Jump to content

F1 2006


Guest

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ccc cisto ne poznavanje pravila f1 :)

pravilo broj 159

159) Cars having covered less than 90% of the number of laps covered by the winner (rounded down to the nearest whole number of laps), will not be classified.

Psto je sumi presao vise od 90% krugova racuna se ko da je zavrsio trku.

Link to comment
Share on other sites

tja pretera ga shumi sa onim ganjanjem sa delarosom sa sporijim gumama, dobro se bolid nije raspao... ma extra trka... drago mi zbog alonsa... sto je ispushio :)

ali ono frka tokom cele trke, to ne pamtim da je bilo nekoliko godina....

znachi ode nam shumi ove sezone u penziju... to valjda znachi da ce i ove sezone biti prvak? :P

a voditelj kad je pocheo d se dernja prva 4 kruga pa su mu valjda tonci rekli da probija mikrofon i da ce ostati bez glasa oko 9 kruga ... covece pa nije ovo fudbal :P mada opet nekako mi je zanimljiv

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kimi je sam rekao u chemu je problem, lik ga je PUSTAO ali on nije to ochekivao nego je gledao u retrovizor tj nije video da mu je ovaj otvorio idealnu putanju pa se zato skucao...tj priznao je da je kriv...i sta dalje o tome...realno pored toliko stvari koje su se izdeshavale ...

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam saznao da je Kubica bio lagan na merenju i dosao da tu radosnu vest podelim sa svima vama fanovima Michaela... Kada ono vi vec znate da je Nemac dobio poen... Svaka cast za up-to-date...

Koristim ovu priliku da iskoristim moje pravo slobode govora i misljenja: Alonso je coban a ne vozac... Kada se veliki Michael povuce navijacu za Ledenog Finca!

Link to comment
Share on other sites

da, zarez, choban je osoba koja ispadne zbog problema koji je prouzrokovao mehanichar, a genije koji usporava sebe (koceci osobu iza sebe) i tako ne samo sto izgubi sigurno trece mesto nego toliko sjebe bolid da mora da odustane 3 kruga pre kraja je velikan vozhnje... da je ovo bio mladi mihael i umesto toda za mikrofonom bio flavio bilo bi "pusti ga da prodje retarde bavarski i chuvaj 6 poena"...

Link to comment
Share on other sites

"genije koji usporava sebe" ... :)

Kada smo vec kod "usporavanja" kako ti to zoves, da se podsetimo samo sta je Veliki Sampion Alonso uradio na kvalifikacijama i zbog cega je ono Sumaher morao da obilazi njega i Kubicu pod crvenim zastavama?

Tako nesto kada uradi Sumaher, odmah krenete da ga pljujete... A Alonso ima svako pravo da zakoci kada se njemu digne ugrozavajuci tako vozace iza sebe? E pa nece moci...

Trka je kocka, i upravo navijam za Ferraria i Schumachera zato sto znam da ce uraditi swve sto je u njihovoj moci da pobede.

Da li su doneli losu odluku na Hungaroringu? Mozda...

Da li mi je zao sto su pokusali? Ne i nikada mi nece biti...

Link to comment
Share on other sites

upravo tako, zato su ferari i shumi kul, kada reshe da jure nema nikakvih kalkulacija niti igranja na siguricu... jeste isupshio ali brate bilo je to za pamcenje :D zato i kazem sa shumijem je uvek interesantno... nekad sjebe druge a nekad sebe i ne krije to niti se toga stidi....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

onda su kimi i hakinen (da ne pricam o ludom montoji) izmislili formulu... hakinen obilazi sumahera za vreme obilaska zaostalog bolida... ovome crkava motor 400 metara pre cilja... ups... pa obojici crkava bolid u final lap-u... takvi su manje vise svi vozaci... pa i de la rosa umesto da bude zadovoljan prvim podijumom u karijeri... ne... on gazi da obidje ikonu formule jedan... ali jbg. alonso do sada nije napravio ni jednu gresku... jebeni robot... to je za svako postovanje... meni je samo zao sto kimi i fernando nece voziti isti bolid... cisto da u praksi dokazem teoriju da je finac otac za spanca... ;)

u svakom slucaju meni kao velikom navijacu mclaren-a nije ostalo mnogo nade za ovu sezonu... nadam se samo extra zanimljivoj zavrsnici... a 10 bodova razlike mi obecava upravo to...

mada ako alonso osvoji... => sumaher ce popizdeti i voziti jos godinu dana => kimi ostaje u mercedesu => bice dosadna sledeca sezona... makar u konkurenciji konstruktora... :)))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

pa ako ce neko sudbinu svoje titule da stavi u ruke meteo uslovima onda stvarno =o))

a takodje...G! kad prochitam ovakve postove smorim se za medalju...proslo je odavno vreme kada je neki skil vozacha bio presudna stvar...svi su oni jedni od drugih po "skilu" jako blizu da ne kazhem da vestina vozaca donosi 1% plasmana, a 99% je bolid+sreca...tako da kad neko krene da peni na bilo kog vozacha to je zaista smeshno...

