Jump to content

NFS:Carbon


AyS^

Recommended Posts

Nije losh. Josh malo su sredili upravljanje kolima. Krenuo sam da igram sa Alfom i posle jedno 4 sata igranja josh uvek sam sa njom. Drift je sada bash zajeban, pogotovo u kanjonu. Motion blur je napokon postao realniji - tj. ne bluruje se cela scena istim blurom, nego je ono shto je daleko oshtro, a ono shto je blizu sa motion blurom.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mw je losha kopija u2, a to u1, i sve u svemu, isti fazon exploatishu vec 3-4 godine..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a mw je losha kopija u2, a to u1, i sve u svemu, isti fazon exploatishu vec 3-4 godine..

Mw je totalna razlika od onoga sta si rekao i naravno da treba da je furaju jer oni to ne furaju 3-4 gogine za tebe i mene nego za ljude koji stvarno vole tu igricu i uzivaju u njoj

A i nije fora samo odvozati karbon ili drift u kanjonu fora je da od pocetka do kraja uspes da radis drift a da nigde ne udaris da skupis x20 pa sve do kraja odvozas

Pozdrav, [8D]

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Mw je totalna razlika od onoga sta si rekao i naravno da treba da je furaju jer oni to ne furaju 3-4 gogine za tebe i mene nego za ljude koji stvarno vole tu igricu i uzivaju u njoj

A i nije fora samo odvozati karbon ili drift u kanjonu fora je da od pocetka do kraja uspes da radis drift a da nigde ne udaris da skupis x20 pa sve do kraja odvozas

Pozdrav, [8D]

pa dobro, ako postoje ljudi koji stvarno vole da vozish 300 pa onda da udarish u zid i nastavish dalje, ok, neka im [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

NFS I FIFA su Arkade

Pa sta??? I FlatOut 2 i NFS 5 Porsche Unleashed su arkade, ali to su arkade sa lepsim osecajem pri voznji od ovog tresha. Jednostavno NFS serijal malo preteruje sa arkadisanjem [:D] A ovo djubre od igre je toliko neoptimizovano da nemam reci. Preci cu Carbon do kraja, ali... ovo ostavlja gorak ukus [xx(]

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

slazem se, kolko je tek bila dobra trojka, ili Porsche, dok je ovo zesca glupost.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ajde i ja da kazem nesto o ovom Carbonu. Igra je apsolutno prelaka. Igram NFS serijal od 97 i mogu sa sigurnoscu da tvrdim da je ovo najlaksi koji sam do sad vozio. Znaci jedino je malo teze igrati speedtrap trke protiv kompova, sve ostalo moze da se dobije bez ama bas ikakvog problema. Challenge (u prevodu izazov) je u MW-u bar bio pravi izazov, nije bilo nimalo lako preci neke. Sa druge strane ovde je to potpuno smesno . Znaci ova igra u single playeru je dosadna.

E sad ipak mislim da je bolja od MW kada se zanemari tezina single playera. Drift je odlicno uradjen, kanjoni su isto doneli vrlo lepo osvezenje igri. Znaci nema vise onog starog sistema 'gas do daske, sta ce mi kocnica' . Ko to proba ima da leti u provaliju [xx(]

Policajci su malo degradirani , i mnogo manje primetni nego u MW-u...

Sam grad je ok. Staze su dobre , kola su odlicno uradjena . Autosculpt opcija je zanimljiv dodatak, sad ce svaka kola biti drugacija [:)]

Znaci iako sam do sad igrao samo single player, mislim da je igra odlicna u multiplayeru , posto sam ja primetio kao jedini nedostatak igre, upravo nedostatak dobrih AI protivnika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...