Jump to content

najbolje pljeske u gradu.


Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekadasnji pod brezom sad se zove "leskovacko mesko" mada bi bolje bilo da se zove "fabrka antraksa al kaide"

Ono je nesto najgore sto sam jeo kroz dug period vremena.

Doduse, sto je jos gore bio sam halapljivo gladan pa sam pojeo i svoje i ono sto su drugi zamotali da bace :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E pre neki dan probah pljeske kod onog roshtilja pored meka - vrh su, i ona zemichka se topi u ustima - nisu neshto velike al nekako su jebano ukusne - verovatno stavljaju drogu ko u mari - mislim isti sindorm, mala pljeska al te tera da je jedesh josh...

Inache ostalo nisam probao, tako nznm kako je...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

poceo sam da isprobavam sve zivo kod duffa,punjeno belo,batak,kombinovana sve je kul.jedino mi se nesvidja sto je filovana nesto njesra u zadnje vreme.

kakva je duff pljeka ako si jeo skoro ja nisam ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E pre neki dan probah pljeske kod onog roshtilja pored meka - vrh su, i ona zemichka se topi u ustima - nisu neshto velike al nekako su jebano ukusne - verovatno stavljaju drogu ko u mari - mislim isti sindorm, mala pljeska al te tera da je jedesh josh...

Inache ostalo nisam probao, tako nznm kako je...

Kod kog Meka?

Na zelenom vencu, izvinjavam se - da onaj raspadnuti roshtilj shto sam zaobilazio sve vreme dok me ortak nije naterao da probam te pljeke...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

A sta obuhvata to spikovanje?

i mene isto zanima to, posto ne znam kako se mleveno meso moze spikovati. Koliko ja znam,spikovanje je kada se npr biftek ili svinjski but, pa cak i dzigerica malo zasece i onda u takav dzep stavi neki "zachin"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

lol, to je ono gde je pljeka 60 kinti, realno ni sam bog me ne bi naterao da jedem tamo.

110 kinti, kazhem ti ja sam mislio MRSH U PICHKU MATERINU sa tim lokalom, al mi tolko dobovao po glavi da sam probao - i pao na dupe, mislim jeste mala al je sam kokainom, znachi topi se u ustima xD

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...