Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

milan? kakav milan? ne zasluzuju da budu ni u polufinalu zbog namestaljke... mrsh....

btw bravo grujo mi te volimo za recenziju trenutnog stanja fuzbala, pun pogodak :)

zar je chudo sto je italijanski fuzbal u buli posle onolike blamaze sa namestaljkama?!? bolke ne volim danashnji milan, sorry... nekad sam ga obozavao, ovo danas je sramota za fudbal ....

veceras englezi standardno solidni, navijanje nenormalno za primer kako se fanaticho navija bez trunke nekorektnosti i bez milion baklji koje smaraju vec duzi niz godina...

komentator treba malo manje da pricha, morao sam da utisham, eh da mega pown za onaj urlik kod ofsajda :D

btw znali se jel igra vidic sutra?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Liverpul zasluzeno(bar moj neki utisak)

i sto je rekao moj ortak,Liverpul jebeno ko god igrao,ima srce,dzaba timovima ko Inter i Celzi sve pare ovog sveta kad nece nikad nesto znacajnije uraditi

sutra samo Milan da pobedi i ubijam nekog Kineza za pare i palim za Atinu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Draganche, dobishe tvoji po pichki opet [:D]

Sutra samo milan da prodje, i to je to, ko shto kaze grujan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Utakmica je bila ista kao i prva,Chelzi donekle bolji i konkretniji samo sto je ovaj put Liverpul dao gol,ali tesko da zasluzuju da se nadju u finalu.Inace,Murinjo bolje da je dao nekom detetu da mu izabere igrace koji ce sutati penale...ono je katastrofa.Kao sto rece Saint,kad su dosli penali na red to je bio kraj.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ajde malo da ne verujemo Mourinhovim glupostima o tome kako je bolji tim ispao. ;)

Chelsea je bio bolji u prvoj utakmici (narochito u prvih pola sata) i mogao je da dobije sa vishe od 1:0...

Liverpool je bio za klasu bolji u prvih 25 minuta druge utakmice i generalno je bio opasnija i konkretnija ekipa na Anfieldu. Isto je moglo da bude ubedljivije od 1:0, te su penali potpuno pravedan ishod dvomecha.

ali tesko da zasluzuju da se nadju u finalu

Da... Trebalo je Barca i Chelsea da igraju u Atini. :P

I jedan highlight sa domatjeg chelsea fan foruma by iggy_colletivo:

'Terry is living??

what do you think about this??'

[:D]

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ali ron geremi da sutira penal, pa to samo lud covek moze da odredi..

i celavi mamlaz roben koji se namrstio i napuco znao sam da ce da promasi, tako mu i treba, cigan raspali..drago mi je zbog onih navijaca i svih koji navijaju za lpul, stoput su gotivniji..i da je kajt samo malo bolji napadach ne bi ni bilo penala

Link to comment
Share on other sites

mislio sam de ce kisa vise da odgovara englezima al' sta ja znam...sve u svemu milan zasluzeno vodi (mada nisam ocekivao)...sto se tice igre pojedinaca u prvom poluvremenu vredi izdvojiti gatuza(zaustavio indisponiranog pevca(ronalda) u svakom pogledu), kaku(povuce 2 igraca minimum sa sobom), sedorfa(stara lisica je iskusno postigla gol), i donekle oddo(mada oni njegovi centarsutevi izgleda gadjaju cavke no nebitno)gg...

Da be, da be...

CyberProUnited

Link to comment
Share on other sites

Ajde malo da ne verujemo Mourinhovim glupostima o tome kako je bolji tim ispao. ;)

Mozes ti njemu verovati ili ne ali upravu je kad kaze da Chelzi igra duplo vise utakmica od Liverpula i da su mu igraci iscrpljeni.Sto se tice Chelzi - Barsa finala...nemoj me vredjati,svi znaju da ne volim Spance [:D]

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

duplo vishe tekmi ? Koje je to glupost, imaju 5-6 tekmi vishe zbog 2 kupa i to je to, niko mu nije kriv shto je na sredini terena nagomilao igrache, a nije kupio odbrambene..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHAHAHAHA

Idem da se napijem :]

manchester je JEBAN svih 90 minuta!

KAKA najbolji fudbaler sveta!

Seedorf motherfucker!

and....

and.......

and...........

VODJA MILANA

JEDAN JE G E N N A R O G A T T U S O

THIS IS SPARTAAAAAAAA!!!!!!

gattuso_italien2.jpg

[claps][claps]

MANCHESTER P W N E D !

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

izvinite Sting i Weasel, dosta vam je i polufinale [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da se ponovi 6 dvomecha misljenja sam da Milan ne bi ovako fenomenalno odigrao i u obe tekme zasluzeno otkinuo Mancester...

ALI JEBENO NIKAD NISAM OVAKO SRECAN BIO,SMRDLJIVI MANCESTER DA ISPADNE OD NIKAD SLABIJEG MILANA,ZNACI JOJ KAKO SAM SRECAN,SAMO MI JE KRIVO STO PIPO BOG FUDBALA NIJE DAO GOL,ALI NEMA VEZE...sad je vreme da se smislja plan kako otici u Atinu...hvala kurcu da im sreca vise okrenula ledja,posle tekme sa Evertonom doslo mi da placem koliko ih sere...jebote kako ih je Milan demolirao,znaci ovakav Milan ne pamtim kad sam gledao...ma dosta kenjam ionako ne mogu da dam objektivni sud ove tekme posto volim Milan,uf kako me boli kurchina sad,eno Mancesteru premijer liga,nek se jebu sa njom...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...