Jump to content

Final summer RuR gathering this Year!!!!!1!&#3


Recommended Posts

Daklem, u skladu sa nepredvidjenim dogadjanjima i josh uvek neutanachenim pravilima indirektno pozivam a i, vala, direktno sve RuRovce, koji su voljni naravno ( a i ovi koji nisu mogu ), da se pojave na Adi, na starom m(j)estu (tamo gde ljubav pochinje...) .... elem da opikamo opet neki basket, ako se neko seti da donese balfu loptu ondak i kockice po starom Kru'ovom nacrtu iz 1985. godine kada smo sprechili invaziju kineza po prvi put.

Eh sad, na istom hepeningu tje biti mini hepening koji bih obelezhio a to je moj rodjendanski before-before-party... naime, u nedelju punim chitavih 24 godine i 11 meseci! Znam... retji tjete, WOW ludilo.. bole nas patke... ili zechevi... ili shta vetj... no... obetjavam neke kolichine pive uz taj hepening... tako da prvih 5 rurovaca koji me pmuju imaju zagarantovane kolichine piva :D LOL!

Nadalje.. sve ostalo je histerija... ovaj istorija....

i da... Hepening posle tog RuR hepeninga je "Hell-Yeah I'm A Mean-Music-Machine On Egzile Kruko" Happening koji nemojte propustiti ni u ludilu...

hvala na pazhnji, na svim ribicama i dovidjenja!

ah, umalo da se ogreshim....

pozivam i sve RuRovke [:D] (edi marfi kopirajt smajl:DD)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma daj medolinka.. zzezzanje.. dodji slobodno, biti tjemo fini.. shto za militja ne garantujem al ajde :D

vudu.. to se ceni :) napravitjemo zdravicu u tvoje ime :)

Edited by Zlaja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...