Jump to content

F1 2006


Guest

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sam bas sada hteo da iskucam ono kada ti ne ide bas ti nista ne ide ni sampanjac da uvate :) Inace trka je bas bila veoma zanimljiva ono nije bilo onih mirnijih delova uvek se nesto desavalo.

Inace moram da izhejtujem komentatorki tim od kojih bi pijani majmuni na LSD-u bolje odradivali posao ono koliko su oni dezimformacija po minuti plasirali to je strasno ono bas lose rade posao.

Link to comment
Share on other sites

Statore moras da razumes njih dvojicu... Ovaj jedan je expert, a ovaj drugi da bi se dokazao prati vremena i komentare na formula1.comu i ne gleda sta se desava na stazi... A kada gleda u stazu a ne u komp onda tek brljavi...

Ja sam danas po ko zna koji put pratio live vremena na oficijalnom sajtu i sve mi je bilo jasnu... Znas lepo ko je u kom sektoru najbrzi, mozes i sam da napravis racunicu tu i tamo i barem malo da smiris zivce...

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

Inace moram da izhejtujem komentatorki tim od kojih bi pijani majmuni na LSD-u bolje odradivali posao ono koliko su oni dezimformacija po minuti plasirali to je strasno ono bas lose rade posao.

veljko zna neverovatnu klichinu podataka, ali vecina tih stvari koje on moze da pricha bash i nisu najzanimljiviji prosechnom gledaocu, pa... ;)

a aca je uzasan, naravno...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Statore moras da razumes njih dvojicu... Ovaj jedan je expert, a ovaj drugi da bi se dokazao prati vremena i komentare na formula1.comu i ne gleda sta se desava na stazi... A kada gleda u stazu a ne u komp onda tek brljavi...

ko je bre ekspert, ako je on ekspert ja sam ph.d.formule 1!!!! mozh' da bude samo ekspert za ubijanje ljudi u pojam...

btw go alonso go

diapo_679.jpg

Edited by spu

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

osim što ima još dve trke

i mislim da čak ni kobasičar neće sebi dozvoliti da tako završi karijeru.

jedino ako alonso izbaci njega, ipak je španac sad pod brijatoreom. ma biće masno, moram da se setim da gledam naredne trke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...