Jump to content

WCG 2006 DO YOU HAVE WHAT IT TAKES?


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cika doktore da li ste vi svesni da ste vi ovim postom upravo potvrdili da sve sto sam ja reko je bilo ispravno posto ste se prebacili na temu mog tipa postovanja,a za ono bacanje hteja vam moze svako potvrditi posto si smorio jel od kad si dosao na forum smaras sa tvojim pulenima realno pogledaj svoje postove

i jeste ja sam onaj sto je reko to :)

ja bi stvarno prico stobom al jebiga nista te ne razumem sta da radim mozda sam pglu il udarile godine il kojije kurac ne znam al jebiga tojeto ... [:0]

kanterasi disuju svaka bitanga moze da igra jebeni kanter za vor treba malo i mozga da se ima a i refleksa a za kanter samo mis tastatrura i dobra volja tako da kanterasi sagni te se na crevo vorkraft rula!!!!

Link to comment
Share on other sites

da,glupi counterasi,sta oni znaju [:)]

ja to samo da se pridruzim vecini.... [:D]

ae malo iskulirajte ^^ , mada sto se mene tice i ne morate [:p]

Recimo tebe smatram za finog kanterasa :)

Daleko od toga da su svi minimozgici. Ali moras priznati da ima i smehotresa :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja bi stvarno prico stobom al jebiga nista te ne razumem sta da radim mozda sam pglu il udarile godine il kojije kurac ne znam al jebiga tojeto ... [:0]

kanterasi disuju svaka bitanga moze da igra jebeni kanter za vor treba malo i mozga da se ima a i refleksa a za kanter samo mis tastatrura i dobra volja tako da kanterasi sagni te se na crevo vorkraft rula!!!!

Cikice kako zivot cikice... mislim lol

sta ti tacno nije jasno tvoj PULEN JE IMAO PREDNOST NAD JURIJEM TIME STO JE PAUZIRAO 3 SATA A OPET JE POPUSIO sad jasno?:)

Pogledaj svoje postove od kad si se registrovao i videces da su svi vezani za hvaljenje svojih pulena,sto jako smara

kapis?

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

U Csu brate uzmesh misa,tastaturu,sluske,i napravish neku taktiku,i najbitnije je da si precizan i dobijash 100%,nema tu bash nekog mozga,nema tu imba orc,elf etc. etc. Nema tu tolko bash mozganja...ipak je RTS RTS ...a FPS JE FPS,i ja sada stvarno ne znam gde treba vishe pameti,a sto se tice zvuka no comment decko.I onda kada krenete da vristite kako ste nekog ubili kao TOOOOOOO,WOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAA,JEBI MU KEVUUUUUUUUUU TOOOOOOOO,znaci kada bi ja tako vikao za svaku ubijenu jedinicu ili nekog heroja .... Idiotizam skroz,ne pljujem CS ali kolko vidim jedini tu normalan od vas svih je Fica :)

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

svaka chast na topicu, josh jedan zreo za kljuch, od wcg-a smo stigli do kantera i gojaznosti.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...