Jump to content

WoW Addiction (rl movie)


Sajro

Recommended Posts

LOL, ovo je iz neke emisije o Technology Addiction, deo o WoWu.. neka keva plache i kuka shto joj sin igra 16h na dan u proseku i shto lupa sve po kutji, ono rupe na zidu i te fore.. haha.

Nego, Killy shto se nisi pohvalio da su te snimali? Sada bar znamo kako izgledash.. i kako izgleda tvoja keva! [:D] [:D] [:D] Iliiii je ovo mozda StormScion, lik igra sa paladinom.. misterije misterije! :P

Btw

Ono shto mene strashno buguje jeste.. kako taj patjenik sa 16h / day igranja WoWa od kako je igrica izashla ima Paladina sa Lightforge setom etc.. ako je dechko stvarno igrao 16h / day od pochetka i ima to.. njemu ne treba lechenje od WoWa, vetj kompletno novi mozak da popuni prazninu! =)

Link: http://www.thorlinks.com/mediaview/1636/Wo...rcraft_Adiction

Direct link: http://www.thorlinks.com/media_content/fbu3BQtTln.wmv

=)

Link to comment
Share on other sites

To sam i ja pomislio - kako moze covek koji toliko igra da bude sa takvim equipom :)

Fake! neko se bori protiv blizzarda...

I poslednja stvar - najveci shit sto sam cuo je personality change, sto sere ona njegova white-trash keva - to je samo izgovor za lose roditelje. Wow kao ni druga igra nemenja coveka, ako je u momentu lik iznerviran, to je zato sto je iznerviran ne zato sto se "promenio"

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

LOL, ovo je iz neke emisije o Technology Addiction, deo o WoWu.. neka keva plache i kuka shto joj sin igra 16h na dan u proseku i shto lupa sve po kutji, ono rupe na zidu i te fore.. haha.

Nego, Killy shto se nisi pohvalio da su te snimali? Sada bar znamo kako izgledash.. i kako izgleda tvoja keva! [:D] [:D] [:D] Iliiii je ovo mozda StormScion, lik igra sa paladinom.. misterije misterije! :P

Btw

Ono shto mene strashno buguje jeste.. kako taj patjenik sa 16h / day igranja WoWa od kako je igrica izashla ima Paladina sa Lightforge setom etc.. ako je dechko stvarno igrao 16h / day od pochetka i ima to.. njemu ne treba lechenje od WoWa, vetj kompletno novi mozak da popuni prazninu! =)

Link: http://www.thorlinks.com/mediaview/1636/Wo...rcraft_Adiction

Direct link: http://www.thorlinks.com/media_content/fbu3BQtTln.wmv

=)

Jedini normalni sto smo ostali u wowu smo mi sto igramo sa paladinom , a vi ostali mozete da skacete po kuci od muke sto mi nemozete nista u bushite rupe ili sta god pokushavate da postignete :) . Sada gtfo , da mogu igrao bi 35 sati dnevno i samo bi igrao paladina :)

Inache nema ovo veze sa wowom kao sto sam ja oduvek pricao ... uvek imash budala , a nemash nacin da ih sprecish da bilo sta koriste . Njalakshe je to objasniti tako sto imash najlepshi slatkish na svetu i najgori slatkish na svetu i videcesh kada cak i retard proba bolji slatkish on ce navaliti na njega ... tako da homogenizacija uopste ne postoji u wowu , debila imash gde hocesh i koliko hocesh , a njegovo igranje jeste posledica ko zna kakvog poremecaja u porodici ili kakve god traume dok je bio mladji itd ... kao sto blizzard kaze u svemu treba biti umeren pa i wow ( tip klada se uchitava igra ) ... tako ti je to , neko pije alkhol npr da se dobro provede i bude mu lepo , a neko zivi na alkoholu pa upropasti svoj zivot i porodicu itd itd . Dakle nije wow kriv nego sto taj idiot nema mozga i nije nauchen da se suzdrzava .

