Jump to content

StarCraft ove godine na WCG-u u Srbiji


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

peja izbacuje spileta... peju izbacuje vanila... ja izbacujem vanilu... mene izbacuje dule... duleta izbacuje neki random klinac i odlazi na wcg :)))) e to bi bilo zanimljivo...

ahaha, a nene...po toj logici ja idem na wcg:)

vidimo se tamo, ako se kvalifikujesh 19. prvo :))

omg, na ovo sam zaboravio [:0] ali vidimo se u svakom slucaju...

btw, ajmo ljudi, iscimajte sto vise ljudi da se prijavi i dodje...evo ja sam se cak iz crne gore prijavio:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sve sto je potrebno je da uzmes telefone iz drugog topica i zoves ljude koji ne posecuju rur :))) meni je frka da odem do poste koliko imam sranja u glavi, ali danas cu morati :))) btw. pokazite malo postovanja prema meni na turu... (nemojte da me zgazite bas u prvih 10 min-a... posto sam uspeo da budem jadniji nego ranije (sto se smatralo za nemoguce ;) ) )... jbt... vidis koliko sam prso... imam dvostruku zagradu u postu... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Evo upravo sam konraktirao ljude koji su se prijavili. Neko je znao da Starcrafta ima na WCG-u, neko nije ni znao, neko se vec prijavio, neko ce sutra da se prijavi a neko ne moze. Takodje, neki su bili nedostupni i njih cu pozvati sutra.

Vanilica je zaduzen za ortake koje je prijavio (Milos Mijatovic i Nebojsa Uskokovic). Ako ih ima josh pozovi ih shto pre i objasni im kako stvari stoje (ukoliko, naravno, to vec nisi uradio).

One likove koje je Flaster prijavio, uglavnom dolaze.

Link to comment
Share on other sites

Nema nishta preko veze :). Svi moraju, ukljucujuci i Vanilicu i Spilsa koji su bili najbolji proshle godine da igraju kvalifikacije. Dodushe, nema ogranicenja u kilogramima pa mozete igrati i ako imate 40 i 240 kg :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...