Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

pozz svima...

E ovako,prodajem troll rogue-a,name:bantimoore server:dunemaul

Gear: Od geara ima i pvp i pve gear,pve gear su 4xt4 neck je od badgeva,back od shade-a,chest i wrist su primalstrike,waist je onaj craftovani belt of deep shadow,feet je od moroesa,fingeri jedan je od curatora a drugi od exalted-a,jedan trinket je od grulla a drugi od VR...E sad posto sam u zadnje vreme radio samo pvp,pvp gear mi je i bolji...Ovako imam 4x vengeful-a sve vindikatore,2x merci macheve(koji su i za pvp i pve),improved insignia,back je dory`s embrace,a trinket je bloodlust broonch,sto se statusa tice,trenutno sam ss specc imam 10,9k hp,1787ap,32,16% crit,72hit rating,406 ressilance...za pve gear ne znam statuse posto nisam menjao na pve specc...Na acc ima 500g,rogue ima epic mounta (netherdrake-a),takodje imam i 70 huntera na istom acc koji ima losh gear ali je ipak 70lvl.

Transfer je naravno omogucen.

Kontakt na telefon 0645023713

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS :

Human paladin : Pantelija ( played time 200+ days )

Realm : Maghteridon

pve healing (t6) gear : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Pantelija

+2300 na healing

+ jos mnogo itema iz BT/MH na healing,+ full t4,t5 healing gear

pvp gear : Full vangefull + vindicator svi itemi, 2hander Cataclysam Edge ( mach od archimonda ) , Tourch of the Damed,(ROS/BT) , Stormherald

pve retry gear : MH/BT ,2100 + AP , 32 % crit , 140 hit

MH/BT/SSC/TK gear za tanking

Dosta random itema pre TBC-a ( kao sto su hand of sulfuras, avenger, DFT , etc etc )

Epix flying mount, 375/375 BS , 375 mininig ( hammersmith )

Exalted sa svim bitnijim frakcijama ( outland ) , trenutno 40k honor poena, 600 arena pts trenutno, 500g na accu trenutno

Ja sam vlasnik akaunta, imam SQ/mail sve sta je potrebno.

Zamolio bih vas samo za ozbiljne ponude

Kontakt na : 062-1839-199 ( Milos aka Pantelija ) ili ovde PM

Transfer je moguc , na accountu isto ima i orc warrior lvl63 Tarren Mill i dwarf warrior lvl65 stormreaver server

Za vise informacija, posaljite PM ili me okrenite.

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Pozz

zeleo bih da prodam acc na kome se nalazi lvl 70 3/5 t5 mag sa jos nekim itemima iz karazana, gruula,magtheridona, za itd

lik se nalazi na Magtheridonu evo armory link --> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...don&n=Alric

zaista mala cena za nesto ovako....smucio mi se wow nemam ni vremena vise da ga igram a i trebaju mi pare /cheers

ko je zainteresovan nek me cimne na 062/1345532 za dalji info

ide od 150e pa na gore pa ko hoce....

PS na acc su nalazi jos 3 lika oko 30-og lvla koje sam igrao iz smaranja dok je acc bio aktivan

takodje se na magu nalazi nekih 300g, char nikad nije transferovan tako da je i to omoguceno

ko kupi...castim ga picem ^^

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 level male night elf rogua : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Ac%C3%ACd...

Ukratko, vengeful rukavice, gladiator's chest, gladiator's leggings, merciless shoulders, merciless kapa, merciless gladiator shanker, merciless gladiator's shiv, gladiator mace-ovi i vengeful mh mace, medallion of the ally ofc, pvp trinket sa resilience-om ( heal na use), ap trinket od 30k honora, 2 veteran itema i ostalo vindicator...ima samo jos jedan alt 34 lvl ud rogue na auchindounu, nekoliko 8-9 nbt naravno...nikada nisam koristio migraciju ni za jednog lika...

