Jump to content

Ko hoce da pravi cs mape


Semtex

Recommended Posts

Za pocetak ja zam zoli nevsam na ovom forumu ali zelim svima da pomognem sto se tice cs 1.6 mapinga

nasao sam jedan izuzetno lak program... i to pre tri godine i skroz sam ga prostudiro dako da znam sve...o cs mapingu i za hl2 i za ono srane od cs onaj sorce, ali najvise radim cs 1.6 mape.TAKO KOGA ZANIMA KAKO SE RADE NA NAJLAKSI I NAJBRSI NACIN MAPE ILI KAKO DA NAPRIMER OTVORIMO DE_DUST2 I PREREDIMOGA PO SVOME>>>>ZA DETALNIJI OPIS PROGRAMA NEK SE JAVI NA pik_planeta@yahoo.com

ijos nesto za kraj daje uz program dedaljno objasnjenje na srpskom uz pomoc slika

DAKLE JAVITESE

Link to comment
Share on other sites

Za pocetak ja zam zoli nevsam na ovom forumu ali zelim svima da pomognem sto se tice cs 1.6 mapinga

nasao sam jedan izuzetno lak program... i to pre tri godine i skroz sam ga prostudiro dako da znam sve...o cs mapingu i za hl2 i za ono srane od cs onaj sorce, ali najvise radim cs 1.6 mape.TAKO KOGA ZANIMA KAKO SE RADE NA NAJLAKSI I NAJBRSI NACIN MAPE ILI KAKO DA NAPRIMER OTVORIMO DE_DUST2 I PREREDIMOGA PO SVOME>>>>ZA DETALNIJI OPIS PROGRAMA NEK SE JAVI NA pik_planeta@yahoo.com

ijos nesto za kraj daje uz program dedaljno objasnjenje na srpskom uz pomoc slika

DAKLE JAVITESE

Radio bih ja sa toboma ali moj sat je preskup i za vivendi.... tako da ono fo!?
Link to comment
Share on other sites

sto se voodoo i s3mt3x ne udruzite pa zajedno ne napravite mapu...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ims na fpsbanana gomilu lose napravljenih mapa...probaj koju i veruj mi proce te zelja da pravis bilo sta...btw jedna mapa za counter koja nesto vredi a nije officijalana je aim_map....a ostale su dela nekih netalentovanih lozana...

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

1). Mislim da se svako ko je u zivotu igrao cs 1.6 bram nekad pitao ili se pita kako da napravi jednu ok mapu koju nece okaciti ni na jedan sajt vec ce je prodati nekom klanu....2).Mnogo je lakse praviti mape za nekoga pa da ti on plati jer ako pravis neku veliku mapu tipa de_dust2.... i niko ti nista nekaze ili tako nesto onda posle nedelju dana ti je dosta pravljenje mapa i vise tie muka hvata kad vidis neku svoju mapu jer znas da ti to mozes bolje i onda pocinjes da radis na jednoj mapi mesecima dok ona nebude bila savrsena i bez jednog baga......ali caba sve to ako nemas ljude ko ji te podrzavaju....

\\/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////\\//////_>

Tako da oni koji stvarno imaju ideju za neku novu mapu nek mi se jave ja cu im pomoci

+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+--+-++-+-+-+-+-+-+-+-+-+

+-+-+MSN pik_planeta@yahoo.com+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

Link to comment
Share on other sites

druze kontam promasio si forum

ovi ljudi ovde igraju samo standardne mape koje se igraju na turnirima

a ti kartone ne lupaj gde se vraca cs ko to igra? :D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

druze kontam promasio si forum

ovi ljudi ovde igraju samo standardne mape koje se igraju na turnirima

a ti kartone ne lupaj gde se vraca cs ko to igra? :D

dobro sada shto smo ja i ti prestali ali ima onih koji igraju...pa wcg je bio sad... :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Dragi citaoci ja sam stefan imam 14 god i yelim da pravim cs mape.da li mi neko od vas moze pomoci da mi kaze kako se zove program za pravljenje mapa,i ako zna pokazati kako funkcionise.moj br.0654043585 javite se sto hitnije.Unapred hvala!

gej za druzenje ... 0654043585 ... trandze dobrodosle xDDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...