Jump to content

RUR Stand @ WCG 2006.


Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidim ja da cemo gospodin tripkovic i ja da se malo bolje druzimo u mojim buducim posetama rodnom gradu

Joj, kako treba da odemo na burek sa shunkom i sirom tamo. Meni je to bukvalno obavezno kada sam blizu Slavije pre podne. Jel te ufatio Laki sindrom ne daj boze pa si se vratio? :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Burek sa sunkom i sirom? Zar tako nesto postoji? Izgleda da cu morati da izadjem sa dorcola, tamo stvarno vise nema nista zanimljivo da se proba, barem sto se hrane tice.

Ma kakav laki sindrom, ja sam ovde to stay! Al eto mene oko nove godine, pa cemo vec videti za neku posetu obliznjim svetilistima hrane i pica.

Link to comment
Share on other sites

uveta aj ti nama lepo priznaj gde drzhish taj teleportacioni uredjaj? =o) znachi kad postujesh konstrukcije su ti kao da si u cheskoj, ali iz petka u petak te vidjam na rhh-u (ok na rhhu ima alkohola ali da haluciniram tvoj lik bilo bi malo mnogo ;o)))

Link to comment
Share on other sites

@ uveta - B'te uveta, pa zar je moguce da toliko ne znas? Burek sa sirom i sunkom postoji od sredine devedesetih, i to na jedno 20 lokacija u gradu.

@ kole - Ne brini, docice uveta i na ovaj rhh, iako nije u zemlji. Teamspeak + kamera ;)

Link to comment
Share on other sites

Burek sa sunkom i sirom? Zar tako nesto postoji? Izgleda da cu morati da izadjem sa dorcola, tamo stvarno vise nema nista zanimljivo da se proba, barem sto se hrane tice.

Ma kakav laki sindrom, ja sam ovde to stay! Al eto mene oko nove godine, pa cemo vec videti za neku posetu obliznjim svetilistima hrane i pica.

Stvarno si bre... Loki, Loki, holesterol, aha. Ovde imas masno, al je prirodno, a to u trpkovicu stvarno vredi, videces :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Nemoj be lale, pa ja dalje od svog bosanskog bureka na dorcolu ne vidim, znaci kad su krenuli da prave sa pecurkama ljudi su se masovno krstili, sta bi tek rekli na sunku i sir :))) Bogohuljenje, eto sta!!

Pa ako vam budu falili igraci na rhhu, pravac battle.net, neka private igra nek se sredi pa mogu i ja da vam se pridruzim. Cisto ako vam budem nedostajao previse.

Kole, ti razmisli malo, povratna karta do praga je 3.5k dingera a put traje 12 sati, jos sam i sve vize sredio na duzi period, milina. Sto vam ne bi u tom slucaju navracao malo cesce :))

Nikola, dogovoreno!!

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam samo jedared ishao basem do gore i od tada slovake mrzim na dobar dan...svaka tebi chast na nervima.

a za burek - pa vecina nas ne jede pravi burek nego pitu sirnicu...ok to ima veze sa chinjenicom da se masom u bureke po gradu trpa bredju meso pa je sa sirom manje opasno po zhivot =o))

mislim da cu ovaj post da zavrshim najlepshim komplimentom koji pravi pushkarac mozhe da da pravoj zheni: " Sva si mi ko burek s jabukama, slatka, a masna!" \o/

Link to comment
Share on other sites

koji pravi pushkarac mozhe da da pravoj zheni: " Sva si mi ko burek s jabukama, slatka, a masna!" \o/

dobro kole, jel smo se dogovorili da nema vise izmisljanja reci, posebno onih koje cak tako izmisljene i mogu ponesto da znace :>

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam samo jedared ishao basem do gore i od tada slovake mrzim na dobar dan..

1. ajmo malo lakše sa 'mrzim'

2. sad te trkeljišu na ulazu u eu (horgoš u prevodu), između članica je wave on fazon

3. sa mnom se uvek siti ispričaju iako nemaju kako da znaju da sam njihov, poslednji put su me pitali dal mi je perica ognjenović neki rođak :))

Link to comment
Share on other sites

lol za moj typo, lale daj prepisku! ;oP

a ivane, sta da ti kazhem, slovacka granica mi je na "avoid at all cost" listi i od ove mrzhnje mogu samo da odem u totalnu indiferenciju, a ti ako se poistovecujesh sa gomilom retarda sto maltretiraju ljude samo zato sto mogu sta da ti kazhem, izvini...

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam samo jedared ishao basem do gore i od tada slovake mrzim na dobar dan...svaka tebi chast na nervima.

Znam o cemu pricas kole, ja se samo secam jedne svoje avanture na slovacko-madjarskoj granici kada je bus cekao 2,5 sata zbog pasoske kontrole. Doduse, isto tako se i secam pauze od 3,5 sata na horgosu, al to stvarno nismo imali srece sa granicarima. Vremena se menjaju, sada vise nije kao nekad, na grani se provodi oko 5, 10, 15 minuta max.

Granice izmedju novopecenih zemalja eu nisu ukinute, ali su objedinjene, tako da vasi mili pasosi ne prolaze kontrolu dva puta, vec samo jednom.

Link to comment
Share on other sites

3. sa mnom se uvek siti ispričaju iako nemaju kako da znaju da sam njihov, poslednji put su me pitali dal mi je perica ognjenović neki rođak :))

PERO PERICE ZVEZDINA PERJANICE

PU

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

brate pa reci ti meni ima li ista lepshe nego rano jutro na makedonsko grchkoj granici kod onok kazina i ONOG WCa?

Ako mislimo na isti wc, taj je svakako cudo. Ali smo mi srecom tamo bili u sred mraka, pa se nismo puno odvajali od busa, osim par nas koji smo okusali srecu u klonji. Morao sam da drzhim podignute nogavice da ne bih slucajno "umochio".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...