Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam gotivan mi je albelda kad vidim da ekipi lose ide a on krene da se dere i ide od jednog do drugog i bodri i krene da trci i daje 150 odsto mogucnosti..a istina je da ima tu crtu gluposti da je cesto preostar i druga da ponekad pravi faulove bez potrebe na incidentnim mestima..ali je mocan..i nismo pomenulie esijena iako on izlazi iz uokvirenog dmf formata..covek je univerzalni vojnik, ja mislim na gol da ga stavi covek bi znao..mada i on udara previse

p.s. mislim da je na celu tih gluposti, tj najbolnija - prodaja tijerija anrija arsenalu od juventusa. 98 ili 99

za nekih 8 mil evra, tako nesto..uz konstataciju da `nije dovoljno kvalitetan da bi igrao za juventus`

muahahahaahahahah

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Esijen i Drogba su spasili Celzi totalnog posrtanja kad su imali onu krizu povreda oko nove godine...koji je samo car taj Esijen,covek od 1og minuta samo daje gas a u 90om eksplodira :))

nego u pravu je Jack,Makelele kad je otisao iz Reala to je bio kraj,prodaju jednog od najinteligentnijih dmfa i dovedu Gravesena i slicne degene :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja danas od lige shampiona sam hteo igrati Mancestera kechinu ali s obzirom da igra Pipo,a i da Mancesteru fali cela odbrana,odigrao sam 6+ ofsajda na kvotu 1.8 i vezao sa gremiom,graysom i halifaxom :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gabrijel Hajnce i Ves Braun..

direktno iz pakla dosli da igraju odbranu za mancester..izgledaju ko u pesu kompjuterski vodjeni igraci kad igraju pogubljeno odbranu i sudaraju se..tuga,kaka im dao gol, a ferdinad i vidic placu na klupi sto ne igraju..cast brazilcu al ne bi dao ni prvi ni drugi gol fer-vid odbrani..

nek slave ako izvuku 2-2

p.s. a kristijano NIKOM ne da loptu

Link to comment
Share on other sites

runi koji konacno pocinje da koristi bar pola svog velikog znanja..

al ne verujem da niko nije pomenuo PASCHINU skolsa kod drugog gola..

ronaldinho se uvuko u njega..

a ako je do fudbala da milan nesretni prodje onda aukurac s fudbalom..

imaju samo jednog gotivnog fudbalera i cela igra zavisi od njega..nedo bog da se povredi, sa zvezdom bi se kidali..

Link to comment
Share on other sites

@bolkonski- sto je sramota da 3 engleska kluba budu u polufinalu??? da mozda ne igraju brz i dinamican fudbal? jel im se igra bazira na opstrukciji igre protivnika? daj covece, ako neko treba da igra u finalu lige sampiona onda je to jedan engleski klub.

neocekivano puno golova i lep fudbal veceras. iskreno, nisam ocekivao da ce se vratiti posle bede u prvom poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...