Jump to content

WCG 2006 DO YOU HAVE WHAT IT TAKES?


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fensi tastature... ima li iceg goreg od toga :))) ima... veliki procenat cs player-a... bilo je dovoljno 10 minuta u gaming zone-u da shvatim da bez prave patkice ne vredi dolaziti u sc na neko ozbiljno igranje...

sto se tice konkurencije... mislim da je ona ubedljivo najjaca u wc3... mozda ghost nije bolji gamer od vanilice (samo mozda)... ali gledati wc3 turnir je mnogo zanimljivije... kada bi se neko usudio da napravi kladzu u sc-u ja ne bih morao da radim do kraja zivota (bez namestaljki u moju korist :) )...

a sto se tice slash-a... on je skroman decko... biti gotovo anonimus i upasti u top6 je svakako uspeh... o noniju i da ne pricam...

ono sto me raduje je da ce predstavnik u wc3 biti covek po mojoj meri... beskompromisan borac... atipican igrac...

i na kraju ono sto me najvise raduje... izgleda da su prestale price o imba shit-u... lame-u i ostalim glupostima... prelezane su one decije bolesti... svako ko izgubi moze da bude naduven i crven u licu... ali to ne bi smelo da ga spreci da pruzi ruku pobedniku...

organizaciji imam samo da kazem gj od jednog nepristrasnog posmatraca...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Guest LoLxDlol_

Ja se nadam da ce Ghost osvojiti WCG [:D][:D][:D][:D][:D][:D] , a u najmanju ruku doci do 1/8 finala [:D][:D][:D]

Brate ae malo iskuliraj sa tim "big grinovima" u svakom tvom postu ih ima minimum desetak, to bode ochi...

Unless... ako to nije od nekih psihoaktiva [;)]

Link to comment
Share on other sites

Jeste .

A ti nemoj da gledas zaobidji samo nemoj da mi se pravis pametan .

sta cu kada volim da stavljam a nije djabe stavljeno da nemoze da se koristi.

Bash imas komplekse :D

Da da dodam sta tebe u ostalom boli kurac za moje smajlije ?

Link to comment
Share on other sites

fensi tastature... ima li iceg goreg od toga :))) ima... veliki procenat cs player-a... bilo je dovoljno 10 minuta u gaming zone-u da shvatim da bez prave patkice ne vredi dolaziti u sc na neko ozbiljno igranje...

sto se tice konkurencije... mislim da je ona ubedljivo najjaca u wc3... mozda ghost nije bolji gamer od vanilice (samo mozda)... ali gledati wc3 turnir je mnogo zanimljivije... kada bi se neko usudio da napravi kladzu u sc-u ja ne bih morao da radim do kraja zivota (bez namestaljki u moju korist :) )...

a sto se tice slash-a... on je skroman decko... biti gotovo anonimus i upasti u top6 je svakako uspeh... o noniju i da ne pricam...

ono sto me raduje je da ce predstavnik u wc3 biti covek po mojoj meri... beskompromisan borac... atipican igrac...

i na kraju ono sto me najvise raduje... izgleda da su prestale price o imba shit-u... lame-u i ostalim glupostima... prelezane su one decije bolesti... svako ko izgubi moze da bude naduven i crven u licu... ali to ne bi smelo da ga spreci da pruzi ruku pobedniku...

organizaciji imam samo da kazem gj od jednog nepristrasnog posmatraca...

To je zato sto se vecina wc3 scene odavno poznaje i u extra su odnosima, totalno drugacije od drugih igara koje sam gledao na wcg-u, eventualno i za sc sam izvalio da je extra atmosfera, iako ne poznajem nikog sem vanile i hica...

retired...

Link to comment
Share on other sites

realno bez ljutnje smaras malo sa tim uzdizanjem svog pulena u nebesa decko je dobio sweet-a svaka cast ali ga je jurica utabo u zemlju igrajuci 3 mecha BEZ pauze sto je mnogo veci psihicki napor nego ladjenje jaja tvog igraca 3 sata da se nelazemo kad imas 3 sata izduvas jedes razmislis sta ces protiv svih potencijanih protivnika koju mapu imas sta ces da radis dok juri samo play game play game tako da to sto si reko ide u korist tvog "pulena"