btw Ciro ne kaki ti igrash 24/7 drzish roditelje u podrumu cisto ih odrzavajuci u zivotu da mogu da te snabdevaju goldom (^^) , tako da je ovaj lik pichkica za tebe :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw Ciro ne kaki ti igrash 24/7 drzish roditelje u podrumu cisto ih odrzavajuci u zivotu da mogu da te snabdevaju goldom (^^) , tako da je ovaj lik pichkica za tebe :)

Pa sada.. netjemo o meni! [:D]

Btw Paladini su ultra gej.. mislim jebesh ti to.. izgledaju ko seka persice i magije su im sve "omg holy.. I am divine protector of all good.. bla bla bla".. uzas. :P

Link to comment
Share on other sites

Primetio sam da decko kutza na tastaturi kao da je tek dobio kompjuter a ne kao neko ko igra WoW 16h / day .......Razlog jeste malo banalan , ali dovoljan :)

Btw , decko odjednom igra sa Japancima , Korejancima , Amerikancima , Evropljanima ..... Moze to bolje Blizzard h8erz...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

prosecan paladin player [:p]

uff, odavno nisam , ali poshto vazim za pala hejtera ovde, moram da odrzavam reputaciju, ko zna, mozda jednog dana budem ko mohi pa hejtujem sve non drood klase [^]

btw sajro , da li si razmishljao o nekom poslu, nema puno pala hejtera ovih dana ? [deal]

@ StormScion

primash ovo previshe licno [poke]

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pa sada.. netjemo o meni! [:D]

Btw Paladini su ultra gej.. mislim jebesh ti to.. izgledaju ko seka persice i magije su im sve "omg holy.. I am divine protector of all good.. bla bla bla".. uzas. :P

Sve najvece baje su paladini ili su bili paladini ili su se druzili sa paladinima , lothar , uther , arthas , ja stormscion ... a ti djecace ... BURN IN RIGHTEOUS FIRE . Prljavi undead .

btw koliko se secam ti si kao neki priest , pa vishe od pola tvojih magija su bash te omfgholy vradzbine i ostale fensi dzidzabidze a kao pravite se neki shadowmagovi ovo ono , ja sam tr00 pijem krv vampir etc a muti sa holy magijama ... pff ... POZERAJ !!!11

Immortalis , ti bejashe warrior ? pff njih jedem po 5-10 za dorucak ... come back later l2p btw ;))))

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Keva i voditelji pricaju da igra 16 sati, a dechko lepo rekao da je najvise igrao 12 sati. Pa svi smo mi igrali toliko bar jednom.

Nije uopste nista vise navucen od ostatka WoW populacije. Jedino mi je malo funky sto lomi stvari po kuci, wtf?:S

Jebiga, uzasan je taj WoW, ali sta da se radi.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

koji je ovo fake

igra kao 100 godina wow 15h dnevno a ima ubrs iteme lightforge i draki shtit

uvek ce biti retarda koji se bore protiv bilo chega pa smishlajju ovakve gluposti za roditelje ili ljude koji se ne razumeju u igru i ti ljudi bi mozda poverovali

ovaj retard dobio 50$ za novu pretplatu da glumi u emisiji

a ona nakaze sto place kao 100$ posto je morala da pokrene lazne emocije

jebem im ja malo kevu svim tim retardima sto prave ovakve stvari

GTFO to RL cunts 6_6 !

ili sto lik kao kaze "OMG U STOLE MY KILL" a stoje fazon u instanci ...

Link to comment
Share on other sites

btw sajro , da li si razmishljao o nekom poslu, nema puno pala hejtera ovih dana ?

Takav posao ne odbijam, chak ne trazim ni platu. =)

btw koliko se secam ti si kao neki priest , pa vishe od pola tvojih magija su bash te omfgholy vradzbine i ostale fensi dzidzabidze

Da rezimiramo..