Cena bi bilo nesto manja jer su profesije unlearnovane a golda ne znam ni da li ima :/, obican flying :/ to bi bilo to.... pm!

edit : trenutna ponuda 140 evra

edit 2: buyout 160 ( jos koji dan cekam)

Edited by vlada92

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

poshto me neki ljudi josh zovu za warriora ajde update

jedino je moguca prodaja samo ovog lika aka transfer sa accounta na account

cena je 70e i vi placate transfer ofc

lvl 70 female nightelf warrior

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...fist&n=High

warrior je full epic,2 dela s3,3 dela s1+svi veteran itemi,prstenje veteran/vindicator,trinketi,2h s1 mace,s1 shield...u banci 2h tier 1 blacksmithing sword itd.najbolji moguci gemovi i enchanti(npr meta ap/speed increase + surefooted na boots itd).16k honora,1000 arena poena.preko 400 resilience-a

mining 375

blacksmithing 352-3

nemam flying mounta :D

svi ground pvp mounti + elekk(exalted sa exodarom)

pm/or 063/7713-445 Milosh

Link to comment
Share on other sites

WTS tauren druid sylvanas KICPE , moonking , pvp gear ( 3 venge 1 merci 1 glad , svi vindicatori ) , pve gear 1000 + spell dmg t5 legs itd

u guildi je koja radi ssc 5/6 tk 3/4 , radi raidove kao dps. enchanting 370 , ima enchantovane fingere

pored moonking opreme ima nesto resto i feral opreme u banci .

acc je uplacen do 8 februara .

imam sve podatke itd. moze transfer

zajedno sa njim dobijate i warlocka burningtime , na drugom accountu *( uplacen do 3 februara )* ( lock je posebno 50 e al uz ovaj acc ide za dz)

064 229 26 39 za vise informacija

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kupio bih Draenei Paladina, level 70, oprema i nije toliko vazna, ali bi bilo lepo da nije neki beskucnik.

Pozeljno je da imate [sQ, mail itd.

Ponude shaljite na mail

bresimic@gmail.com

ili me kontaktirajte na msn

bresimic@hotmail.com

 

 

Link to comment
Share on other sites

E ljudi pozz,prodajem shadow priesta na sylvani,human female,ima 1.1k shadow dmg-a i 2k healinga kao holy,ima tailoring i mining 375 tako da vam je lako kesh uzimati,na acc se takodje nalaze 64hnter i 70 drood al njih dajem kao poklon,ima obicnog flyinh mounta u dobroj je guild,moze se odma transferovati i uz to dobijate sq,promenu maila i cd-ove.takodje moze i trade ako imate bilo sta slicne opreme

Mail i msn:radovan_car@hotmail.com

Telefon:0637401675

Ae uzdravlje

Edited by Eilla
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Dwarf paladina

ime estragon

server xavius

od geara ima 4/5 s3

shield i mace s2 sve je holy oprema

ima jos brdo epica

nema epic flying mount

od titula ima duelist

cena 250e

kontakt na pm

ako neko hoce moze isto i trade za

druida

priesta

maga

shmana

treba da bude aliansa i pvp server :D

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

WTS Blood Elf PALADIN Iwa

EU Server Laughing Skull Transferable

ARMORY

Imam CD key,SQA....

PVE:

Prot: CLICK

Retri: CLICK

JC i Mining 375,od rare designs tu su Bright living ruby,Luminous Noble Topaz,Wicked Noble Topaz,Dazzling Talasite,Sovereign Nightseye itd..

1400g,epic flying Netherdrake ,u gildi koja je stigla do Kael-a u TK(za MH attune fali KT vial,za BT attune fali prvi boss u MH)

contact:

064/932-1288

msn iwanm@ns.sbb.co.yu

ili pm

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ovako posto sam resio da batalim wow ocu da prodam acc na kome imam 64 dwarf paladina Pravoslavac server neptulon pvp, i alta 39 ud priesta na pvp serveru acc je aktivan do 7 februara dajem ga za smesnih 2k dinara znaci uz acc ide sc,cdkey,promena maila kupac mora da je iz bg/a , kontakt telefon :0643444390 hitno!