dok se oko onog dela sa counterashima skroz slazem totalno si upravu ne mozda zato sto je elitnija igrica(sto se isto slazem ali to su nasa misljenja :))) ) nego zato sto jebiga dekoncetrise da highliju daju prostoriju on kaze ko moze ko ne moze mislim on tera mene sto? kao smetas jel se neko zalio nije sto seres fazon zatim counterashi smaraju za sve pare znaci deruse ko neardetalci jel su upucali u igrici puskom :) lika wow to bi bilo ko ja kad bi se drao kad ubijem arcerku wow ubio sam u igrici nesto...mislim skroz retardirano znaci da se highliiju da deo de on SVE KONTROLISE ko ulazi ko igra ko kome smeta tastature na wcg-u sam cuo od drugih da su bile ocajne da f1 nisu mogli da nabadaju ja sam nosio moju i ne znam mishevi su mi bili dobri :) monitori dobri stolice KEVA znaci :) samo npr jurica kaze jel moze svetlo nevidim tastaturu on kaze ne moze smeta counterashima mislim .... stvarno zato kazem da treba posebna soba sound proof od counterasha :) hehe

OMFG dal ste vi normalni pa normalno je da ce cs da bude na prvom mestu ti kad igrash war mozes da pustish i muziku sto da ne cujesh mozda korake odakle ti dolazi vojska a mi za cs moramo da cujemo svaki jebeni shum a to dranje je da nad glasmo jedni druge .

Edited by kobrica2004

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

OMFG dal ste vi normalni pa normalno je da ce cs da bude na prvom mestu ti kad igrash war mozes da pustish i muziku sto da ne cujesh mozda korake odakle ti dolazi vojska a mi za cs moramo da cujemo svaki jebeni shum a to dranje je da nad glasmo jedni druge .

"odakle ti dolazi VOJSKA"????!!!

otkud ti znas da li muzika smeta wc3 igracima? elem to je sve nevazno, poenta je da su wc3 igraci keva za kanterase i da su uradili daleko vise i da niste upola naseg kalibra i da niste zasluzili da imate bolje uslove, a kao sto tebe ne zanima da li nama trebaju druge tastature, bolji misevi i mirnija atmosfera za igranje tako i mene boli paja da li vi treba da se "nadglasavate"

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

OMFG dal ste vi normalni pa normalno je da ce cs da bude na prvom mestu ti kad igrash war mozes da pustish i muziku sto da ne cujesh mozda korake odakle ti dolazi vojska a mi za cs moramo da cujemo svaki jebeni shum a to dranje je da nad glasmo jedni druge .

Zvuk je podjednako bitan i u waru...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Zvuk je podjednako bitan i u waru...

bitan za sta ? koliko sam cuo naj bolji wc3 igraci slusahju muziku dok igraju jer ih to smiruje a po cemu je neki wc3 igrac uradio vishe od neke cs ekipe ? koliko znam niti ste ikad proshli grupe na wcg-u niti na eswc-u niti bilo gde napolju tako a isti ste raspada se mp scena pa ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

bitan za sta ? koliko sam cuo naj bolji wc3 igraci slusahju muziku dok igraju jer ih to smiruje a po cemu je neki wc3 igrac uradio vishe od neke cs ekipe ? koliko znam niti ste ikad proshli grupe na wcg-u niti na eswc-u niti bilo gde napolju tako a isti ste raspada se mp scena pa ?

Lose si cuo... Ostatak texta me mrzi da komentarisem...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Sine kobrice upravo si dodao jos jednu potvrdu za neke teorije.

Ajde da se zaustavim ovde.

Ako nista drugo igraci wara/sc-a/fife/blabla ne kradu po supermarketima u inostranstvu i ne hvale se kako su se mrstili SK-ovcima.

Gj ghost, GJ ko god da je osvojio Counter.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

MA DAJ smesni ste bre kanterashi i vi vash zvuk,gledao sam wcg jakoooo ste cmekni mozete da se sagnete svakom wc3 igracu a najvishe meni .......ako neko misli da zvuk nije bitan u wc3 onda je stvarno debil i neshvata igru ,zato ponavljam sagnite mi se !!! [:p]

Link to comment
Share on other sites

Guest LoLxDlol_

bitan za sta ? koliko sam cuo naj bolji wc3 igraci slusahju muziku dok igraju jer ih to smiruje a po cemu je neki wc3 igrac uradio vishe od neke cs ekipe ? koliko znam niti ste ikad proshli grupe na wcg-u niti na eswc-u niti bilo gde napolju tako a isti ste raspada se mp scena pa ?

^ Aha, znachi prichala ti je mama o meni, ja volim da slusham ziku dok igram...

Link to comment
Share on other sites

Sine kobrice upravo si dodao jos jednu potvrdu za neke teorije.

Ajde da se zaustavim ovde.

Ako nista drugo igraci wara/sc-a/fife/blabla ne kradu po supermarketima u inostranstvu i ne hvale se kako su se mrstili SK-ovcima.

Gj ghost, GJ ko god da je osvojio Counter.

owned

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...