StormScion:

Human Paladin ("Holy Protector", tipichan char za sve RP geekove)

Spellovi tipa: Holy Light, Seal of Righteousness, Blessing of Might, Divine Protection, Hammer of Justice, Righteous Fury, Blessing of Freedom, Exorcism, Flash of Light, Seal of Justice, Judgement of Justice, Seal of Light, Divine Shield, Blessing of Light, Holy Shock, etc.. etc

I onda sam JA "omfgholy" horny fat-ass?? =)

Ajde bezi nazad u crkvu, apostole! [:D]

I za kraj, jedna vetj odavno provaljena slika.. ali je jebeno dobar trenutak da se iskoristi!

paladinwin.jpg

I rest my case!

P.S.

Imm, sam dobio posao? =)

Link to comment
Share on other sites

kako mozesh da budesh ponosan shto igrash igru 15 sati dnevno ???? Ja dok sam toliko igrao, ne bash toliko, ali nekih 6-10h dnevno, bilo me je sramota, od mene samog, a i od okoline. Nishta tu nema cime mozesh da se ponosish osim nekih pixela koji lice na brand new shtapic koji si negde pokupio.

@sajro

nije loshe, nije loshe. Jeste staro, ali za pocetnika sasvim ok, sad mozesh da dopishesh [PP] aka pala pwnorz ispod nicka :P .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

I ja ranije nisam mogao da verujem da nesto moze da te drzi 14h na jednom mestu,ali uverio sam se sa wow-om [:D]

Jebi ga,blizzard je napravio jebenu zarazu od igre i to je to i jos uzimaju kes.

A ja sam prvi rekao da necu nikada placati igrice mesecno pa jebi ga,uzeli mi iz dzepa najmanje 150 evra na pretplate a nisam ga dugo igrao =)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@sajro ... nisi shvatio poentu mog posta ... poenta mog posta je da se ti pravish neki shadowmagom , bacash shadow magije a iza prista jesta ista ta fensi pozadina hoyl shita etc = pokushavash da budesh troo ali nisi , a svi mi najvishe mrzimo pozere , barem prihvati i budi ono sto jesi ... uzmi plate i budi holy protector of light ... btw naveo si samo jednu desetinu paladinovih spelova :) a trebao bi da znash da po wow loreu paladini su ustvari priestovi koji su uzeli mach u svoje ruke i otishli da se bore u prvim redovima na linijaa fronta protiv orkova ... ne kao pichke priestovi koji su ostali da se mole i seru po forumima :)))))

@immortali ... lol za malo da pogodish BLOODSTORM = kuyle = prestao je da igra wow pre godinu dana ... aka jebe vas sve u zdrav mozgic :) , ali dobro , navucice se on opet na wow cim izadje burning crusade ne zvao se ja dzo .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@sajro ... nisi shvatio poentu mog posta ... poenta mog posta je da se ti pravish neki shadowmagom , bacash shadow magije a iza prista jesta ista ta fensi pozadina hoyl shita etc = pokushavash da budesh troo ali nisi , a svi mi najvishe mrzimo pozere , barem prihvati i budi ono sto jesi ... uzmi plate i budi holy protector of light ... btw naveo si samo jednu desetinu paladinovih spelova :) a trebao bi da znash da po wow loreu paladini su ustvari priestovi koji su uzeli mach u svoje ruke i otishli da se bore u prvim redovima na linijaa fronta protiv orkova ... ne kao pichke priestovi koji su ostali da se mole i seru po forumima :)))))

@immortali ... lol za malo da pogodish BLOODSTORM = kuyle = prestao je da igra wow pre godinu dana ... aka jebe vas sve u zdrav mozgic :) , ali dobro , navucice se on opet na wow cim izadje burning crusade ne zvao se ja dzo .

naravno da necu da se navucem na wow i izgubim dragocene sate svoga prelepog zivota :).Mozda cu da dodjem ponekad kod tebe da vidim kako izgleda BC inace izlecio sam se ja od wow-a i josh pre godinu dana o-0 :o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...