Jump to content

Best Buy - Mobilni


Mare

Recommended Posts

Posle dosta istrazivanja dosao sam do sledecih:

Samsung D520 - telenor (pod ugovorom - 8k din + 900 din mesecno dve godine)/nov u prodavnici (180 eura)

Nokia 6233 - telenor (pod ugovorom - 9k din + 900 din mesecno dve godine)

Nokia 6230i (nov u prodavnici - 165 eura)

Motorola SLVR L7 (nov u prodavnici - 125 eura)

Motorola C975 (nov u prodavnici - 150 eura)

Eto, doduse ne dopada mi se 6230i bas ekstra ali eto usla je u uzi izbor. Ne planiram da uzmem symbian telefone, niti na preklop isto, dakle monoblok ili slajder telefoni. Zanimaju me vasa iskustva... Fala u napred.

najverovatnije cu kupiti jedno od prva dva, ako to bude samsung uzecu ga nov, ako to bude bila nokia uzecu pod ugovorom.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

900 din kredita mi je taman onoliko koliko koristim mesecno, tako da mi nekako najbolje na ugovor, ali da treba voditi racuna o tome...

K750i hmm, ne znam, nervira me sto toliko ljudi nosi slicne soni erikson mobilne telefone... Ima dosta stvari, to je tacno, ali mi se ova nokia neuporedivo vise svidja, samo zbog dizajna..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

pa ako je tako go for it :)

6233 je sasvim ok fon. edge mozes sada da koristis, 3g kad bude. dobra stvar kod telenora je sto dobijas orignal, legalan fon, sa garancijom. u kutiji, onako kako su ga zapakovali u finskoj. i sva uputstva su na srpskom, kao i meniji.

mozda da pogledas jos i se k610i, isto kod telenora, u istoj kategoriji je kao i 6233, uz iste pakete ide, malo je jeftiniji doduse. neke od mana su nepostojanje radia i edgea, samo 3g

al ajde, da prestanem, ispasce da reklamiram firmu :)

Link to comment
Share on other sites

zapravo, ako troši oko 1000 dinara mesečno na prepaid, postpaid mu se skoro sigurno više isplati. naravno, paket koji je po njegovoj meri, a ne ovaj najskuplji koji ionako samo postoji da skinu kajmak ovima što se polakome na jeftine telefone..

Link to comment
Share on other sites

@ex1le Pretpostavljam da mislis da cu da premasim kredit, dakle, imas tacno servis, tj. okrenes broj telefona i on ti tacno kaze koliko ti je cega preostalo (od besplatnih impulsa, besplatnih poruka itd)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@ex1le Pretpostavljam da mislis da cu da premasim kredit, dakle, imas tacno servis, tj. okrenes broj telefona i on ti tacno kaze koliko ti je cega preostalo (od besplatnih impulsa, besplatnih poruka itd)

ne znam da li telenor to ima. znam da telekom ima, a telenor ima neku manje preglednu opciju.

btw ono shto je bulja je shto imash mnogo vishe besplatnih minuta u okviru telenor mrezhe nego van nje. meni je na postpaidu 1000-2000 kinti rachun, i najveci deo toga su razgovori sa telekomom (ja sam na telenoru, chekam dobar dil za fon pre nego shto potpishem ugovor)

Link to comment
Share on other sites

pazi, ja uzimam telenor zato sto su mi keva/cale/burazer/sestra/neki ortaci/par riba na telenoru, te mi je do jaja, naravno postoje izuzeci ali to je najmanji prob..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

e da ne bih otvarao novi topic kewa me vec par dana smara da joj pogledam neki mob do 220e, a poshto sam totalno ispao iz fora da pratim shta sad valja nemam pojma odakle da gledam i trebaju mi neke preporuke. od bitnijih stavki su:

- veliki ekran (jbg godine [:)])

- jednostavan meni

- tasteri koji nisu previshe tanki, sitni .. tj lako kucanje

- ne mora da ima kameru

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

za 190jura uzmes kevi k750i i das meni 30jura...

nego svi ovi sto misle da ce ih postpaid ograniciti na samo tih 900kinti grdno se varaju,ja sam trosio 1500dindzi prepaida mesecno,a trosim ih i dalje iako sam na post paidu,jedina je razlika sto sad zaista telefonom pricam a pre sam samo smsovao ko trolchina da se stekam za kredu:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e da ne bih otvarao novi topic kewa me vec par dana smara da joj pogledam neki mob do 220e, a poshto sam totalno ispao iz fora da pratim shta sad valja nemam pojma odakle da gledam i trebaju mi neke preporuke. od bitnijih stavki su:

- veliki ekran (jbg godine [:)])

- jednostavan meni

- tasteri koji nisu previshe tanki, sitni .. tj lako kucanje

- ne mora da ima kameru

-Uzmi Samsung D 820...

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

eee, taj telefon se razmishljam ja da kupim, ima neko iskustva sa njim? Interesuje me da li je stereo zvuk na slushkama i kakvog je kvaliteta. I koji je maksimalni kapacitet miniSD kartica koji moze da stane u njega ?

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...