Jump to content

BioShock


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad ce neko da kaze da su igre istovetne u obe verzije, sto je verovatno i istina, ali nije isti dozviljaj na misu i tastu i na dzojpedu, sto je veoma bitno prilikom ocenjivanja samog gejmpleja... ako je po defaultu FPS igriviji na PCu, onda bi treba da dobije kakvu ocenu? 110? bzvze... kuzmu na lomachu...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Opis je za PC. Verovatno je naručio preko Steama čim je izašla.

Nego je akutni problem u njegovim novijim tekstovima taj što u nekim trenucima samo fali da začuješ onaj ludački "buwhahahahaaaaaaaaaaa" smeh :phear: odlepio je kompletno. Znači čitam i u svakom drugom pasusu pitam sebe "da li je tom čoveku dobro?" Verovatno u RL ne deluje tako, ali ovo postaje krajnje zamorno.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

ahahaha vr' sto ljudi kupuju sk prvog chim se trafike otvore, kao i za komentare na text

moracu da prochitam text prvom prilikom, iz razgovora sa chovekom se videlo da je impresioniran igrom, ok ponovicu se, ja nisam toliki fps fan da nechemu takvom dam skoro 100ku no necu specifichno da komentarishem dok ne ischitam text...

Link to comment
Share on other sites

moracu da prochitam text prvom prilikom, iz razgovora sa chovekom se videlo da je impresioniran igrom, ok ponovicu se, ja nisam toliki fps fan da nechemu takvom dam skoro 100ku no necu specifichno da komentarishem dok ne ischitam text...

Ja sam odigrao demo tamo na WCG-u i moram priznati da sam prijatno iznenadjen. Jedino pitanje koje se postavlja jeste da li je igra recimo bolja od Half-life-a, tj. da li mozhe da proizvede takav osecaj igranja + da bude tako dugacka, s obzirom da je bolje ocenjena.

Link to comment
Share on other sites

ja videh xbox verziju i meni lichno smeta, dynamic-wise, sto se igra mora pauzirati da bi se selektovali magijski napadi, promenilo oruzhje i municija za isti...to smara za medalju...jebo ih dzhojped ali fps koji kochish da bi se namestio je meni josh gori od obichnog fpsa =o))

Link to comment
Share on other sites

sto se igra mora pauzirati da bi se selektovali magijski napadi, promenilo oruzhje i municija za isti..

Mislim da ovoga nema u PC verziji. Na "keca" dobijas magijske napade (menjas ih desnim dugmetom misha) a na "dvojku" dobijas oruzja (opet menjas desnim tasterom. Znam da sam recimo one "helikoptere" zabadao elektroshokovima (magija) pa onda vadio francuski (aka nemacki aka engleski aka majmunski) kljuc i dovrsavao ih, ili prosto palio vatrom (opet magija) pa upucavao pistoljem.

Link to comment
Share on other sites

Instrukcije (probano):

1. Instalirajte igru

2. Na samom kraju instalacije iskočiće poruka da treba da skine apdejt i da treba da ubacite originalni disk. Ne pritiskajte OK, već se alt-tabujte u explorer/commander, iskopirajte ceo instalacioni folder na sigurno mesto pa tek onda pritisnite OK u setupu. Setup će prijaviti grešku i obrisati ceo instalacioni folder.

3. Prebacite .exe i .dll iz Darkcoderovog paketa u Release folder (ima u njemu već jedan paul.dll) tamo gde ste prebacili fajlove

4. Importujte .reg iz Darkcoderovog paketa

5. Igrajte startovanjem Bioshock.exe-a

Ili u prevodu sve može offline, ne treba izlaz na net.

edit: ne mora čak ni kopiranje, dovoljno je preimenovati instalacioni fajl (recimo iz C:\Program Files\Bioshock u C:\Program Files\Bioshock1) i setup ga neće obrisati. Potom operisati nad tim folderom.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Komplikujes voodoo_ mada i taj nacin radi.

Zamenis #2 sa :

2. Skines 2.5MB mini image sa GCW-a i ubacis njega kad ti zatrazi original, onda on krene da skida sta mu treba *sam .exe i jos nesto* onda kad to zavrsis imas 100% original instaliranu igru.

Igra je strava. Odavno se nisam ovako zabavio slusajuci sta se desava oko mene, kometari NPC-a, neprijatelja, malih devojcica. Kuzma jeste lud ali oceni od 99 nista ne cudi po mome.

Do sad sam je igrao, znaci bezmalo 11h :))

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nalazim da su male sestre privlačne :)

Više volim instalacije koje ne zavise od ničega.

Elem, konverzija u jedan DVD, izbacivanjem svih jezika sem Engleskog:

http://rapidshare.com/files/52741917/lolsroys.rar.html

1. Prekopirati ceo sadrzaj DVD9 u temp folder, recimo D:\DVD

2. Otpakovati sadrzaj arhive koju sam atachovo u D:\DVD, potvrdite overwrite kad pita

3. Otvoriti command prompt, otici do D:\DVD i ukucati :

iscab data1.cab –i"list.ini" –r

4. Kad iscab zavrsi posao izbrisati iz d:\DVD

Iscab.exe

istools.dll

mediabuild40.dll

list.ini

Ovako je sve spremno za rezanje na jedan DVD5 (3.82GB)

Link to comment
Share on other sites

Svaka im čast, retro-future filing je odličan. Ako ovako bude i u FO3, biće sjajno.

Nije toliko zahtevna, samo što je razlika između uključenog i isključenog "use detailed post-processing" moda drastična. Ovaj drugi izgleda fino ali ko Unreal 2, a prvi... pa recimo bolje od Obliviona na very high. Jaw-dropping.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, preneli su osecaj mega. Malo mi smeta sto je sve nekako blizu, nemam neki osecaj dubine vidnog polja ili bore reci sirine. Si primetio kako su odradili nadogradnju oruzja tj. same nadogradnje ? Tacno imas osecaj da tako treba da izgleda ili bar da bi ga ti tako napravio. Ovo treba da dobije nagradu od svih koji daju za "Igru godine".

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ako ne okinem godinu na faksu/budem morao da placam prenos ispita ima bre da kupim low budget c2d mashinu i da ga igram u 640x480 na svom 1650pro pa makar povracao na pola sata od teskobe premalog fova :) Na sempronu 2800+ oc @2ghz necu ni da probam :P

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...