Jump to content

Farming essence of water


Silencer

Recommended Posts

Sobzirom da sam pobegao sa srpskog servera, tako da ovaj post nece toliko uticati na moju ekonomiju :) revilovacu vam moj farm :) ako mi pare zatrebaju :)

Ovo isto zavisi jel se isplati od servera i ah cene

Kad sam video da je na xaviusu 10-15g jedan essence of water kreno sam u azsharu da pecam :)

Treba vam @ last 350 Skill sa Pecanjem :)

lokacije:

54.39

60.40

55.49

66.68

75.71

79.53

Ovde se nalaze elemental mudovi gde je 50% drop rate da upecate Essence of water. Takodje tu pecate elemental water i globe of water.

Let the fishing begin.

P.S. Znam da vecina ljudi zna :) ali kad sam na ovaj server doso niko nema pojma :) jos me pitaju kako odakle toliko za kratko vreme. Ja kazem pa pecam :) a oni ne kapiraju i dalje :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja sam imala skill 300 i koristila mamac +75 (ako se dobro secam) .. Cak mislim da sa 300 u Azshari nisam ni mogla da pecam bez mamca. Nazalost, nikad nisam upecala to sto si ti, ali je zanimljivo saznati nesto novo (naravno, u slucaju da opet da pocnem da igram wow jednog dana [:p] )

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imala skill 300 i koristila mamac +75 (ako se dobro secam) .. Cak mislim da sa 300 u Azshari nisam ni mogla da pecam bez mamca. Nazalost, nikad nisam upecala to sto si ti, ali je zanimljivo saznati nesto novo (naravno, u slucaju da opet da pocnem da igram wow jednog dana [:p] )

that my friend is , inevitable faith of all of us :(

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Thx for info, nisam znao za ovo, a ovi isqsni pecarosi ni rec da kazu...Ccc...

pecanje rules:)))) lol oily blackmouth se solidno prodaje od low lvl ribe....eh ta alhemija

e moze malo offtopic pitanje,koji addon za kordinate da uzmem,ali samo za kordinate,nista vise..skinuo sam cosmos ali je pravio problema sa mojim addon,a nisam uspeo da nadjem samo kordinate....

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

pecanje rules:)))) lol oily blackmouth se solidno prodaje od low lvl ribe....eh ta alhemija

e moze malo offtopic pitanje,koji addon za kordinate da uzmem,ali samo za kordinate,nista vise..skinuo sam cosmos ali je pravio problema sa mojim addon,a nisam uspeo da nadjem samo kordinate....

Probaj addon zove se Atlas [;)]

Link to comment
Share on other sites

davno rece mudar covek - svoje gluposti, ako mozes, zadrzi za sebe! [:D]

Ma na ovom Xaviusu ima malo Srba tako da ono i dalje sam jedini.;

Doduse ima jedan Bosanac (Prvi bosanac koga sam sreo u ovoj igrici doduse zivi u danskoj). Lik je samnom u guildu i jednog dana me startuje "A ti si taj sto pecas ribu, a ja ko budala jurim hordu i ubijam ih po azshari misleci da mi oni kradu virove" :) Ja sam u komu pao...

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...