Jump to content

Vojska ukinuta u CG


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a-HA! stija ne prati radnju fabule!

nick je deminutiv rl nadimka ali samo PISAN na nestandardan nachin..bar nama =o)

=o))))))

e fala ti kole, sta bih ja bez tebe ovde, uvek im sve lepo objasnis da ne moram ja da se cimam

lucky svaka cast kako te se plase,ja sam 6okiran

au poslednji komentar je bio opak..surovo nema sta..samo brat da svrne na forum i opet da napise samo vas gledam,tesko vama

a sto ja ovde moram stalno da se branim od nekih kritika to ne kapiram,jel sto sam zensko,jel sto nisam tela da dam sliku,jel zato sto ste svi zagor i ne znate ni sami sta da komentarisete pa ste meni nasli da kritikujete

Edited by maj4e

dovoljno i zrno je da srce uvek puno je

Link to comment
Share on other sites

jel mi treba dozvola za tako nesto?

erm ne. da ti treba dozvola verovatno ne bi ni bila ovde zar ne? :) al' pochinje da smara taj stav "ja sam riba, i ne dam vam sliku da bi ste vi shto vishe pisali po ovom topiku, a inache sam vrlo inteligentna i imam sliku ajnshtajna u avataru" ;)

a sto ja ovde moram stalno da se branim od nekih kritika to ne kapiram,jel sto sam zensko,jel sto nisam tela da dam sliku,jel zato sto ste svi zagor i ne znate ni sami sta da komentarisete pa ste meni nasli da kritikujete

pametniji popushta, kad budesh prestala da se "branish", smorice i njih da komentarishu ;)

pa ne ali kvaris deci zabavu

riba koja moze dve unakrst, ciji nik nije deminutiv nekog imena i koja ima avatar koji nema veze sa seksom na ovaj ili onaj nacin

mislim da ih plasis, zapravo

[xx(][:D]

Link to comment
Share on other sites

alo bre sejnte ti ne smesh da postujesh na zagor topicu ti imash stalnu devojku!

eh shto nisi lekar opshte prakse, da dobijem dzabe pregled kole [:D]

dosta tog prenemaganja, jel ovde neko ima neki specijalni tretman. nema. zezamo se svi i samo opushteno.

zhivorade, zhivorade.

maud has spoken.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...