Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ah, da Penant, dobro to sam zaboravio. OK to je druga sansa. A sut Alonsa nije sansa, jer onda ovde neko ne zna sta je sansa (a rekao bih da to nisam ja). Treba biti realan - Liverpul ne zna da da gol. Mislim da je to osnova zbog cega su izgubili, sto nemaju kvalitetnog napadaca (a bogme i ostale) koji znaju da zavrse. Zasto bi onda jedna takva ekipa trebalo da pobedi?

A sto se casti fudbala tice, tu nema sta da se diskutuje, to je moje licno misljenje jer, kao sto svi ovde dobro znaju, ne volim engleski fudbal.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Bole! \o/

A što se tiče priče kako je nezasluženo, kako je nepravda i slično - da se ne lažemo, i jedni i drugi su igrali užasno, i jedina prednost Milana je bio Inzagi. Ljubi ga majka. :*

A da, da ne zaboravim Rafu, velikog menadžera, sportsmena, čoveka koji ume da istrpi poraz - "OMG SVIRAN JE KRAJ 15 SEKUNDI RANIJE!"

Volim trenere koji krive druge zato što sami nisu uspeli da motivišu svoj tim. Ipak je to finale, s onako lošom igrom pobeda bi bila stvar sreće.

Uopšte, čini mi se da je trenerima engleskih prvoligaša uvek neko drugi kriv. Murinja ne treba ni spominjati, Ferguson krivi savez koji mu nije dao nedelju dana odmora pred meč s Milanom. Nema šta, ostrvski fudbal, ostrvska čast.

Shoosh, to je Barsa. Barsa nema odbranu. Ni golmana.

Edited by Ivan_tm
Link to comment
Share on other sites

pa u pravu je chovek, kad postignesh jedan gol u 89 od tad je svaka sekunda bitna. sudija je dao 3 min produzhetka, svirao posle 2.45 dok je u produzhetku izvrshena jedna, ili chak mozhda i dve izmene i jasno uochljivo zadrzhavanje vremena milana (kaladze 15 puta prebacuje loptu iz ruke u ruku prilikom izvodjenja auta. ipak je to finale lige shampiona jebem mu misha i pri onakvoj situaciji na terenu morao je bar tih 3 min da pusti da proteknu.

Link to comment
Share on other sites

Bole! \o/

A što se tiče priče kako je nezasluženo, kako je nepravda i slično - da se ne lažemo, i jedni i drugi su igrali užasno, i jedina prednost Milana je bio Inzagi. Ljubi ga majka. :*

A da, da ne zaboravim Rafu, velikog menadžera, sportsmena, čoveka koji ume da istrpi poraz - "OMG SVIRAN JE KRAJ 15 SEKUNDI RANIJE!"

Volim trenere koji krive druge zato što sami nisu uspeli da motivišu svoj tim. Ipak je to finale, s onako lošom igrom pobeda bi bila stvar sreće.

Mislim da poenta price o nezasluzenosti ne lezi u kvalitetu igre Milana, vec u tome sto su im progledali kroz prste zbog namestanja i korupcije

A jebiga o kakvoj toleranciji pricamo u finalu LS koji vrhunac sezone za svakog trenera, naravno da rade emocije i ako Rafa nije veliki menadzer i trener onda ne znam ko je?!

fml

Link to comment
Share on other sites

shto se tiche milana apsolutno mi nije jasno kako neko mozhe da kazhe, OMG MILAN VELIKI KLUB. postao je veliki klub od kad je doshao berluskini a dokazano je da su pod njegovim vodjstvom nameshtali utakmice. jel stvarno neko veruje da su namestili samo tih nekoliko za koje su ih i uhvatili ? ja neshto ne. i da me ne bi neko pogreshno razumeo, razlog shto ovo pishem nije shto gotivim liverpul vec zato shto milan i juve prezirem u svakom mogucem smislu. o stilu igre ne bih jer se ukusi razlikuju ali zaista mi nije jasno kako neko mozhe da gotivi prevarante.

Link to comment
Share on other sites

Može li neko samo da mi kaže, u koliko je finala igrao Milan od '91. i koliko je titula u LŠ osvojio?

A što si tiče gledanja kroz prste, pa po tome su FIFA i UEFA poznate. Maskeranu je Liverpul treći klub za 9 meseci, ne?

