Jump to content

WoW PvE Progress


cRuis3r

Recommended Posts

2 god igram mc nisam video bidings da je dropovao :/ imamo 2 lika sa 7/9 tier3 war a nemaju TF ... na to sam ciljao , jebeni drop smara , nikad nece da padne ... elem nije ni bitno . Meaxxana i patch ce da budu 25 % lakshi zbog thunderfurya

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate isti ti likovi samo jure najnoviju tier xy opremu i zabole ih da idu po vodu kod hidraxisa i da okrenu mc za 3 sata jednom nedeljno...nek si priznaju koliko puta su rekli "e necemo mc, ne treba nam nista"...jeste, drop je redak ali da su isli SVAKE nedelje mesecima nisu....

Link to comment
Share on other sites

Samo sa jednim od njih sam igrao od kada igram paladina ( zadnjih god dana ) i bio je u svakom jebenom zg / aq20 / mc / bwl / aq40 / naxx raidu , out door boss , igra sve , covek nema zivot , igra 24/7 , bar tako kaze dkp site :) ...

Lifetime (06/01/06 - 10/07/06): 74% of raids

ovo je od kada se samnom joinovao u ovaj najnoviji guild inache smo igrali i pre

MoltenCore ( Full Run ) - Lifetime : 81% of raids

ovo je opet od kada smo se joinovali .

dakle ... ja ne znam ... u zadnja 3 meseca mozda je propustion 2 raida :/

Jednostavno je nakd ubagovan drop . Evo npr igram isti taj mc vec 2 god nikada nisam video da je ToePH dropovao , ili bwl chromagus godinu ipo igram i opet samo sam jednom video claw of chromagus etc . Dok po bwl raidu obavezno ispadnu 4-8 judgmeneta , a transendace jednom u 3 meseca ( nije da se zalim ali ono , ja sam skupio full tier 2 za 3 nedelje lol , a imamo josh neke priestove posle sta ja znam 1 god nemaju ceo tier 2 itd ) .

Elem nije ni bitno ... ostavicu nashe muke po strani :)

postujte neki progres :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sakalence NE priest @ Stormreaver

www.stormraids.com ( pug grupa ljudi :D )

Aq40 - farm

Bwl- farm

aq20 - radimo sa altovima

Mc- radimo sa altovima

zg - radimo sa altovima

Naxx - Anub'Rekhan (down),Maexxna (down) ,Noth the Plaguebringer (down) ,Instructor Razuvious (down) ,Grand Widow Faerlina (down) i sada smo na debelom Patchwerku uskoro tjemo i njega da ubiemo :D

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da, skroz je random. U TT guildu na dragonmawu nam je padalo ko ludo jedno vreme. @ MC-a za redom po 2 dela TF-a + eye od ragnarosa. Onda jedna nedelja pauze, pa padne jos jedan deo za TF. Bila totalna nestasica materijala za sklapanje legendary-ja. Na kraju je rezon bio: Revenger,GAleriusrex,Ulexico sa sulfuras-om; Legends,Madmartigan,Anarion,Tabana sa TF. Moguce da sam nekoga zaboravio...

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

- Iron Edge -

*EU Dunemaul*

*AQ40*

Skeram - down

Bug Trio - down

Sartura - down

Fankriss - down

Huhu - down

Twin Emps - down

(ovo smo uradili za zadnje dve nedelje posto smo bili prekocili aq40 i krenuli odma naxx:)

dalje cemo najverovatnije ici na ouro-a...pa tek onda c'thun

*Naxx*

10/15 encounters complete

Anub'Rekhan: down

Faerlina: down

Maexxna: down

-----------------

Razuvious: down

--------------------

Noth: down

Heigan the Unclean : down

-----------------

Patchwerk: down http://www.ironedge.co.uk/imageshack/naxx/Patchwerk.jpg

video : http://files.filefront.com/Patchwerkwmv/;6...;/fileinfo.html

Grobbulus: down http://www.ironedge.co.uk/imageshack/naxx/Grobbulus.jpg

gluth: down

thaddius : down

loatheb is next ;)

Edited by Claw of the wing chao

Cobratix !

sig-1013438.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vrlo dobar Forum iako sam malo kasno saznao za njega...Btw. lepi progresi nema shta dobri ljudi uvek igraju dobre igre...

Shto se tiche Teme

Svi Naxx su semi-retarded znachi svaki od njih se mozhe uraditi sa oko 5 AFK ljudi bez problema a uostalom nikakav problem nije ni Kel'Thuzad posle par Wipe.A pogotovu je zanimljiv kada dobijesh Gressil,Dawn of Ruin (kao ja na primer)

Lep progres mada Kel'Thuzad je pomalo stara vest...

vulgarni potpis

--admin

Link to comment
Share on other sites

Ne budite ostri prema drugaru Lenjinu. [:)] Burazer od moje ortakinje. Izvalih danas da igra WOW i TFT kad smo kod nje pisali pushkice za kolokvijum, pa sam mu pokazao forum. I valjda je i prilichno dobar, ne razumem vam se ja u ovaj krsh od igre [:p]. Samo ne uchi nishta u shkoli [:D]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovaj post mozda nije za ovu temu ovde ali morao sam...

znachi smarao sam se do pre 2 dana bez kompa, it omalte ne chitavih mesec i po dana......

i stigao mi komp i smorio me WoW i sve je pocelo da me mraci...

Pa sam resio malo da krenem da sakupljam te filmove jachih guildi u

vecim insancama popu Naxx, AQ40....

Ali od toga, bez vase pomoci nece biti nishta.

Trazio sam svuda na netu gde imaju LINK-ovi bash za direktan download, medjutim toga nema ima samo za streaming preko neta, ali mi to nije nishta znachajno.

Pa bi vas stoga molio da ako neko ima neki filmic ili zna sajt sa dobrim filmovima da UCHUKA ovde da vidim shta se to deshavalo dok me nije bilo.......

P.S. >> Sam sam sebe smorio ;) <<

Link to comment
Share on other sites

<Cold Blooded>

EU Dunemaul

AQ 40 - Farm (osim Viscidiusa koga nismo ni probali)

Naxx:

-Spider wing- Farm

-Deathknight wing- Instructor Razuvious down

-Plague wing- Noth the plaguebringer down

-Abomination wing- radimo na Patchwerku atm

Edited by Maelkum

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Thaddius Slain - Server First - 4th December 2006

http://img201.imageshack.us/img201/3673/th...killshotgm8.jpg

http://img242.imageshack.us/img242/7144/wo...06230350tz6.jpg

i napokon je lego sinoc thaddius;D evo dve slikice ..nema video jbg-a.

da nebi pravio novi post edit ovde.

Heigan Slain - 14th December 2006 - Server First.

http://img431.imageshack.us/img431/5952/he...killshotfo7.png

Edited by Claw of the wing chao

Cobratix !

sig-1013438.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovaj post mozda nije za ovu temu ovde ali morao sam...

znachi smarao sam se do pre 2 dana bez kompa, it omalte ne chitavih mesec i po dana......

i stigao mi komp i smorio me WoW i sve je pocelo da me mraci...

Pa sam resio malo da krenem da sakupljam te filmove jachih guildi u

vecim insancama popu Naxx, AQ40....

www.afgm-wow.com , jedan od jacih hordinih guildova u evropi , prave najkvalitetnije filmove koji obuhvata wow , pravi ih moj bivshi tmeate iz guilde aka Devlin , imas sve tu

Ovaj Iron Edge izgleda jedini cepa PvE na Dunemaulu.

Btw claw koji ti je nick?

Cobratix

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...