Jump to content

PSP 3


zEki

Recommended Posts

E ovako nacuo sam da PSP 3 treba da izadje oko Novaka u USA ali potvrdite mi. I da li da kupim psp2 ili da sacekam psp3 ??!?!?

I sta vi mislite da li je to trenutno najbolja igracka portabl konzola na trzistu i da li vredi davati tolko para. Tj sad je u USA psp2 oko 200 dolara mozda i manje.

P.S. Haha nisam znao ovo za sony-ev sajt da kada ukucate u google ili u adres bary sony.com izbaci stranu vi niste u USA da li zelite bla bla truc...hm zanimljivo...

V

Link to comment
Share on other sites

mislish PS3, ne psp3, jer ne postoji ni psp2

psp - dzepna konzola

ps - kucna konzola

dalje, za sad dok josh nije lansirana, ne zna se bash toliko puno o PS3-ci, ima dosta dilema, i ne moze se prichati dok konzola ne izadje na trziste kolko je dobra, ili losa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa po onim najavama trebala bi da bude dobra ali videcemo naravno...

@zeki 19. novembra pocinje prodaja u USA a tek martu stize u Evropu.

Imaces 2 varijante jednu od 499 dolara i drugu od 599 dolara.

prva varijanta ce se sastojati od:

Konzole. 1 bezicnog dzojpeda(zasnovanog na BT prenosu podataka), hard diska od 20gb-a, ethernet port i HDMI 1.3.

Druga varijanta od 599$ ce imati 60GB HDD, sve sto i ova od 499$ , Memory stick/SD/Compact flash slotove i WIFI 802.11b/g adapter.

Ono sto je najbitnije za sve koji planiraju da kupe slabiji PS3 paket je da celokupna razlika izmedju dva paketa moze nakdnadno da se nadogradi. Dakle naknadno je moguce kupiti veci HDD (nezvanicno se pominje da ce biti moguce prosto povezivanje standardnog PC HDD-a od 3.5" preko usb porta na PS3 a kako je njima cena znatno niza od 2.5" koje ps3 koristi interno jasno je koliku ce ovo ustedu znaciti ako se pokaze tacnim) , WIFI adapter i citac raznih vrsta memory kartica.

Edited by Bob!!
Link to comment
Share on other sites

Ej stanite ej ej. Znam bre da Ps3 izlazi. Nisam to mislio. Kao sto Ipodi imaju generacije i sada Nano koji je izasao kao broj 6 ovaj remasterted isto tako i PSP izlazi nova generejsn. Da li ljudi tripuju ili ovo kod PSP-a ne vazi.

Pricamo o PSP- portabl, a ne PS konzoli.

Ako nema novina u PSP da li da uzimam PSP ?!?!?!?

V

Link to comment
Share on other sites

nema nove generacije psp-a, koliko ja znam, imas samo ovaj psp white, al' to je samo bela verzija crnog psp-a koji je izasao odavno. Sa te strane niti ima noviteta, niti ja ocekujem da ce Sony po tom pitanju nesto da palamudi, barem jos neko vreme (a i sada su koncentrisani na ps3), pa tako da slobodno mozes uzeti psp (i kasnije kontrolisati ps3 konzolu njim ;)).

A opet, mozda ima taj neki fazon oko generacija, nisam toliko u konzolaskom fazonu, mada sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

U Srbiji nema zvaničnog Sony zastupnika. Mada je GMC-YU u Novom Sadu the next best thing.

Do skora je PSP mogao da se naruči povoljno na lik-sangu (slali su u Srbiju, stigne za par nedelja) al ih je Soni zatvorio, prokleta kapitalističko-imperijalistička bagra seksualno nezasitih Japanaca!

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ima , dobio sam u CKM-u neki katalog i na njemu pise kao generalni zastupnik za Sony , onda mu to dodje i za PSP.

Inace ja sam neko vreme bio mega nalozen da uzmem PSP , ali me je smorilo sto moram uzimati original igre , a mene igra smori za nedelju dana ,tako da , nista od tog planinarenja.

Ali probao sam PSP i stvarno je fenomenalan , tako da ko ima para , samo napred!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...