Link to comment
Share on other sites

ebga, vi zaboravljate kako je shumi vozio pre nego shto je napunio 37 godina, da tada vidimo da li su pre 5 dina postojali komentari da li plasman zavisi od vozacha ili bolida... naravno da vecim delom zavisi od bolida ali reci da vozac ucestvuje samo 1% ?!? meh.... no further comments...

meni se shumi svidja shto je bezobrazan i lud kad treba, plus se na ferrari lozim od svoje 5, godine kad sam dobio prvi burago autic :P

p.s. i josh kad neko spominje montoju kako je izmislio f1 [roflmao]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ajde sad pogledaj ko ima najvise titula u f1 pa ponovi ovu izjavu :)

ima i dzekson prstena vise nego prstiju... to ne znaci da je najbolji kosarkaski trener... ferari je ferari... zar sumnjas da ce u njemu i kimi biti sampion u narednih sest od deset sampionata??? realno gledano nije uzimao titule kada je ferari bio u zaostatku bilo za renoom bilo za mclarenom etc... poklopile su mu se kockice... svaka mu cast na rezultatima... ali imao je isuvise izleta da bih ikada navijao za njega... ne svidjaju mi se njegovi ljudski kvaliteti... jbg... to je stvar licnog ukusa... ja ne razumem ljude koji navijaju za njega... niti oni razumeju mene... ne znam sta bi tu jos moglo da se doda... ;)

a moj post se odnosio na forsiranje bolida... voznja sve ili nista... ;)))

p.s. i josh kad neko spominje montoju kako je izmislio f1 [roflmao]

pomenuo sam montoju onima kojima je bitno ko vozi ludje... a ako je tebi u redu da neko bude bezobrazan kada ima bod prednosti pred poslednju trku... a onda se zakuca u jedinog konkurenta koji moze da ga sustigne... ili ti je lud onaj ko vozi trku neposredno posle smrti svoje majke [roflmao]...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

1. Trenutno pobedjuju oni koji imaju

-kvalitetan bolid + vozaca koji je u harmoniji sa tom masinom

-i medju njima su bolji oni koji u vecem procentu uspeju to da prenesu na asfalt (faktor guma)

2. Sumaher je za razliku od cenjenih kolega vozaca jedan od retkih koji ne samo da proviri u mehanicarkso/konstruktorsku radionicu, vec tamo provodi svaki trenutak koji moze ne bi li unapredio svoje vozilo. ne zaboravimo da je upravo u Ferrariu (kada su se posle par krugova na svakom crvenom bolidu pocele pusiti kocnice) velikim delom on doprineo razvoju novog sistema kocnica.

Sta rade ostali voaci? Kazu sta im ne valja i smeta na bolidu i traze od tima resenje... Da je bilo koji drugi vozac otisoa u Ferrari kada je Schumi to uradio, sumnjam da bi uspeo da napravi tim koji danas postoji... E sada, potrebno je biti veliki licemer i reci da ovo sto sam rekao nije istina...

JetSet, nemam potrebu da branim nekoga ko zaradjuje nekoliko stotina miliona EUR po sezoni i kog boli Q za mene, ali reci za nekoga koga ne poznajes da ti se ne svidjaju njegovi ljudski kvaliteta? Coveka si video na TVu, u novinama i mozda u prolazu subotom na treninzima ako si bio na nekoj od trka. Mozda ti je potpisao Ferrari solju koju krijes od svih nas... :)... Na osvnovu svega toga, pojma nemas kakve kvalitete on ima/nema.Izvinjavam se u napred ako subotom igras sa Michaelom fudbal, ili cesto dolazih kod njegove zene na kolace...

Link to comment
Share on other sites

JetSet, nemam potrebu da branim nekoga ko zaradjuje nekoliko stotina miliona EUR po sezoni i kog boli Q za mene, ali reci za nekoga koga ne poznajes da ti se ne svidjaju njegovi ljudski kvaliteta? Coveka si video na TVu, u novinama i mozda u prolazu subotom na treninzima ako si bio na nekoj od trka. Mozda ti je potpisao Ferrari solju koju krijes od svih nas... :)... Na osvnovu svega toga, pojma nemas kakve kvalitete on ima/nema.Izvinjavam se u napred ako subotom igras sa Michaelom fudbal, ili cesto dolazih kod njegove zene na kolace...

pa dobro, nije da smo svi zaboravili sta je uradio dejmonu hilu, a sta zamalo zaku vilnevu...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...