Jump to content

Ako Neko Zna


Red^

Recommended Posts

On misli da se to nabavlja kao t0 set :)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ma kakva dobrobit gilde, to je item koje uzimaju power hungry warovi i rogovi koji ne znaju da se kontrolishu ili bilo koja sword wielding klasa koja oce da pozira, jeste tenkovima je lakshe neke encountere sa TFom da odrade ali u osnovi TF nema 2% veze sa gildom i pve progresom

Link to comment
Share on other sites

On misli da se to nabavlja kao t0 set :)

naravno da znam da je prokleto tesko da nabavim TF ,nego me interesuje sta treba da uradim da bi mogao da pricam sa onim glavonjom u silitusu

btw cekam da uzmem 11 rank pa prestajem da igram pvp(da pokupujem mountove) pa cu pokusati da uzmem TF....

Edited by Red^
Link to comment
Share on other sites

ma kakva dobrobit gilde, to je item koje uzimaju power hungry warovi i rogovi koji ne znaju da se kontrolishu ili bilo koja sword wielding klasa koja oce da pozira, jeste tenkovima je lakshe neke encountere sa TFom da odrade ali u osnovi TF nema 2% veze sa gildom i pve progresom

Da si radio meaxanu i patchwrka sa i bez thunderfuryija znao bi koliko si debelo pogreshio

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw, moj/nas guild je radio full MC runove svake nedelje oko godinu dana i NI JEDAN Bindings nije pao...jeste da mi stvarno nismo imali srece ali opet...TF nije item koji se juri...ako padne - super, ali bolje ti planiraj neko drugo oruzje, jer su sanse 99% da TF nikada neces imati.

Link to comment
Share on other sites

To sto kazesh ne treba ti je isto kao sto mozes da kazes da ti wow ne treba ni zasta u zivotu pa ga opet igrash . Dakle pomaze mnooogooo da gore pomenutim bosovima najvishe , jer su mnogo zasnovani na "LUCK" faktoru koji on umanjuje , dakle meaxana nam je 6/9 tier3 main tanka 3 shotovala sa svim mogucim hotovima na njemu u OBICHNOJ fazi znachi pre enragea ... ajde bre ... ali zato kada smo nabavili thunderfury ona ne moze ni da napravi ta 3-4 udarca . Istova vazi i za patchwerka ... nekada nam je trebalo 16 healera da drzimo 4 tenka sada nam treba 13 da drzimo , jer on sam pravi 25 % manje dmga ... a i sam znash da udara za 10 000 dmg itd moze lako a 2 shotuje imba opremljenog tanka .

Dakle naravno da mozesh da radish bez njega , ali zasto se onda ljudi buffuju pre bosa u teoriji mozesh da pobedish svakog bosa bez buffova , malo teze bez opreme itd . Pomaze mnogo vishe u PvE i kao bonus je za Epeen :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

To sto kazesh ne treba ti je isto kao sto mozes da kazes da ti wow ne treba ni zasta u zivotu pa ga opet igrash . Dakle pomaze mnooogooo da gore pomenutim bosovima najvishe , jer su mnogo zasnovani na "LUCK" faktoru koji on umanjuje , dakle meaxana nam je 6/9 tier3 main tanka 3 shotovala sa svim mogucim hotovima na njemu u OBICHNOJ fazi znachi pre enragea ... ajde bre ... ali zato kada smo nabavili thunderfury ona ne moze ni da napravi ta 3-4 udarca . Istova vazi i za patchwerka ... nekada nam je trebalo 16 healera da drzimo 4 tenka sada nam treba 13 da drzimo , jer on sam pravi 25 % manje dmga ... a i sam znash da udara za 10 000 dmg itd moze lako a 2 shotuje imba opremljenog tanka .

Dakle naravno da mozesh da radish bez njega , ali zasto se onda ljudi buffuju pre bosa u teoriji mozesh da pobedish svakog bosa bez buffova , malo teze bez opreme itd . Pomaze mnogo vishe u PvE i kao bonus je za Epeen :)

Moze biti da su hileri sada mnogo bolje opremljeni pa vam je dosta 13 hilera za patchwerka ?:)

Anyway ja sam ga sabio 4 puta i iako nam tankovi imaju 4-5 dn svaki i dalje nam treba 16 hilera :(

Link to comment
Share on other sites

To sto kazesh ne treba ti je isto kao sto mozes da kazes da ti wow ne treba ni zasta u zivotu pa ga opet igrash . Dakle pomaze mnooogooo da gore pomenutim bosovima najvishe , jer su mnogo zasnovani na "LUCK" faktoru koji on umanjuje , dakle meaxana nam je 6/9 tier3 main tanka 3 shotovala sa svim mogucim hotovima na njemu u OBICHNOJ fazi znachi pre enragea ... ajde bre ... ali zato kada smo nabavili thunderfury ona ne moze ni da napravi ta 3-4 udarca . Istova vazi i za patchwerka ... nekada nam je trebalo 16 healera da drzimo 4 tenka sada nam treba 13 da drzimo , jer on sam pravi 25 % manje dmga ... a i sam znash da udara za 10 000 dmg itd moze lako a 2 shotuje imba opremljenog tanka .

Dakle naravno da mozesh da radish bez njega , ali zasto se onda ljudi buffuju pre bosa u teoriji mozesh da pobedish svakog bosa bez buffova , malo teze bez opreme itd . Pomaze mnogo vishe u PvE i kao bonus je za Epeen :)

ma maexxna je talija boss :P

patchwerk je chist armor % :P

Treba da te usere i to je to :P

a za TF se ne nadaj, to je neka najrealnija shansa da ces ga dobiti !

Link to comment
Share on other sites

Moze biti da su hileri sada mnogo bolje opremljeni pa vam je dosta 13 hilera za patchwerka ?:)

Anyway ja sam ga sabio 4 puta i iako nam tankovi imaju 4-5 dn svaki i dalje nam treba 16 hilera :(

Da naravno da to utiche , medjutim healing done je healing done ... 25 % manje healinga radimo sa boljom opremom nego sto smo pre ... on mnoooogoooo sporije udara to je cela poenta priche , a svi znamo kako on udara ... i na nos i na ushi majku mi lol

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...