Romario isto igra za treći tim samo zarad hiljaditog gola? Liverpul je dobio mesto u LŠ prošle godine da bi branio titulu, iako to nije po pravilima, ne?

Zaobilaženje pravila je zaobilaženje pravila, šta god vi mislili o Milanu, Juventusu, ili Liverpulu. I stvarno ne vidim s čime vi ovde imate problem.

Edited by Ivan_tm
Link to comment
Share on other sites

Može li neko samo da mi kaže, u koliko je finala igrao Milan od '91. i koliko je titula u LŠ osvojio?

A što si tiče gledanja kroz prste, pa po tome su FIFA i UEFA poznate. Maskeranu je Liverpul treći klub za 9 meseci, ne?

Romario isto igra za treći tim samo zarad hiljaditog gola? Liverpul je dobio mesto u LŠ prošle godine da bi branio titulu, iako to nije po pravilima, ne?

Zaobilaženje pravila je zaobilaženje pravila, šta god vi mislili o Milanu, Juventusu, ili Liverpulu. I stvarno ne vidim s čime vi ovde imate problem.

Ahm, Maskeranov dolazak u Liverpul je cist kao suza, jedino je bio sporan njegov prelazak u Wes Hem

Ni FIFA ni UEFA ne priznaju Romariu hiljaditi gol, jer je racunao i neke koje davao na treninzima.

A zaobilazenje pravila nema nikakve veze sa namestanjem prvenstva i jos su uhvaceni sa prstima u tegli, eto to je sustina naseg problema, jednostavno mrzimo cigane! :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Romario je davao golove na nezvanicinim utakmicama ne na treninzima :)

IvanTm je upravu za trenere ali to da se bune pred kraj jer su osteceni za par sekundi ne rade samo engleski nego vecina trenera.

I prosle godine su bila drugacija pravila (sa izuzetcima) zato je Liverpul igra LS.

A da Barsa nema odbranu i golmana ROFL

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

:)

ok nije rofl samo nije tacno

Jeste!

E, eve ko sve, ali onaj Pipov potez na 2:0 kada ga je napucala lagana lopta, a on pao i previja se kao macem presecen je stvarno za udzbenike o ciganisanju.

Jao al' sam se tu smejao. :) Mada, ipak je on k'o trska na vetru. ;)

Link to comment
Share on other sites

E, eve ko sve, ali onaj Pipov potez na 2:0 kada ga je napucala lagana lopta, a on pao i previja se kao macem presecen je stvarno za udzbenike o ciganisanju.

sta, mislite da je folirao? jbg, ne znam ja, meni je izgledalo kao da ga je mnogo bolelo.

navijala sam za milan ali inace ne volim pipa jer mi deluje kao da (skoro) svaki gol postigne slucajnoscu

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

joj ala prdite :))

Barsa nema golmana i nema odbranu,end of discussion.

Milan je prevarantska ekipa u Calciu(kao i jebeno svi,imamo kvotu 1.5 na kaljari protiv Rome,1.35 kvota na X,toliko o tome koliko su svi posteni)

Zar stvarno mislite da u Evropi moze da se namesti tekma?Da izuzmemo bananu od Uefa kupa kad Gruzijci ili Grci hoce da zarade za leba.

Utakmica vrh losha

Milan sem 2 gola nijednu 100% priliku,samo onaj shut Kake u prvom poluvremenu

Liverpul je imao dve prilike,i dva shuta iz daljine i to je to...

Kujt jednom nije bio u ofsajdu,kao i Kaka ali su mu svirali zbog Pipa a imao je izlazak ka golmanu...

o onih 15 sekundi necu da komentarisem,ne bi se nista desilo,ali mogao je Fandel da odradi to do kraja kako treba

Liverpul je izgubio zato sto je igrao samo sa Kajtom napred,da je igrao Tajger Wuds(jel on povredjen?) ili Piter od pocetka umesto Zendena,bilo bi to mnogo bolje...poenta je da je Rafa hteo da neutralise njihovu igru,a ne da nametne svoju i to ga je kostalo po meni trofeja...

Anceloti je polutrener

Pipo je bog

to je to

Lock the topic :))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ok barsa nema odbranu mrzime sad da pisem zasto nije tako a i ovo je topic o ligi sampiona i barsi tu nije mesto ;

A da kazem IMA IMA je glupo :)

Kad bi Gruja otvorio skolu fudbala ja bih stalno dolazio na predavanja !!11 [:D]

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...