Jump to content

F1 2006


Guest

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

noodle, od svih ljudi na forumu ocekivao sam od tebe da imas vise vere od ostalih... :) Ali, da i ja mislim da si u pravu...

U svakom slucaju FTW GUME... Ali i dalje gledam ovo mucenje.

EDIT: Ma koji je q ovom komentatoru? Schumacher taman se smestio na 7 mesto i onda ga izgubio a ovaj proserava kako je Ferrari opet pukao... JBT, sta je on propali student dramaturgije?

EDIT 2: Jos 17 krugova do kraja. Shumacher na petom mestu... Ajmo sada SVI u boks na 30 sekundi a Schumacher ostaje na stazi. Pusta pesma Life Is A Highway i sam na stazi gura crveni usijani bolid toliko brzo da ga ni slow mo' ne moze uhvatiti u reziji... Naravno Schumi na prvoj poziciji, a glupavom Alonsu puca jebena francuz made guma na sva cetiri tocka.

EDIT 3: Pazi, 7 krugova do kraja, Schumaher peti... Ajmo ljudi.... Neka se ovaj Finac lepo pomeri....

EDIT 4: Tri kruga do kraja i Schumaher obilazi Kimia bez problema...

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

imam dve teorije

1)kimijeva kletva otkazivanja bolida se prenela na ferrari od kako je potpisao ugovor sa njima

2)ravnotezha! tj. koliko je shumijev bolid bio stabilan u poslednjih 5-6 sezona toliko mu se pehova desilo u poslednja 2 vikenda ...

da ne zaboravim: svaka chast Ferrarijevom timu, obojica su odvozala flawless, kao u Button ... moralni pobednik Jarno Trulli =) taman uspe da uradi neshto konkretno sa tojotom i aj' cao u box ;>

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

ne znam nikog ko je gledao formulu 1995. (napravih typo gore) a da može šumija da podnese, to je prosto tako. jeste posle pokazao da ume itekako da vozi i da ume da bude fer (mada, pozdravio ga montekarlo 2006. i pokušaj 1997.), ali takve stvari se ne zaboravljaju prosto.

Link to comment
Share on other sites

Mislish '94? :)

Koliko je vozacha imalo priliku da uzme titulu ako bude ispred glavnog konkurenta na poslednjoj trci, a onda im se neshto sjebe bolid dok vode, pa da biraju dal da ih propuste ili da ih chuknu dok gube tu poziciju? :)

I Prost i Senna su izguravali jedan drugog sa staze. Coulthard se parkirao ispred Shumija dok ga je ovaj preticao za pun krug po kishovitoj Spa...

'97 je realno zasrao, zato shto je drugi put pokushao neshto shto su svima jednom progledali kroz prste.

Jebiga, boli kad gubish pomalo nepravedno. Neki to umeju da podnesu, neki ne... Sa druge strane, uopshte ne sere po svojim kolegama, za razliku od ostalih koji vole da se pljuju, a i dominantan je po charity radu... Procenjivanje nechijih ljudskih kvaliteta je zajebana stvar. ;)

Po majstorstvu na stazi se, sa druge strane, dokazao, a to je ono shto bi moralo da bude najvazhnije.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Mislish '94? :)

Koliko je vozacha imalo priliku da uzme titulu ako bude ispred glavnog konkurenta na poslednjoj trci, a onda im se neshto sjebe bolid dok vode, pa da biraju dal da ih propuste ili da ih chuknu dok gube tu poziciju? :)

I Prost i Senna su izguravali jedan drugog sa staze. Coulthard se parkirao ispred Shumija dok ga je ovaj preticao za pun krug po kishovitoj Spa...

'97 je realno zasrao, zato shto je drugi put pokushao neshto shto su svima jednom progledali kroz prste.

Jebiga, boli kad gubish pomalo nepravedno. Neki to umeju da podnesu, neki ne... Sa druge strane, uopshte ne sere po svojim kolegama, za razliku od ostalih koji vole da se pljuju, a i dominantan je po charity radu... Procenjivanje nechijih ljudskih kvaliteta je zajebana stvar. ;)

Po majstorstvu na stazi se, sa druge strane, dokazao, a to je ono shto bi moralo da bude najvazhnije.

pa da al njih dvojca su to radila stalno u zaru borbe a sumi je to uradio samo onda kad nije imao drugog izbora i kurvinski za titulu

a drugo ja ne znam ni jednog drugog vozaca koga su pustali da pobede (pozdravio ga barikelo)

i tako dalje...

svaka njemu cast ali....

a onom veljku treba zabraniti da vise komentarise trke jebo ga sumaher u dupe

covek odbranio titulu postao ponovo svetski sampion,

jedan mladi vozac pobedio na trci (sledece godine mozda i uzme titulu ;)

a on oplakuje sumahera

ok treba i o njemu reci nesto ali ima vremena za to

ako on i sledece godine bude prenosio f1 aj se kladimo da ce prvu trku da pocne hvalospevom o sumaheru!!!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

a onom veljku treba zabraniti da vise komentarise trke jebo ga sumaher u dupe

covek odbranio titulu postao ponovo svetski sampion,

jedan mladi vozac pobedio na trci (sledece godine mozda i uzme titulu ;)

a on oplakuje sumahera

ok treba i o njemu reci nesto ali ima vremena za to

ako on i sledece godine bude prenosio f1 aj se kladimo da ce prvu trku da pocne hvalospevom o sumaheru!!!

Gresis. Svi mediji su propratili odlazak Schumachera naslovnicama a o Alonsu tek par reci... Tako da Veljko nista nije kriv. Iskreno, meni bi bila isto tako veca senzacija sto odlazi Michael nego tamo neki Alonso cak i da nisam Schumaherov fan.

Link to comment
Share on other sites

pa da al njih dvojca su to radila stalno u zaru borbe a sumi je to uradio samo onda kad nije imao drugog izbora i kurvinski za titulu

a drugo ja ne znam ni jednog drugog vozaca koga su pustali da pobede (pozdravio ga barikelo)

i tako dalje...

Mda... 'U zharu borbe'... Prochitaj negde shta Lauda kazhe o tome, kao i shta misli o Shumijevim sudarima sa Dejmonom i Zhakom...

A za ovo pushtanje...

Prichamo o sportu u kom su Hakinen i Kultard imali dzhentlmenski dogovor da je onaj ko prvi pobedi na trci u sezoni prvi vozach ekipe, i uvek ga ovaj drugi propushta chim je pre mogutje?

Prichamo o nadljudskom usporavanju Fizikele na pretposlednjoj trci ove sezone posle 2. stopa, preticanju od strane Alonsa koje dovodi i do njegove pobede nakon shto Shumaheru puca motor?

Ne tvrdim ja da je Shumi ultra poshten, naprotiv, ali nije ni najneposhteniji...

Samo je imao najvishe prilike da se pokazhe.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...