Link to comment
Share on other sites

Menjam/Prodajem UD female roga, transferabilan, dobru reputaciju na serveru i pvp guildu.413 ressilianca sa macevima, 11.5k hp 1650 ap u pvp gearu. PvP oprema 3/5 s3 moze i 4ti deo ali cuvam bodovo za maceve venge, 4/5 s2, od oruzija ima Dragonstrike i s1 gladiator mace u offhandu, s1 swordove (uzeo iz zajebancije), fang of vajs'h i Malchazeen, ima epic flying mounta (Drakea, spora i hordinog defult), white war tabulka, enchanting i blacksmitting 375, PvE nisam mnogo igrao ali imam dosta random epica iz ssc, tk i par stvari iz karazana.Full enchantovan full socketovan. Link na armoriju: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Shinoby

Menjao bih ga za aliansu koja je na pvp serveru transferabilna i da ima slicnu (ali PvE) opremu i to po mogucnosti shaman, ili neka imba gerovana dps klasa. Ukoliko imate ponude za otkup 250e bid 350 buyout

Sve ostale informacije posalji te mi na mail zarkolomej@gmail.com

Edited by zarkolomej
Link to comment
Share on other sites

Poz,

Prodajem / menjam svoj acc ...Na njemu su dva 70lvl chara: karacc (hunter) i palagej (pala ofc :p).

Sto se tice huntera , on ima 5/5 t4 set , full epick pve gear, sa bowom sa princa, i nekoliko dobrih itema iz ssc/tk

Pvp gear je 5/5 merciless 2vidni,2veteran , full pvp socketovan , sa vishe od pola epick socketa...12k hp na mm/sur speccu sa

preko 35% crit shanse i oko 1900 apa... shto se tice s3 geara- nema ga ali zato ima 3.5k arena pointsa u steku , tako da treba max jedna nedelja da se uzme Vangefull bow!

ima sve moguce ground mountove , nishta od rare dropova dodushe, 60% flyinga... u banci imam neke pre tbc iteme , i otrpilike 2x 16slot bags sa random epicima za 70lvl. sto se tice profesije, tu je trenutno samo lw , mogu da pravim dosta epick stvari i josh u banci imam par (4-5) epick recepta...10primal nethera itd...lik ima preko 65dana played i 17k life time killova:) oko 370 resija (stim da nema range wep i unapredjenu insigniju , tako da to dodje na preko 410res ako to uzmete..) Full je exalted sa svim vaznijim fakcijama u outlandu , ima kozu mounta...

Sto se paladina tice, on je uglavnom pve geareovan , sa 1700 na heal , chestom iz ZA, Light's justicom, shildom/backom preko badgeva, neckom iz ZA, trinketima iz BM i preko rep sa lower cityiem ,craftovani braceri ... itd On takodje ima ground mounta i 60% flyinga , od profesija mining 250 i JC 365 , moze da pravi vecinu plavih gemova i nekoliko BoP epicka.. Nemam pvp gear na njemu, sem glad ruku i oko 15k honora..Full enchantovan i doteran ;p

To je uglavnom to o mojim charovima...Oba lika se nalaze na PvP serveru Maghteridon EU, imaju dobru rep sa serverom, i hunter ima dobre shanse da udje u neki od najacih guildova na serveru, doduse nema pre q odradjen ali to je lako :) Nikada nisu likovi transferovani tako da je to moguce ...

