Jump to content

BC, kupovina,


Sajro

Recommended Posts

svi vi sto ocete da igrate TBC - ZASTO IGRATE SADA?!?!?! ona oprema je ne-re-al-na!

ono, sagnite se svi kolektivno da vam stave veliki dildo jer likovi bez gilda ce 7 dana po izlasku imati lvl 65 plave iteme koji se dobijaju u 5man instancama i za jedno 5-10% su JACHI od aq40/nax loota...znachi smrzo sam se kakvih stvari ima i sve su bolje od onoga sto se dobija krvavim znojem mesecima raidovanja itd itd

naravno posle ce da bude imbaladin gear za lvl 70 25 man akcije ali ono...za godinu dana kad izadje nova expanzija kao sto je najavljeno i daju josh 5 nivoa vishe...opet isto...mislim dablju ti ef...

e da

lvl 65 municija daje TRIDESET I DVA na dmg!!! alo bre ja pisham krv smaram se sa china farmerima za arkainte strele a oni prodaju bele lvl 65 koje su jache za 15 lajk jebo sam vam oca i kevu bre...

i tako....ne dobijam zhelju opet da igram kao nekad...mozda bi stvari bile lepshe da imam slavni /serbia na ovom serveru ;o))

Link to comment
Share on other sites

hahaha

znachi tachno sam znao da ce ispati ovakvo pishanje u usta ovaj BC =)

zamisli igrash lika 2 godine ga budzhish i skapirash da sve to na shta si bacio tolike dane/sate igranja je u expanziji pregazheno za 5 dana ubijanja random kripova =)

naravno poshto ce se sad neko naci da kazhe da nije te 2 godine samo budzhio nego i se i druzhio .. mogli ste da otvorite irc kanal negde i pikate paper dnd i bude jache zezanje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Zato necu ni TBC da igram, kad izadje za mene je to kraj wow-a :) Nemam potrebu da dajem kes blizzardu, koga bole kurac za igrace i njihove investovane dane. Gledaju jednostavno da zarade sto vise a to je tako sto ce 90% igraca da naprave srecnim (non HC players) tim sto ce im sa datadiskom dati osecaj da su imba, i da oni jadnici sto su svoje zivote ostavili u instancama/pvp nisu vise "baje"

/spit :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Hmmm sve je to super. Ali niko mi nije odgovorio na pitanja.. jel neko planira kod nas da nabavlja TBC? Da znam, ako ne.. da krenem da se cimam sa rodjacima u inostranstvu! =)

BTW

Nije vam palo na pamet da tje Blizzard da pojacha sve AQ40/Naxx/BWL iteme da budu jachi ili bar jednaki od tih lv65+ itema?

Ne verujem da su i oni toliki debili da izbace EXP gde tje plavi gear, u 5 man instancama koje mogu da igraju blue geared ppl, biti jachi od AQ40/Naxx loota? Teshko, mada ne i neverovatno iz jedinostavnog razloga shto tje verovatno hteti da kada izadje TBC izjednache nove igrache, igrache bez dobrih guildova i slichne sa ljudima iz HC PvE gildi. Ali to je toliko debilno da ako to urade, verovatno tju /quit WoW. :(

P.S.

Jel zna neko shta planiraju sa PvP opremom, tje biti T3 PvP oprema ili tje trenutnu r12-13 opremu da pojachaju, apdejtuju, opet?

Link to comment
Share on other sites

ako ne daju neki quest ili nesto za upgrade rank 14 oruzija makar , da ne pricam za rank 13 set

ja prestajem da igram hc :D

ima da rollam nekog shamana ili paladina kao retardi svi koji ce to da urade i ima da radim lowbie instance dok se ne smorim

meni samo nije jasno zasto sad izbacauju bc kad bi ovaj wow igrali ljudi jos makar godinu dana

70%+ ljudi nije jos ni uslo u naxx xD

a sta je sa ljudima koji ciste naxx i imaju fazon full tier3 setove

bacali hiljade golda i wajpovali danima da bi bacili na farm i da li mislis da je fair da plavi item 65 lvl bude bolji od toga za koji treba da igras sat vremena

neka se nosi malo blizzard u tri kurca i oni i njihove pare

sto se tiche kupovine

ako ne bude bilo u radnjama naruchujem preko net -a pa kad stigne sticice ne zuri mi se nigde da probam to komercijano govno

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

@sajro imash pvp opremu i arena setove vrlo lako da gugleujesh mrzi me sada da uploadujem sliku od 1mb :)

sto se tiche kupovine , nemam pojma gde cu da kupim ali cu da pobesnim dok ne pronadjem :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hocu li ja mocu da nastavim da igram sa starim karakterom do lvl 70?

Ja sam tako cuo da ne, jer istina?

Ti se zajebavash sa nama?

Naravno da tjesh motji da nastavish sa starim charom do lv70. Koristi malo mozak, ne vidim logiku u tome da svako mora opet da lvl-uje jer izlazi expansion pack.

Link to comment
Share on other sites

Ti se zajebavash sa nama?

Naravno da tjesh motji da nastavish sa starim charom do lv70. Koristi malo mozak, ne vidim logiku u tome da svako mora opet da lvl-uje jer izlazi expansion pack.

Daj Cyro nemoj da palish choveka bezveze da se raduje...

Megadeath, necesh moci da nastavish starog char-a nego cesh naravno morati da krenu novog... zato su inache i ubacili dve nove rase...

[;)]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...