Jump to content

Vojska ukinuta u CG


Recommended Posts

pa kako sad nedruzeljubiva...odakle to ispade nije mi jasno,ja sam samo iznela svoje misljenje i sacekala da cujem vase,to se valjda zove komunikacija il nesto slicno..nisam tela nikoga da iznerviram

sto se tice zenka,moje slika i ostalo..pa rekoste da ne kacim nista posto mi je uveta brat,jes da to nisam skontala ili da mogu skapiram kao neku uvredu za mog buraza al moja slika nakon ove rasprave je suvisna posto skontah da cete me izbaciti odavle uskoro :)

Edited by maj4e

dovoljno i zrno je da srce uvek puno je

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa kako sad nedruzeljubiva...odakle to ispade nije mi jasno,ja sam samo iznela svoje misljenje i sacekala da cujem vase,to se valjda zove komunikacija il nesto slicno..nisam tela nikoga da iznerviram

sto se tice zenka,moje slika i ostalo..pa rekoste da ne kacim nista posto mi je uveta brat,jes da to nisam skontala ili da mogu skapiram kao neku uvredu za mog buraza al moja slika nakon ove rasprave je suvisna posto skontah da cete me izbaciti odavle uskoro :)

jooooj, ne sekiraj se... mi smo samo matore dobrocudne mede u svom blesavom svetu, koje deluju surovo devojcicama iz grada, koje su se slucajno zagubile u dubokoj mracnoj sumi. [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ajnstajnka, stavi neki muski nick, dodji vamo za 2 nedelje, lupaj ko maxim po diviziji, postaces omiljena, a ONDA dodji na neko fag okupljanje, obucena u mantil, a onda baci mantil, digni majicu i vikni "siseeeeeeeeeeeee"

Svi ce da se razbeze

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ajnstajnka, stavi neki muski nick, dodji vamo za 2 nedelje, lupaj ko maxim po diviziji, postaces omiljena, a ONDA dodji na neko fag okupljanje, obucena u mantil, a onda baci mantil, digni majicu i vikni "siseeeeeeeeeeeee"

Svi ce da se razbeze

lol igore budalo =o) aj lepo se provedi na moru, vidim potrebno ti je =o)))

Link to comment
Share on other sites

Naravno da mi je potrebno.

Pokusavam samo da ukazem na specificnosti ovoga foruma, zbog kojih ga svi toliko volimo.

Znaci tesko ce biti nesto od serious-stava ovde :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Oooops! A mozda voli mlado meso [:D]

Hah, pa sad mi je jasno, njen prvi dechko je sluzio u partizanima i bio opaki macho tip koji je posle bitve na Neretvi prcao kao parovoz pa je sada hvata nostalgija [:D]

toliko o "ostavite devojku na miru" pristupu [:D]

you don't practice what you preach [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...