E sada , mozete me pozvati na broj moba koji je dole sa svojim ponudama, kao shto sam reko prodjame ili menjam , tako da ako imate dobro gearovanog lika (1) a ocete ova moja dva , ja sam raspolozen za to.. takodje moze i neki loshije gearovan lik+nadoknada za razliku ..

moj tel:064-172-54-32 Uros

Link to comment
Share on other sites

/hello svima , e ovako imam gnome rogua (70 ofc) na prodaju , znaci ukratko rog je full plav , ima jedan jedini epic :) , u gildi koja radi karazhan i sa njim sam radio karu nekoliko puta ali nikako da dobijem na rollu :) , znaci pustaju sa njim u raid , ima 60% flying mounta, ali sa obzirom da je pvp gear sad mnogo lak da se dobije verujem da gear vise ne predstavlja neki veci problem , na accu postoje jos po neki alt , npr.40 pala , 35 druid . znaci acc prodajem za samo 80 evra kontakt na 0645789051 , ili na msnu - dragan_gagi92@hotmail.com

ko voli nek izvoli :)

Link to comment
Share on other sites

Menjao bih gnome frost maga (crhomagus) pvp server koji ima sledecu opremu

merciles kapu sa focus meta socketom i reverd shatar ench

vindicator neck,merciles sholdere sa exalted scryer enchentom,pvp back,gladiator cheast,veteran wrist,vengful hands,gladiator legs,veteran waist,veteran boots,vindicator ring , veteran ring , 20 resilience pvp trinket , spell dmg trinketo od badgeva (imam i trinket koji puni helt i daje 34 resilenca) vengful dagger ( za koji treba 1850 personal rating) off hand gladiator i gladiator wand.. 1100 pojena za sada cuvam za sholdere.. leadr sam 2 time jedan od ta dva je 3v3 od 1908 ratinga 5v5 1800 ratinga,900 spell dmga 400 resilenca i 10,2 k hpea najbolji socketi i enchentovi u igri (Jedino nemam bt sockete jebga^_^)obican fly mount,od pve geara imam samo fire gear t4 legs , t4 ruke , inferno waist i staff of inifinity misterys, menjao bih ga za tauren druida resto, da ima slican gear nemojte ni da pokusavate ako imate plav gear ili full gladiator :P ) undead prista discp ( xfair pribliza gear mozda malo manji) i resto shamana ( resto ili ele gear) mora da bude na pvp serveru i da nema cd na transferu... acc je uplacen pre 3 dana ... do 25 marta tako nesto pa ocekujem isto i na drugoj strani : )imam sve informacije cd key.. security q etc etc,ocekujem isto i kod vas.Beograd, sve u svemu tradovo bi za sve hordine pvp hilere (pvp server ,bez cd na transfer ) sa priblizno istim pvp girom..

kontant na kuza-sara@hotmail.com ili 0649925084

Link to comment
Share on other sites

Caos.

Prodajem wow + tbc.Account sadrzi 70 lvl fulll epiced paladina [Maxal] profesije:Alchemy 375/Herbalism 375 .Njegove statistike mozete videti na ovoj slici.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009319xpiAZ.png

Takodje na accountu imam 3 fully twinkovana alta 38 rogue [Macal] profesije:Leatherworking 187/Skinning 260.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009278djmjl.png

Pa zatim 24 lvl hunter isto twinkovan sa veoma dobrim enchantovima na oruziju i itemima [Maxel] bez profesija.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009290pVWGU.png

Takodje 25 lvl mage profesije:Enchanting 205/Tailoring 168[Maxol].Jos informacija Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009299OkumR.png

<<<Cena 150eura>>>

Svi likovi su na realmu Aggramar EU server

Link to comment
Share on other sites

Mijenjam dwarf Priesta

full pvp epick 3/5 vengfull 2/5 merciless za healing

5/5 merciless za shadow

310% merciless nether drake

3500 arena pointsa

Mijenjao bi ga za slicno gearanog paladina na allianci po mogucnosti da je retry ili da bar ima neki retry gear

PM za link i za dodatne info.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Dwarf paladina

ime estragon

server xavius

od geara ima 4/5 s3

shield i mace s2 sve je holy oprema

ima jos brdo epica

nema epic flying mount

od titula ima duelist

cena 250e

kontakt na pm

ako neko hoce moze isto i trade za

druida

priesta

maga

shmana

treba da bude aliansa i pvp server :D

bump

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...