Jump to content

Ko na ruru ima...


exile

Recommended Posts

Sve je stvar prioriteta ja vise volim da se ustekam u nepotrebnom trosenju pa da dam brdo kesa za iPod ili za mob koji sam platio ne pitajte koliko. Ali nema sanse da za izlazak potrosim vise od 300 din. Sve sto raducmak sa strane je honorarno i veoma neredovno...

@stalja da 7 sati ako racunas i subotu i nedelju ako ne racunas ona 9.6 sati dnevno a to je da prolupas :)

Posao radish sa kucnog kompa? [osim ako ta americhka firma ima ekspozituru ovde]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam bogme najbogatiji, nikad mi ne fali para za kondome kad mi trebaju - ko mozhe to da prejebe? [:D]

P.S. Hejt tipa "Bilo ko poshto jebesh jednom u godinu dana" je gadno truo, vrata jesu otvorena za hejt al ga odradi sa stilom ko god da si :) *polazhe nade u Ivan_-a da tje da baci profi hejt*

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

zasto svi misle da cemo ulaskom u eu imati eu plate?

pa mozes ziveti dobro i bez eu, cilj su nam dobre plate i dobra slicna sranja a ne ,,,

ong sto se raspravljan

lol nub

teorijski nije moguće da se u ovoj zemlji minimizuju negativne pojave u dru

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

ulaska u eu nece biti pre 2012, najranije 2010, jer ce EU zamrznuti proces pridruzivanja posle ulaska Bugarske i Rumunije, dok ne usvoje novi ustav i napishu nove uslove za pridruzivanje. A najverovatnije cemo uci isto kada i Hrvatska i Bosna...

a sto se ticha skoka plata posle ulaska, bice mali ako ga uopste bude bilo, jer je najveci pozitivni aspekt u tim prvim godinama vishe slobodan pristup ogromnim razvojnim fondovima evropske unije.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

daki je mnogo pametan...

dopada mi se kako razmislja, mora da je zato sto ima chirokanu

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

7h dnevno?

Cimanje je, ali kesh je kesh :)

8h dnevno, 6 dana nedeljno + meeting jednom mesechno od 3h.

Posao radish sa kucnog kompa? [osim ako ta americhka firma ima ekspozituru ovde]

radim sa kucnog kompa, ugojio sam se 15 kila od kad radim ovaj posao, jako je teshko u pochetku se skoncentrisati, i mogu ti reci, bolje bi mi bilo da idem u firmu na posao.. ovako kad mi rikne neshto sam placam jer moram da zaradim za hleb.

ne radi nedeljom. radi drugu smenu, i koliko ga ja znam 48 je minimalna brojka

ne radim subotom, preshao sam u novu firmu, imam vecu platu, radim 4x vishe nego u proshloj firmi, i jebu me kako stignu... dobio sam zvanje senior techa a nisu povecali platu, amerikanci jebiga.. al' sam zato uzeo kola na kredit.

@Stalja: josh jedna stvar, nikad nije striktno 48h, ove nedelje sam recimo ostao 8h vishe nego shto sam placen jer sam morao da zavrshavam neshto i pomazhem oko servera, a to se ne placa, dok ako nisi na smeni - odbijaju ti od plate:) + shto brate, morash to i nauchiti, ne moze svako da radi support, a narocito ne neko ko nema strpljenja da objashnjava po 1000 puta stvari kao detetu od 6 godina...

@Stator: verovanto cesh samo ti skapirati, al' eto u poslednjih 3 dana ja pokusavam da objasnim jednoj ribi zashto ne valja da brishe root dir na njenom VPSu, i nikako da skapira... 3x je to uradila, i 3 puta smo morali da restorujemo backup VPSa :)

sex za mozak.

Link to comment
Share on other sites

vudu nesto bistri

mada vudu

norveska i island, 2 od 3 zemlje sa najvecim standardom u evropi nisu u eu pa opet imaju takav standard.

ja samo ocu da kazem da tvoja izjava kacemo vise u evropu pa da imam para za 2 stana i 4 kola je jako glupava

i opet, lol nub

nije poenta ulaska u EU da se svi useremo od para, nego ekonomska i politička stabilnost. vič iz not inflacija od 20-200% i radikali na vlasti.

mislim, jel si video nekad novčanicu od 1.000.000.000.000 dinara? I sablasno prazne prodavnice?

onda ćuti.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

vudu nesto bistri

mada vudu

norveska i island, 2 od 3 zemlje sa najvecim standardom u evropi nisu u eu pa opet imaju takav standard.

ja samo ocu da kazem da tvoja izjava kacemo vise u evropu pa da imam para za 2 stana i 4 kola je jako glupava

island nema toliko visok standard koliko ti mislish, dok je norveskoj lako jer se kupa u profitu od nafte iz severnog mora. da nje nema, bila bi govno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@Sa1Nt: Nista ne moras da mi pricas sve ti verujem jer sam gomilu toga iskusio na svojoj kozi.

Zaduzili me na BGW-u izmedju ostalog da pomazem ljudima oko instalacije War3 i povezivanja na nas server i stize mi poruka na jabber.

eagle (Psi): da skinam warcraft tft folder

eagle (Psi): ili je on za tft monitore ?

I sta sada ja njemu da kazem :)

Link to comment
Share on other sites

@Sa1Nt: Nista ne moras da mi pricas sve ti verujem jer sam gomilu toga iskusio na svojoj kozi.

Zaduzili me na BGW-u izmedju ostalog da pomazem ljudima oko instalacije War3 i povezivanja na nas server i stize mi poruka na jabber.

I sta sada ja njemu da kazem :)

Da ono shto je dobio uz kompjuter i na chemu drzhi kafu zapravo nije drzhach za kafu na izvlachenje vetj CD/DVD Drive... [:D]

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

@Sa1Nt: Nista ne moras da mi pricas sve ti verujem jer sam gomilu toga iskusio na svojoj kozi.

Zaduzili me na BGW-u izmedju ostalog da pomazem ljudima oko instalacije War3 i povezivanja na nas server i stize mi poruka na jabber.

I sta sada ja njemu da kazem :)

i ti koristish psi :) poenta je da ti mozhesh da ih odjebesh a ja ne smem :)

btw. proud owner of new vps:

root@heaven [~]# uptime

00:52:06 up 13 days, 34 min, 1 user, load average: 0.07, 0.05, 0.02

root@heaven [~]# hostname

heaven.sa1nt.us

root@heaven [~]#

Jurimo uptime [:D]

Link to comment
Share on other sites

i opet, lol nub

nije poenta ulaska u EU da se svi useremo od para, nego ekonomska i politička stabilnost. vič iz not inflacija od 20-200% i radikali na vlasti.

mislim, jel si video nekad novčanicu od 1.000.000.000.000 dinara? I sablasno prazne prodavnice?

onda ćuti.

ok 2012 cemo svi imati kuce sa bazenima i 6 kola od prve plate

vredi cekati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...