Jump to content

WCG 2006 klanRUR Q3 duel


Recommended Posts

WCG 2006 klanRUR Q3 duel

26.8. subota, sava centar

Imali smo dosta zainteresovanih, zbog malog broja rachunara (10+1) smo ogranichili broj na 16 ljudi kako bi komotno odigrali turnir. Na srecu uvek se pojavi pola od prijavljenih. [^]

Igrao se Quake III Arena 1.32c i OSP 1.03a.

Podeshavanja: respawn 5 sek., timelimit 15, mape - pro-q3dm6, pro-q3tourney4, hub3aeroq3 i ztn3tourney1, rate 25000, snaps 20/40, cl_maxpackets 30-60, cl_timenudge 0.

Mashine su bile:

Matična ploča: Gigabyte MB GA-8I945P-G-RH

Procesor: Intel CPU P4 805 2.667GHz, FSB533,2X1MB, LGA775, Dual core

Memorija: Corsair 2x512 MB DDR2 PC2-4200 533 MHz CL4 (VS512MB533D2)

Grafička karta: Gigabyte VGA ATI RX1600 PRO 256MB PCI-e 128b DVI TV-OUT

Hard disk: WD HDD 160GB 7200 8MB SATAII

Optički uredjaj: DVD-RW 16XDL Black

Modem: 56K Intel Ambient HW

Operativni sistem: Microsoft Windows XP pro

Kući

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Niko, a gde je moj POV???

Buuuuuaaaaaaaa... smrc :(

GG Emilu jos jednom.

Svaka cast Zeru, i celoj ekipi iz ZR, i Vesketu, naravno :). Nicega ne bi bilo bez moje podloge.

Niku hvala za jos jedan lep turnir.

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

[pa klinac koji je strpao mish u kesu i gledao da li ga neko gleda (poshto jos nije uspeo da ishcupa kabl iz komp.a) i ja koji vichem sa strane a on me ne primecuje (sve dok nije dobio shamarchinu).

znahci nemash pojma koliko se ja nerviram shto nisam uvatio majmuna koji je sa UT turnira ukrao mish!

kosti bih mu slomio.

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

...trebalo mi je 12h da se ulogujem , zaboravio pass (:

u quake-u pobedjuje onaj ko je vishe u njemu...

iskreno, mislim da je remedy zasluzeno pobedio..

niko je pricao kako se cima po online turnirima, da je verovatno jedini pro igrach kod nas, mene je otkinuo ( igrao sam za samo jedan frag (: )

a ti djole, sad se zavuci u tamu svoje sobe i ne izlazi do sledeceg WCG-a..

drago mi je sto se stara ekipa videla (i ako desetkovana..), sto je pokazala KAKO se igra quake ( jel tako oxo (: ), i nadam se da su Juniori bar nesto naucili...

problem? mislim da je quake (i bogme sve igrice na WCG-u) suvishe favorizovan u smislu takmicenje-nadmetanje-ko ce biti prvi. Zaboravili smo da se igramo, sve se svelo na pobedu, zaboravili smo da je bitno ucestvovati-ne izgubiti-igrati se.

"Samo za RUR..." necu ni da komentarishem..

Sudije sa WCG-a, mislim da bi bilo najbolje da nabavite pendreke, ili elektro shok palice..za svaki slucaj...

sto se mene tiche..pa dugo vremena nisam izgubio. da da..i to mislim da nisam izgubio pamet/kontrolu, polomio misha, gadjao nitra tastaturom, lomio slusalice, udarao monitor, shutao stolicu...a za ostalo me bash zabole patka rodjaci...i sve mi se chini da sam nekako, proshao bolje od svih vas (:

poz

ob1*y2k*

http://y2kwor.org

Link to comment
Share on other sites

Ja bih iskomentarisao par mecheva zanimljivijih (:

1/2 finale vs zeroql - moji verovatno odigrani najbolje mech na turniru.

