Jump to content

Diablo 3,peticije, chitchat,ranting and roaring ...


KadeshiAmbassador

Recommended Posts

KEYLOGZEEEEER????

ne sine necu ja kliknuti na to haha.

/me je postao paranoican

prvo peticija za 1.12v (koja ce po mom skromnom misljenju izaci za mesec-dva sa ladder season 4) pa onda recimo sledece godine 1.13 sa ladder season 5 i tako dalje sve do tamo negde recimo 2012 da izadje d3 kad wow tehnicki postane smesan kao super mario

P.s

Ovaj sarma previse kenja treba ga banovati sa rura kewe mi.

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

uopshte nije vreme za d3... niti ce blizar razmishljati o tome bilo peticije ili ne...

WOW rastura trenutno, expanzija je iza ugla a svi znamo da su expaznzije svih blizardovih igara bolje od originala... SC: Ghost cheka ps3... Jedino shto bi mogli da odrade jeste SC2 sa grafikom Ghost-a...

Sa wow-om mogu da se izdrzavaju josh 10 godina a da nishta novo ne naprave...

U ostalom, svi znamo da Blizzard izbacuje igru svake druge-trece godine...

Link to comment
Share on other sites

Pa ukoliko propande ghost projekat,onda sigurno nakon WoW:BC-a mora da izadje ili d3 ili Sc2 jer im nema drugog reshenja.Ali zato ako izadje Ghost onda se prvo ide josh i na expanziju za isti,pa se tek onda(dakle oko 2010/11) moze ochekivati neshto od pomenuta dva.Zato molite bogove(ma u koje verovali) da propadne projekat Ghost-a,inache ima mi da se nachekamo...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@ ManGash

Tako je...svaka njihova igra ima najmanje jednu expanziju...samo mislim da D1 nije imao...Ghost ce teshko dobiti expanziju zato shto je igra namenjena za konzole, ali moze da bude novi disk sa xtra missions ili ghost 2...

Igra mora super da prodje jer ce je i sam sony pogurati...Koliko ima SC fanatika koji ce qpovati ps3 ili xbox360 da bi mogli da igraju nastavak SC-a...

Sve je to marketing...

Link to comment
Share on other sites

[yeah] [ideja] Jeste...tako je...Hellfire...eto onda...sve blizzardove igre imaju barem jedan expansion...

Ne barem jedan,nego tachno ni manje ni vishe uvek po jedan exp set za svaku igru koju su izdali od wc1 pa na ovamo.Mada nisam siguran zapravo da li je wc1 imao exp set...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bne je odličan, svanulo mi je kad sam ga dobavio umesto DOS verzije... em radi normalno na svim kompjuterima, em je muzika u obliku fajlova (kao u starcraftu) umesto CD audio pa ne mora da se ubacuje disk u prvi drajv, em ne pravi probleme sa zvukom, em je integrisana sa ekspanzijom.

Link to comment
Share on other sites

Ma blizzard je keva! Koju god igru da naprave ima da rula :P. Dodushe, ovo sad nije onaj stari Blizzard, dosta se ljudi promenilo ali ipak...

p.s.

Nadam se da ce Diablo 3 biti "World of Diablocraft" jer je Diablo dosadan ovako :D.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

svaka blizardova igra je hit...da li se secate one P&C avanture koja nikad nije izashla o Thrallu? ne secam se kako se zove...

A da li se secate one piratske, zabagovane, trojanske verzije Blizzard BattleChest CD-a sa svim bliz. igrama...? to mi je tako unishtilo kompa da nije hteo da radi ni posle 2 formata :P To su bila vremena... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...