment
Share on other sites

WTS

Tauren lvl 70

DRUID

PvP server Sylvanas

Gear: full s1 gladiator za heal, 1h healing i off hand. S3 chest. Ostalo veteran healing. Prstenje s2/s3 heal. Oko 400res.

skoro full PvE feral gear (skoro sve iz karazana, craftovano dosta, dosta iz heroica, par stvari iz SSC itd..)-u maci oko 2500ap sa 37crit

skoro full PvE heal gear (karazan, heroici, rep) kombinovano sa PvP heal gear je ceo epix.

Profesije: Eng 360 i Ench 300

Rep: Pre TBC sve skoro exaltet, TBC reputacije sve reverd+

Mount: Epix normal, normal fly

Gold: Oko 2000g na njemu i jos toliko u mats

Lik je oke sa svima na serveru, ima dosta friends.. LvL-je preko grinda i instanci do 70 tako da su mu sada ostali ceo shadowmoon i jos dosta oblasti po pola za questovanje. A to u kombinaciji sa ench daje dosta kinte.

Ne znam tacno koliko mu je ostalo honor/arena poena.

Lik nije igran vise od decembra.

NEMA uplaceno vreme trenutno.

MOZE da se transfer/promeni ime.

CENA: oko 150e - svaki dogovor moguc

(mozda moze i zamena za horde huntera sa pvp servera ali da je oprema vise nego odlicna)

Kontakt-062/ 1 203 703

Igor

Edit: Imam sve vezano za acc: secret q/a, mail, cd key...

Drudi acc:

lvl 70 tauren warr

server pvp sylvanas

full s1, thunder

min 375 bs 350

cena po dogovoru-moze zamena za huntera

Link to comment
Share on other sites

WTS ACCOUNT

Sylvanas PvP

Transferable

Warrior human female 70 pvp orijentisan (atm) name : Pwnator

~250 resili dobar krit odlican ap

Full veteran, legs vengeful

Sholder / hands mercilez i chest gladi

Ima fullepic tank gear

i dps gear je okej 170 hit 1800ap...

Imam neku zezanjciju od geara petove itd (brefest equiped ! ^^)

Ima epik flajinga itd

Imam honora na liku oko 10k ako ne greshim.

imam neke mutave altove tu al' su nevazhni

Imam jedno 3 dana played na banci name : Pwnbanka

Nudite realne cene ja neam ideju kolko bi moglo da koshta ovo moje chedo

kontakt na msn-u gh0sty90@hotmail.com

Kontakt preko maila qracitj@yahoo.com

Mozhe i ovde preko PM-a

Ako neshto nisam napomenuo a zanima vas slobodno pitajte.

Peace

Omgwtf BUMP!

Omgwtf BUMP 2

btw moj broj mobilnog je 0638479839 zgodne devojke mogu isto da pozovu non accout selling related ^^

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

Oglas za ortaka :

Server : Boulderfist horda

Class : priest ( holy atm )

lvl : 70

Priest je main i nalazi se u guildu koji farmuje BT i MH od opreme ima 3 dela t5 i ostale najbolje offiteme iz BT i MH, sto se tiche pvp opreme ima 2 dela s3 i 2 dela s2 ... dps oprema je oko 1000 spelldmg ( ZA ssc MH BT mix ) ... ima EPIC FLY mounta i dosta epic materijala iz tailoringa !!!

Server : Boulderfist horda

Class : Hunter

lvl : 70

Hunter je alt za grind i pvp pomalo ... uglavnom gladiator i vindicator oprema na njemu i ima EPIC FLY mounta !!!

ostale podatke mozete da pitate na 062-1081095 ( Darko )

sto se tiche ostanka u guildu to mozemo da se dogovorimo !!!

....

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 3 charactera svi na istom acc:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Slimshaddy alli mage( netherdrake....oko 600g ima kod sebe)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Kikile orc warr ( jewelc..minner )

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...n&n=Babaluu BE mage ( 3.8k golda alch herb )

Ukupno: 150E

ali nije fiskno moze dogovor, ne menjam se za drugi acc

064/14-17-444 Boris

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...