Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

jebena konferencija jebenih kablovskih operatera... ima da umrem do chetvrtka... grrrrrrrrrrr...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf, prolazi polako nedelja iz pakla..

prvo rođendan, pa cimovi oko kola, svako veče neki izlasci, ništa pametno nisam uradio.. danas sam zacrtao sebi teretanu i učenje, bez večernje bleje, videćemo.

no palo je jedno jako fino veče ove nedelje :)

slao sam jednoj devojčici (hihi) cveće, nadam se da ga je dobila.

Link to comment
Share on other sites

a shta mi se deslio pre pola sata...

Situacija: Sedim u gatjama i majici u dnevnoj sobi, slusham muziku i radim neku statistiku dok mi mama sushi kosu. Pogledam kroz prozor i vidim nekog tipa u dvorishtu kako drzhi neko cvetje. Kazhem mami :"ha ha ovo je za mene" naravno NISAM to stvarno mislila vetj sam se shalila...Mama:"Nisi jedina devojka u dvorishtu". Posle dva minuta, kuca tip i pita je l' to stan Sheat. Mama kazhe jeste. Onda lik kazhe da mu treba Andjela. Mama kazhe bolesna je. On kazhe da je dobio naredjenje da preda cvetje, da ga mojoj mami i ode... Sad, tu je bila porukica, neka pesmica... Naravno nije se potpisao...

"Ide bubamara

nema gde da spava

nashla krevetitj

gili, gili, gitj

Nasmeshi se :)))"

Brate ivane, ali gili gili gili????

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nocas sam objasnio "deci" [;)] u Daliju, kako mozesh izgledati urbano i lepo, a da pri tom nisi anoreksichni gej ili opsednut propadanjem i dizanjem iz bencha [;)]

nobles

ristekpa

style over subsistence!

Brate ivane, ali gili gili gili????

znaci...

[roflmao]

@topic:

uf uf.

tesko je mnogo bilo sinoc. malo cu da iskuliram sve to.

najteze mi pada cinjenica da se nikako necu prilagoditi na zivot u drustvu kakvo postajemo. mozda odem na istok, kao dobri stari Srba i ozenim Slovenku i zivim srecno negde gde je vazduh cistiji.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@topic:

uf uf.

tesko je mnogo bilo sinoc. malo cu da iskuliram sve to.

najteze mi pada cinjenica da se nikako necu prilagoditi na zivot u drustvu kakvo postajemo. mozda odem na istok, kao dobri stari Srba i ozenim Slovenku i zivim srecno negde gde je vazduh cistiji.

brate, da je meni toliko teshko kao tebi, pa ja bih se ubio.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...