Jump to content

Zasto psi laju na tocak


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neverovatan topic. Bravo dvinty, mislim da bi to trebala ostati misterija. Mozda je glupo ali meni je to fascinantno...

btw bio je jedan poluvucjak tu na Nbgd kod perpera je blejao sa ortacima i on nije lajao samo je trcao za kolima i kad auto stane na semaforu on uzima i krene da glodje branik...

V

Link to comment
Share on other sites

Jedan moj ortak ima teoriju da ipak laju na auto a ne na točak. Kaže, psi koji laju na automobile su obično lokalne lutalice koje se gotive sa lokalnim ljudima koji ih hrane, zato osećaju da im nešto duguju, pa su često vrlo zaštitnički nastrojeni...

e sad... da se vratimo na automobile, kaže čovek da psi kontaju da su to neke zajebane zveri koje su progutale ljude i psi ih napadaju pokušavajući da ih nateraju da ih ispljunu, što se ponekad i dešava [:D] na njihovo oduševljenje. Nikada niste videli da ker laje na parkiran auto, ne zato što ne radi, nego zato što je prazan, a recimo nastavlja da laje čak i na auto koji se tek privremeno zaustavi, ali čim čovek izađe iz njega, prestaju... ja proverio ovo poslednje i stvarno je tako... e sad koliko je teorija tačna nemam pojma, ali je simpatična...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...