pro-dm6 - poveo je par fragova i kapiram da se zajebao kao ja na proslom wcgu kad sam poveo i pomislio "sad cu da ga ugazim". Kada sam ga ubio jednom, nekako je sve krenulo, tajmovanje + struja.... kapiram da je zero malo puko u nekom trenutku posto je kranji rezultat bio nekih 10tak razlike uz nevericu zrenjaninaca (:

ztn3tourney1 - ja izabrao mapu.. bilo u pocetku malo cimanja, frag za frag.... kad sam poveo 5,6 fragova razlike... krenuo da me stize... i onda se desio jedan blago recheno refleksi user posto nisam chuo nista... pred kraj partije, trceci LG-a preko mege do portala, zero mi izleteo s rejla i ja cimnem rejlom sa pola metrea ga nabodem i ubijem... i tako bi svega 1 razlike za mene.

sve pohvale za djoleta, ali zmija je zmija.

Finale Winnera vs fjuz.kakaglavashi aka Veske

1. mapa ztn3tourney1- Veske izabrao.... st ada vam kazem... rejlom me je sabio, strujom me je sabio, raketama isto... pri rezultatu 13:12 za njega, dolazi Mohican mrtvak i krene da mi prica nesto i pritiska tab i konzolu skoro ceo minut, sva sreca pa se veske i ja nismo videli ma mapi tada... na kraju vesketova (cilevanjem) zasluzena pobeda od 2,3 fraga razlike.

2. mapa hub3aeroq3 - jebiga.... zmija je previshe mocna na toj mapi (ima mnogo rupa za klizhenje po njima i zabadanje) i Veske predaje nakon 4,5 minuta.

3. Izvlacenjem pro-q3tourney4 - sta da kazem... veske je vodio valjda 10:2 u jednom trenutku i sabijao me je ko svinju, nisam znao gde se nalazim, nisam mogao da pogodim... a onda kad sam uzeo valjda prvu megu, nesto kvrcnulo, krenuo da ga stizhem (uz par njegovih greshaka)... u 14oj minuti frag za izjednachenje, poslednji frag ni sam ne znam kako sam napravio, posle me je jurio... i scena gde kod portala dole 7,8 sekundi pre kraja mene zabada rejlom, ja ostao na 10HP, a nisam od buke ni izvalio odakle me je grunuo... krenuo izgubljeno ka kiselini na 3 sekunde od kraja s malo helta... i nekako se trgnem, on me s ledja promasi rejlom, i tu bude kraj.... (:

sve pohvale za vesketa, ali zmija je zmija.

Veliko Finale

1. pro-q3tourney4... dobio me zeroql posto je pucao dosta bolje, ja nisam pogadjao nista (bio mi je visok sto, nisam navikao tako da igram), nema se sta reci... 10,15 razlike valjda, nisam siguran.

2. hub3aeroq3 - tamo se pre mecha cheatovao i stavio svoju torbu na stolicu da sednem na nju kako bi mi bilo lakse... i isplatilo se.. iako me je poveo 6,7 fragova, ja nemam pojma veruje mi kako sam ga stigao... ubio sma ga jednom... i sve vreme sam razmsljao, "ok, ubio sai ga jednom sad ce on tebe jos 4,5 puta" medjutim, nekako se desilo obrnuto (: i bio je zmijski sabijen 15 razlike....

sve pohvale za djoleta, ali zmija je zmija.

jos jednom hvala svima koji su mi chestitali. :*

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

i mi sa UT-om smo imali problema sa gashenjem servera!

kapiram da ste primetili kada sam se drao, psovao i skakao od besa :)

btw sve cestitke pobedniku, moj favorit nije pobedio, al shta da se radi, drugi put ;)

hehheh,..

