Jump to content

Detaljniji / ozbiljniji /zvanicniji topic za dota@wcg


f4ts0

Recommended Posts

Ajde molim te odradi kopi/pejst deo iz najave gde se kaze da ce se igrati ap, ok?

Znaci u grupama -LMAP (prvo bira sentinel, pa 2*scourge, pa 2*sentinel, pa 2*scourge, pa 2*sentinel, pa 1*scourge) bas kao na cal ligi.

Znaci AP se nece igrati sigurno.

TP nije LM u cal ligi, bar ja tako mislim, mozda gresim. Mislim da tamo igraju upravo ovako kao sto sam napisao gore.

Finalni deo ce biti TP bo3. Ono "ili lm ili tp" je ostavljeno cisto kao opcija. ALi igrace se TP bo3.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ajde molim te odradi kopi/pejst deo iz najave gde se kaze da ce se igrati ap, ok?

Lmap(sesti post na ovom topicu,znaci -lm = league mode,ap = allpick )

Znaci u grupama -LMAP (prvo bira sentinel, pa 2*scourge, pa 2*sentinel, pa 2*scourge, pa 2*sentinel, pa 1*scourge) bas kao na cal ligi.

Da tako je prvo setntinel pa scourge etc,samo sto sentinel moze da bit heroje iz scourga i obratno sto = ap,i tako se ne igra u cal ligi vec se igra -lm.

Znaci AP se nece igrati sigurno.

Da ako ostanu ova pravila igrace se Ap samo ces imati 20 sec da odaberes heroja naizmenicno.

TP nije LM u cal ligi, bar ja tako mislim, mozda gresim. Mislim da tamo igraju upravo ovako kao sto sam napisao gore.

Da team pick se igra u cal ligi samo imas 20 sec da odaberes heroja to je -lm.

Finalni deo ce biti TP bo3. Ono "ili lm ili tp" je ostavljeno cisto kao opcija. ALi igrace se TP bo3.

Zato bi se grupe igrale -lmap a finalni deo -lm malo je glupo...neka sve bude -lm

Mozda sam te sad zbunio sa svim ovim postovima,ali Team pick ti je isti kurac ko -lm samo imas 20 sec da odaberes heroja i biras heroje SAMO iz svog taverna,i sent i scourge biraju NAIZMENICNO.

-Lmap(Ti NIJE team pick,vec league mode ALL PICK,biras scougove heroje ako si sentinel i obratno,takodje naizmenicno u roku od 20 sec)

Ne znam ni sam kako da ti objasnim nek neko pomogne...

Link to comment
Share on other sites

Glupi rur, moram da idem preko kineskog proksija :(

Sve si u pravu, uneo sam zabunu,. Mislio sam da je CAL podrzao isti sistem kao sto ga podrzava dota-league ali za turnire.

Oni su uveli ZA TURNIRE ovaj sistem koji ja zelim ovde, nazovimo ga "naizmenicni pick"

Znaci na turniru ce se igrati po principu

bira sentinel

2*bira scourge

2*bira sentinel

2*bira scourge

2*bira sentinel

1*bira scourge.

Mislim da je za single eliminacije ovo najbolje. Jer ako bi i u grupama krenuli BO3 princip turnir bi bio gotov sledece godine. Sem toga ovaj sistem sprecava histericno kliktanje na heroje, mislim da je najbolji, dosta ljudi se slozilo, zvanican mod je na dota-league turnirima i bice taj mod :)

Finala TP bo3 jer mislim da ce biti vremena. Ako ne bude i finala ce se igrati po ovom principu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E ae sad neka mi neko objasni, ja sam prijavio ekipu, dodushe na drugom topiku ali tu je. jedan igrach je zamenjem - umesto demona igra dabar, ali kako da platim? treba da se da kesh na dan turnira na licu mesta?

Koja je razlika izmedju "na dan turnira ili na licu mesta" :) kesh dajes kad dodjes tamo u SC

a za igraca samo edituj post gde si prijavio ekipu i promeni ime igraca

Link to comment
Share on other sites

Ma da , pa to je i poenta :)

All Pick sa naizmenicnim biranjem - bilo sent bilo scourge

Bogamu kolko nesporzuma :)

Samo jos jedno pitanje.

Da li ce sentinel moci da bira scourge heroja i obratno?Posto u cal ligi sentinel bira samo sentinel i scourge samo scourge.to sam 100% siguran

sad vishe nista ne kapiram, fatso prica da ce biti naizmenicni ap, a hekla naizmenicni tp...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

mene zanima da li postoji mogucnost da sa mojom ekipom dodje jos jedan igrac kao zamena jer jedan mozda nece moci da ostane do kraja turnira, ako moze da li mora i ta zamena da placa ? ,

da li znate otprilike kad bi trebao da se zavrsi turnir posto sada vec znate opsirno koliko ima ekipa ?

mislim da je ovaj mod koji ce se igrati skroz ok

MOLIM VAS NEMOJTE NOVU DOTU NI SLUCAJNO ONE IMBA STOKE SU PREJAKE !

Link to comment
Share on other sites

Nagrade : bice vrednih nagrada, bicete obavesteni, videcu i ja da izboksujem neki HW pride i tako.

Plus naravno, sve pare od ufura idi u nagrade, i to za prva 3 mesta kao 50-30-20 posto od fonta

Sem toga ovo je najveci turnir kod nas u svakom slucaju :)

Sto se hardverskih nagrada tice spisak je ovde.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...