Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

sad sam izvalio da sam neprekidno uvlacio ruke :)

I moje sve slike iz Moskve su sa uvucenim rukama :) Taka klima sta da se radi, a i ja sam to isto skapirao tek kad sam dosao pa su me svi pitali sto nisam oblacio rukavice. A onda sam im ja objasnio da jesam imao rukavice :) S tim da sam ja bio u malo hladnije doba, kad je sneg vec uveliko.

Edit by Zwerko: Sta ti je kad se covek navikne da samo on koristi komp, uopste nisam skapirao da nisam ja ulogovan nego burazer, a njemu sigurno nije vise problem klima u Moskvi. I jos gledam nesto mi malo dugmica na forumu, a tek sam sad skapirao da nisam imao admin opcije.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I moje sve slike iz Moskve su sa uvucenim rukama :) Taka klima sta da se radi, a i ja sam to isto skapirao tek kad sam dosao pa su me svi pitali sto nisam oblacio rukavice. A onda sam im ja objasnio da jesam imao rukavice :) S tim da sam ja bio u malo hladnije doba, kad je sneg vec uveliko.

Edit by Zwerko: Sta ti je kad se covek navikne da samo on koristi komp, uopste nisam skapirao da nisam ja ulogovan nego burazer, a njemu sigurno nije vise problem klima u Moskvi. I jos gledam nesto mi malo dugmica na forumu, a tek sam sad skapirao da nisam imao admin opcije.

kakvo uvlachenje, kvalitetno stavish ruke u dzepove [:D]

P9110045.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa Dragane brate sa tim kurton lonama ruke bi mi bile najmanji problem :))

realno, sa tim "yellow bricks road" patikicama, hladnoca mu je najmanji problem. [;)]

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dragane, nemam ja nista protiv tebe lichno, ali jednostavno moram da budem kategorichan i iskren. Ja veoma volim jarke boje, ali ne primenjene tako da me prate toto, Strasilo, Limenko i Plashljivi lav. Jedina olaksavajuca okolnost jeste da si lepo upario trg i patike .

[;)]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dobio sam, dobio. [:p]

gistro [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja vidim jamajchansku mornaricu - a chim je mornarica tu, znachi da je vojska zauzela tu teritoriju [:D]

[jupi]

here be Rastafarian navy, mon. we be givin' Babylon a hell to pay...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...