Jump to content

WoW Trading Card Game


47@mission

Recommended Posts

Za one koji jos nisu upuceni: WoW TCG HOMEPAGE

Ja sam danas na Sajmu knjiga kupio starter deck i mogu da kazem da nije uopste los. Kosta 1200 dinara (sajamska cena), a kostace 1500 dinara. U paketu dobijete deck od 31 karte koje su iskombinovane za heroja kojeg ste dobili u tom decku. Ima svih devet klasa, sve rase, profesije, cak i talent buildovi, ali ne detaljni (tipa Shaman Elemental). Dobijete jos tri Epic Character Cards (dodatna tri heroja - ogromne karte), dva booster packa od po 15 karata sa herojem u svakom, kao i Rulebook naravno. Kvalitet karata je odlican, kao i celo pakovanje. Nisam procitao rulebook jos, ali ne izgleda mi previse komplikovano.

Izvukao sam deck sa druidom Moonshadow, Night Elf Female, Restoration, Alchemy, Herbalism:)

Dobio sam i Epic SHAMANA FTW Grennan Stormspeaker, Tauren, Elemental, Skinning, Herbalism. Komentar na karti je "The sky itself trembles at his call" [:D]

Takodje dobio sam jos dva epica: Boris (moje pravo ime:) Brightbeard, Dwarf Male, Priest, Holy, Enchanting, Tailoring i Sen'zir Beastwalker, Troll Female, Hunter, Beast Mastery, Skinning, Leatherworking.

U jednom boosteru sam izvukao ponovo Borisa (SPREMAN ZA ZAMENU), a u drugom Litori Frostburn, Human Female, Mage, Frost, Alchemy, Herbalism.

Postoje razni tipovi karata: spellovi, mobovi, oruzja itd., jos nisam sve provalio.

Ajmo ljudi nije skupo, vredi para. Mozete kupiti u klubu Jednorog i tamo takodje igrati. Ko kupi deck, nek mi se javi da se nadjemo u klubu na partiju i razmenu.

btw najduzi moj post:)

EDIT: Izgleda da je sajt Jednoroga nesto ubagovan tako da evo podataka:

"Jednorog"

Beograd, Vojvode Milenka 44

tel. 063/8327222, 011/3065090

Edited by 47@mission
Link to comment
Share on other sites

e super ... cuvak tog paladina da se trejdujemo ako krenem da igram to cudo :)

edit e jbg tek sada videh da je sugavi priest ... ok kada nabavish paladina share odma

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

^ hey

ae napishi kako i gde i koliko kosta plx [:D]

Pretpostavljam da si pitao za Collector Edition???

Preko prijatelja iz bivse guilde.

Koliko sam cuo, napolju ce kostati 60-100 eura, a ako kod nas ikada bude doslo, ispod 150-200 eura nema sanse da bude, sto je uzas boziji. Ali je paket bruka. Mislim da se cak dobija pored svih cuda i figurica, al nemojte da me drzite za rec.??????!!!???? [:p]

Edited by posmatrac
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nemam vremena [:D]

lvlujem celavog , ganci boje , human paladina koji se zove ljubisa [:D]

dok ne naprave neki novi server gde cu da rollam novog lika (makar to bilo to bc-a)

ljubisha lol ...

Ok cisto da ti dam tips za lvling iako to mnogi paladin misle ipak nije tachno da se najbrze lvlujesh sa retributionom ... idi ti lepo poslushaj tvog dobrog drugara stormscion i idi protection , prvo uzim devotion auru onda za vishe armora talent onda za defence talet i onda mocni kings a posle mozesh da idesh i na holy shield koji ce da te shtiti od zlobnika i da im nanosi znachajnu stetu , to ti je za najbrzi lvling veruj mi !!!!!111

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nemam vremena [:D]

lvlujem celavog , ganci boje , human paladina koji se zove ljubisa [:D]

dok ne naprave neki novi server gde cu da rollam novog lika (makar to bilo to bc-a)

taman da napravim macro poshto i ja lvlujem huntera

/target ljubisa

ja sam u stv-u atm

k

Link to comment
Share on other sites

Ako nekog zanima u klubu Jednorog se u nedelju 19. skupljaju WoW TCG-eri. Kolko ja znam ima nas desetak za sada, tako da ko jos hoce, neko doce u nedelju da vidi kako sve to izgleda i ako hoce da pocne i on.

aj samo reci u koliko sati

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...