Jump to content

Obogatite se :)


PainLorD

Recommended Posts

To je isto ko da kazes lik bacio 500 evra na majicu ili 100k na kola...Mislim kad covek ima 4k evra za wow likove onda verovatno nije ludak jer je te pare morao da zaradi a cim je spreman da pukne tolko kesha,znaci da ga ima jos dosta ;)

Mislim poenta price je da ne mozete nekome reci da je lud zato sto trosi tolko para na wow,svako ima nesto na sta bi spiskao kesh pa makar ga posle godinama zvali budalom.Njegova stvar,njegove pare...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je isto ko da kazes lik bacio 500 evra na majicu ili 100k na kola...Mislim kad covek ima 4k evra za wow likove onda verovatno nije ludak jer je te pare morao da zaradi a cim je spreman da pukne tolko kesha,znaci da ga ima jos dosta ;)

Mislim poenta price je da ne mozete nekome reci da je lud zato sto trosi tolko para na wow,svako ima nesto na sta bi spiskao kesh pa makar ga posle godinama zvali budalom.Njegova stvar,njegove pare...

ja josh nisam upoznao choveka koji moze da "BACi" 4k evra "POSHTENO" zaradjenih na WoW.

Taj izgleda da zna neshto shto mi ne znamo bash kao shto kaze Perun !

Daj da se prijavim tom liku da mi placa mesechnu pretplatu za WoW da mu farmujem

mozda mi se vishe isplati to [:D] nego ovako za sebe, a od toga nemam nishta, nikakav prihod samo

sam na gubitku [:(]

Link to comment
Share on other sites

Pa ja ne znam sta si ti ocekivao od wow-a,profit?

To je igra i prevenstveno sluzi za zabavu,naravno da se ne isplati,sta ti wow dobro moze doneti u zivotu ajde ali iskreno?

I znaci ti mislis da onaj ko ima 4k evra za wow da je kriminalac ili diler droge jel da?Mislim otkud ti znas da li je posteno zaradio,mozda bas zivi za wow i svaki kesh trosi na njega...

Opet kazem ne treba gledati tudje pare i kako ih oni trose,njihova stvar...

I ja kazem da je ludak onaj koji ispuca 350eur za mobilni telefon pa jbg,pola Srbije to radi.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa ja ne znam sta si ti ocekivao od wow-a,profit?

To je igra i prevenstveno sluzi za zabavu,naravno da se ne isplati,sta ti wow dobro moze doneti u zivotu ajde ali iskreno?

I znaci ti mislis da onaj ko ima 4k evra za wow da je kriminalac ili diler droge jel da?Mislim otkud ti znas da li je posteno zaradio,mozda bas zivi za wow i svaki kesh trosi na njega...

Opet kazem ne treba gledati tudje pare i kako ih oni trose,njihova stvar...

I ja kazem da je ludak onaj koji ispuca 350eur za mobilni telefon pa jbg,pola Srbije to radi.

Slazem se u potpunosti sa tobom.

Nisam mislio da ce mi se isplatiti WoW, ali ako lik vec daje tolike pare na

charove koje mozesh opushteno da nabudzish(ne odnosi se na lock t2) shto mu se ne bi prijavio

za mnogo manje pare mozda 200-300 jevreja.

Dati 4000evra na zabavu odnosno budalashtinu od koje nemash

zaradu nije bash ni normalno a kamo li cisto.Ne kazem ja da je on krimos ili diler ali neshto

jeste, poshtenim putem nema shanse da dodjesh do tih para [;)]

Blago njemu ako zivi za WoW i sve pare troshi na njega, svako od nas na ovom delu foruma

bih tako ZELEO da zivi, nadam se [:D]

Link to comment
Share on other sites

brate otkud vi znate shta on radi sa tim likovima i shta vas boli qrac da je bacio i 50k jevreja ?

mozhda lik sada chita ovo i smeje se jel kao shto je neko napisao u 2-3 postu lik koristi istog lika za farmovanje i obrne 1500e mesechno ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Dati 4000evra na zabavu odnosno budalashtinu od koje nemash

zaradu nije bash ni normalno a kamo li cisto.

Slazem se za nas to nije normalno ali objasni Abramovichu sto je bacio 50mil evra na jahtu...Mislis da ima zaradu od toga,ne nego trosi jos 10mil godisnje da bi je ocuvao!Budala?

Ne mozes tako da razmisljas sve je to bacanje para,mali cigan ce ti reci sto bacash kesh na ketove kad mozes da kupis kanticu lepka i odvalis se i jos ti ostane za burek.

Kao sto je rekao Maud koga briga zasto on trosi 4k na wow,ima svoj razlog.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ima figl josh bolje opremljenog =o)

u principu neko sa ortacima u ok gildu mozhe da za 2 meseca od nule napravi takvog lika...mislim lockovi su isliu mc na 58om nivou =o)

samo da ga ukenja malo droprate itema...

Spam.

Figl = imba

Imao je t2 pre ko zna koliko meseci :)

Ako ga poznajes RL reci mu da ga je Spriggan pozdravio :)

Link to comment
Share on other sites

losh ti je izbor ... cataclism = pve talent imp fire ball = losh talent za pvp imp lash of pain = losh talent ... uzmi umesto toga imp searing pain i 10 % vishe fire dmg

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Haha nasmejao sam se dobro . Configulate / nightfall i md ruin ... moja 2 omiljena builda . Bedak je sto suxuju i jedan i drugi .

Btw imp CoA sux

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...