a ljudi su chudo... na kraju sam setapovao passworde na mashinama i log-out chim se neko ustane jer budale odmah zasednu [8)]

i najjache shto likovi dodju i sednu za komp. i nabadaju pasword verovatno u fazonu usrace me ili pametan sam.. neku klinku sam pustio da kuca i merio kad ce da odustane, trebalo joj je 23 minuta da shvati da nece nabosti pass [:D][:D]

znachi lol....

sva sreca pa je ove godine sve ishlo bez problema i glatno, shto se tiche igracha, rachunara, mreze,.. [:)]

baa i vama su pokupili mashine pre nego shto si demoe skinuo?? :|

@overkind

ja mislim da sam uspeo da pokupim sve sa svih mashina, osim skrinshotova, bar po broju svake mashine.. ili ne uspevash da zabodesh pravi demo ili nije ni snimljen..

@sima

nemoj tako!? m.. za shta? moji utisci su pozitivni, sve je ispalo super, bez problema i doshli su ali svi kvejkeri... [8)]

@zmija

hahah mohikan.. hahahahhhhahah

mislim da je najjachi mech ti vs veske za winera i zeroql finale

@ob1

der,. der, dont kraj nau.. [:D]

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

nama se desila i sledecja stvar, ja ugasio monitor, iskljuchio mish i tastaturu i sve to. i doshao klinja, mislio da je komp ugashen, pa je stisnuo dugme za paljenje :D, i samim tim ga ugasio :D.

sledecji put cju da pazim malo vishe, pa cje batine da padaju, jebem ti bednike koji kradu misheve!

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

@niko...samo da znas kolko bi zivaca ustedeo meni il nekom od organizatora koji su bili cimani tamo da si nam posle rekao pass ili bar vratio na stari.

Trebalo je na tim racunarima da se igraju polufinala dote :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@niko...samo da znas kolko bi zivaca ustedeo meni il nekom od organizatora koji su bili cimani tamo da si nam posle rekao pass ili bar vratio na stari.

ha, znao sam da sam neshto zaboravio :D :D

beeeep, ko bi drugi smeo da stavi pasword..

ako vam password sada neshto znachi, mada chisto sumnjam da ne, javite da bacim na pm.. [^]

Trebalo je na tim racunarima da se igraju polufinala dote :)

ne seri nije trebalo, rekao bi mi neko neshto, laki,bole, zwer... uostalom bole je tih 10 za q3 ostavio i rekao da mogu "da zavrshim tur. i u nedelju ujtro..".....

NE LAZI!!!

Ti rachunari su bili slobodni tih sat vremena pre pakovanja samo zato shto smo stigli da zavrshimo turnir ranije i zato shto smo dobili binu za finala..

pravo si dete igore... :D (a ni ja nisam nishta bolji :P)

m.. reci mi noviji intel dual core je 905d oznaka? ili si rekao 850D??!

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio da su bili planirani za dotu, vec da bi mi olaksali tuzni zivot.

@CPU... imas 805 to je ovaj sto ja imam i sto je bio tamo i koji sam ti rekao da preskocis.

Nova intel serija (za koju mi imamo para, ne racunam CORE familiju) je 9xx serija.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hm:

Quake Returns to the World Cyber Games

2006

http://www.worldcybergames.com/5th/main.asp

The World Cyber Games has a reputation of being the most sensational global tournament for competitive gaming, featuring players from 70 countries and 6 different continents. This year's event will finally see the return of Quake to the WCG stage, being missing for three years previously. Quake is the game that began the eSports revolution in the Western world, and is considered to be the ultimate platform for pure deathmatch competition. For the 2006 finals in Italy, The World Cyber Games will feature a Quake 4 tournament entitled 'WCG 2006 Invitational -Quake4 All Stars-'.

Prizes for the Quake 4 All Stars 1v1 tournament are as follows:

1st place: $5,000

2nd place: $2,500

3rd place: $1,000

Prizes for the Quake 4 All Stars 2v2 tournament are as follows:

1st place: $1,000

2nd place: $500

http://www.worldcybergames.com/5th/fun/new...no=N06082810000

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...